Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

CineForm Studio nie wgrywa plikow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Garom

Garom

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
    Witam. Nagralem na H3 BE kilka klipow, zgralem je do kompa a potem probowalem zaimportowac do CFS. Niestety program znajduje pliki ale ich nie wgrywa. Co moze byc przyczyna. Dodam ze zainstalowalem najnowsza wersje.

    #2

    kYs

    kYs

      Newbie

    • Użytkownik
    • 44 postów
    • Miejscowość:Bydgoszcz
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: SanDisk 64GB (10)

    znalazł ktoś może odpowiedź, bo mam ten sam problem :|

    odpalam GoPro Studio, daję import files, zaznaczam, coś mieli bo wyświetla "loading..." ale później nic się nie pojawia na liście

    próbowałem z różnych dysków SATAII/USB i nic, a co lepsze inne filmiki czasem łyka, a czasem nie
    przeinstalowałem, sprawdzałem na innym profilu i nic

     

    jak komuś przyjdzie coś konstruktywnego do głowy będę wdzięczny za podpowiedź ;)



    #3

    Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1316 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64
    Powtarzam kolejny raz, po pierwsze z logu systemu/aplikacji wklejcie błąd . Dzięki tej informacji będziesz dokładnie wiedział co i jak. Po drugie czy czytaliście inne wątki w których są rozwiązania nietypowych błędów? Np. polskie znaki w katalogach lub kodeki Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #4

    kYs

    kYs

      Newbie

    • Użytkownik
    • 44 postów
    • Miejscowość:Bydgoszcz
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: SanDisk 64GB (10)

    Sebastian, wybacz ale jestem w miarę świeży na forum, a temat w którym się dopisałem uważałem za najbardziej adekwatny.

    Odnośnie błędów. Żaden błąd nie wyskakuje, więc nie sądzę aby gdzieś był po tym ślad ale jeśli się mylę, to z chęcią poznam sposób jak podejrzeć logbook programu gopro studio.

     

    Odnośnie czytania innych wątków i rozwiązywana nietypowych problemów. Przyznam się bez bicia, że ich nie czytałem. Nie wyobrażam sobie przeszukiwać całej bazy wiedzy w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu, dla którego został już założony wątek.

     

    Reasumując, na moje problemy z wczytywaniem pomaga zlikwidowanie polskich znaków z nazw folderów, w których są 'surowe pliki'. Co ciekawsze GoPro Studio ze zdjęciami poradziła sobie bez problemu, pomimo polskich znaków w nazwie folderu ;)



    #5

    mistrzCK

    mistrzCK

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 1919 postów
    • Miejscowość:Kielce
    • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
    • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

    Naprawdę nie jest trudno znaleźć rozwiązanie. Używanie wyszukiwarki nie boli, a nawet niechcący można napotkać coś interesującego w innym temacie.

    Prawdopodobnie chodzi o to, że wgrywając plik masz to w katalogu który zawiera polskie znaki. Żaden katalog ze ścieżki nie powinien takich mieć np. C:/Filmy/Paweł/Gołpro

    Pozdrawiam 



    #6

    kYs

    kYs

      Newbie

    • Użytkownik
    • 44 postów
    • Miejscowość:Bydgoszcz
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: SanDisk 64GB (10)

    Może i dla stałego bywalca nie jest trudno ale dla osoby, która od niedawna przegląda forum nie jest to nic łatwego, stąd taki, a nie inny przebieg sytuacji ;)

    Wydaje mi się, że jakby był przyklejony temat z 'typowymi' problemami to uniknęlibyśmy w przyszłości takich sytuacji ale to tylko mała sugestia z mojej strony.

     

    Jak pisałem wyżej, z problemem sobie poradziłem, choć zdziwiło mnie, że przy wczytywaniu zdjęć z folderu z polskimi znakami aplikacja radzi sobie bez problemu, a z filmami już nie ogarnia.

    Dzięki za pomoc, pozdrawiam.



    #7

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: Gopro
    • Karta pamięci: SanDisk

    kYs, to naprawdę bardzo trudne...  :roll:

    Jeżeli każdy będzie pisał nowy wątek to po 5 dniach forum będzie już bezużyteczne  :|

    A jak chcesz się coś dowiedzieć to trzeba troszkę poszukać, a i tak jest to ułatwione bo istnieje coś takiego jak wyszukiwanie na górze ekranu.

    Jak idziesz do marketu to też musisz trochę poszukać, a do góry masz tabliczki (np. nabiał) które ułatwiają ci szukanie...

    Regulamin też się czyta...

     

    P.S.

    Patrzałeś na wątek kolegi Sebastiana u góry ?

    (ten)

    http://kamerypov.pl/...opro-studio-2x/

    Może czegoś nie masz zainstalowanego ?


    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #8

    kYs

    kYs

      Newbie

    • Użytkownik
    • 44 postów
    • Miejscowość:Bydgoszcz
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: SanDisk 64GB (10)

    Priders, dlatego też dopisałem się do już istniejącego tematu traktującego o tym samym problemie, a nie tworzyłem kolejnego, a jeśli topiki się dublują to trzeba je zamykać/usuwać, żeby nie było chaosu na forum :)
    uwierz mi że umiem korzystać z wyszukiwarki, niestety nie zawsze uda się wstrzelić w te same słowa kluczowe

    co do regulaminu wybacz ale nie wiem co masz na myśli, w którym momencie go naruszyłem

     

    zaznaczam już po raz kolejny, że z problemem sobie poradziłem :D

    myślę, że można zamknąć ten temat skoro są inne wątki z lepszą zawartością merytoryczną niż tu ;)



    #9

    mistrzCK

    mistrzCK

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 1919 postów
    • Miejscowość:Kielce
    • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
    • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

    Jak przyczyna?

    Pozdrawiam



    #10

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: Gopro
    • Karta pamięci: SanDisk
    kYs przepraszam za regulamin. Wyświetliło mi się że to ty napisałeś 1 post w tym temacie . Jeszcze raz przepraszam. Ja też korzystałem z gopro studio, miałem ten sam problem potem przeczytałem post sebastiana i zainstalowałem te rzeczy co kazał i wszystko grało :) Naszczęście już z tego shitu nie kożystam :) Wysłane z mojego Quadra 7 UltraSlim przy użyciu Tapatalka

    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #11

    kYs

    kYs

      Newbie

    • Użytkownik
    • 44 postów
    • Miejscowość:Bydgoszcz
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: SanDisk 64GB (10)

    MistrzCK, odnoszę wrażenie jakbyś nie czytał moich wypowiedzi :D

     

    Reasumując, na moje problemy z wczytywaniem pomaga zlikwidowanie polskich znaków z nazw folderów, w których są 'surowe pliki'. Co ciekawsze GoPro Studio ze zdjęciami poradziła sobie bez problemu, pomimo polskich znaków w nazwie folderu ;)

     

     

    Priders, nic się nie stało ;) z czego korzystasz alternatywnie do apki GoPro?
     

    Sebastian, żeby nie powiększać OT może zamknij ten temat.

     

    Pozdrawiam i dzięki za odzew.



    #12

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: Gopro
    • Karta pamięci: SanDisk

    Chodzi ci o Gopro Studio ?

    Jeżeli tak to teraz pracuję w Camtasia Studio 8 ;)

    Mi wystarcza, bo dopiero zaczynam przygodę z montażem i jestem  w tym  zielony :mrgreen:


    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #13

    kYs

    kYs

      Newbie

    • Użytkownik
    • 44 postów
    • Miejscowość:Bydgoszcz
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: SanDisk 64GB (10)

    też dziś próbnie zainstalowałem Camtasia, miejmy nadzieję, że dogadam się z nim podobnie jak z Gopro Studio :)



    #14

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: Gopro
    • Karta pamięci: SanDisk

    Życzę powodzenia  :)


    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !!