Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Komputer do 1500 zł. Obróbka 1024p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dark One

Dark One

    Newbie

  • Użytkownik
  • 16 postów
    Witam, tak jak w temacie.. Czy mógłby coś doradzić? Kompletnie się na tym nie znam, potrzebuje komputera do obróbki filmów z hero 4 black. Wszystko w 60klatkach. Obróbka najprawdopodobniej będzie na sony vegas. Więcej pieniędzy niestety nie mam.. Może być składak na używanych częściach. Proszę o pomoc. Z góry dzięki i pozdrawiam :)

    Tapnięte z Szajsunga Note 3

    #2

    micek

    micek

      Newbie

    • Użytkownik
    • 36 postów
    • Kamera: GoPro 3+ SE
    • Karta pamięci: Sandisc, 64GB, (10)

    G50-30 według mnie najlepszy niskobudżetowy.



    #3

    Dark One

    Dark One

      Newbie

    • Użytkownik
    • 16 postów
      A czy coś ze skrzynek? . Najchętniej bym złożył coś z zewnętrzną karta graficzna oraz możliwością rozbudowy w czasie o nowszy procesor, ram czy kartę graficzną :). Zastanawiałem się nad tym zestawem . Do tego dysk ssd, oraz zasilacz

      Tapnięte z Szajsunga Note 3

      #4

      greku792

      greku792

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 120 postów
      • Kamera: AEE MagiCam S50+
      • Karta pamięci: ADATA 16GB Kingston 4GB
      Zależy o jakom czasie mówisz, bo jeżeli bedziesz chciał wymienić proca po ok roku lub dłużej to pamiętaj że płyta główna może już go nie obsłużyć (inny rodzaj gniazda lub traktowanie),dysk ssd super sprawa używam takiego i się spisuje ma jeden mankament a mianowicie pojemność (uzywam laptopa) i czasami brakuje miejsca a ssd o dużej pojemność jeszcze są drogie w stosunku do magnetycznych. Jezeli chodzi o używane części to sprawdź czy kondensatory na płycie glownej nie zaczynają czasami puchnąć. Ja by chyba jednak wolał jak kolega wyżej pisał kupić nowego laptopa który również obróbkę ogarnie a zawsze nowy sprzęt to nowy.

      Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

      Mój kanał na