Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

używana hero 4 black - problemik

probelm hero4 gopro black problem z tv

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

papier

papier

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów

    Witam Wszystkich :)

    Piszę z problemem (mam nadzieję że niewielkim..) otóż problem polega na tym, że niedawno zakupiłem hero 4 black używkę.Kiedy  zacząłem się bawić, co się okazało. Po nagraniu (w jakiejkolwiek rozdzielczości czy obojętnie jakiej ilości klatek) po podłączeniu kamery kablem usb do tv smart, telewizor widzi kamerę i pliki wideo jak i zdjęcia, z taką różnicą, że zdjęcia mogę otworzyć a wideo żadnego.. próbowałem na różnych telewizorach i nic się nie dzieje, czytałem na forum że ludzie mieli podobne problemy i ich rozwiązaniem była konwersja pliku jakimś tam programem, ale mnie bardziej interesuje czy jest możliwość zrobienia czegoś (nie wiem może jakieś ustawienia w samej kamerze) żeby normalnie można podpiąć. Dodam, że wcześniejsze kamery hero 2 i 3 normalnie działały pod tym telewizorem. (dla jasności w kamerze mam ustawionego PAL'a). Inni pisali też że podłączali kamerę przez hdmi (niestety nie sprawdziłem jeszcze, jutro kupię kabel i sprawdzę) ale piszę już dziś bo nie wiem czy to normalne objawy czy może ktoś mi sprzedał jakiś bubel. A 2 sprawa to czasami po podłączeniu do TV kamery na wyświetlaczu kamerki pojawia się bateryjka, że zaczyna się ładowanie i nie zawsze ale dość często kamera się zawiesza i pokazuje bateryjke np z 2 kreskami, po odłaczeniu od telewizora nie reaguje i pozostaje jedynie wyciągnięcie baterii i wsadzenie od nowa.. nie wiem o co chodzi, czy mam odesłać kamerę czy próbować coś działać. Jeżeli chodzi o filmiki czy zdjęcia to na komputerze działają bez żadnych poblemów.

    Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.

     

    skoro już napisałem to zapytam, czy jest może jakas stronka gdzie po wpisaniu numeru seryjnego kamery można sprawdzić czy to oryginał czy nie? :)

    Pozdrawiam 



    #2

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: Gopro
    • Karta pamięci: SanDisk
    Co do numeru seryjnego, wejdź na stronę freewaya i napisz do nich maila z prośbą o sprawdzenie, najprawdopodobniej dostaniesz odpowiedz tego samego dnia.

    H4 nagrywa w większym bitrate może TV nie ogarnia i jest tak bardzo smart ze z góry wie że i tak się tego nie będzie dało oglądać i odrazu blokuje ;)

    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #3

    darekhifi

    darekhifi

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 72 postów
      Spora część tv nie ogarnia więcej jak 30 klatek

      Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

      #4

      Zefir

      Zefir

        Newbie

      • Użytkownik
      • 15 postów
      • Miejscowość:Włocławek
      • Kamera: gopro hero 4 silver
      • Karta pamięci: sandisk extreme 60/40 64 gb

      Kup dobry przewód HDMI ale nie u chińczyków i nie na allegro ,mam teraz dwa w szufladzie i leżą a kamerę chciałem oddać do reklamacji również mi się wieszała,ale to,że nie odbiera ci w tv filmów to raczej wina telewizora .Sprawdż w mediaexpert poproś miłego sprzedawce żeby ci podłączył i bedziesz wiedział czy to wina kamery czy przewodu HDMI.



      #5

      papier

      papier

        Newbie

      • Użytkownik
      • 4 postów

        Dzięki za pomoc, kupiłem hdmi i wszystko jest ok, tylko ciekawi mnie czemu po usb nie idzie mimo że poprzednie wersje działały bez poblemów. W media markt byłem i telewizory nie czytały wideo, tylko zdjęcia.. dziwne ;)

        Pozdrawiam



        #6

        jacek00

        jacek00

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 114 postów
        • Miejscowość:Warszawa
        • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
        • Karta pamięci: Samsung 32 GB UHS-1
        Bo po USB za odtwarzanie odpowiada TV a przy połączeniu po HDMI film dekoduje Ci sama kamerka.


        Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →



        Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: probelm, hero4, gopro black, problem z tv