Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GP 4 Black uszkadza materiał video


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

jerry46

jerry46

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Kamera: gph4

Witam,

miałem problemy z GP 4 z helikopterem, wysłałem do freeway, uznali reklamacje, dostałem nowy egzemplarz bez helikoptera ale z czymś znacznie znacznie gorszym:

 

 

nie wiem jak to się dzieje, ale filmy są bardzo uszkodzone, co chwila zielone bloki, artefakty, zniekształcenia - masakra. Dodam, że gopro po otrzymaniu testowałem w domu i było ok, zabrałem na zdjęcia w plener  i materiał do kosza. Teraz testuje w warunkach domowych i na razie nie mam takich artefaktów.

 

Sprawdzałem na kilku kompach i ewidentnie to wina uszkodzonego pliku, karte mam bardzo dobrą sandisk extreme 90 64GB

firmware najnowszy. Karte formatowałem oczywiście.

 

 

Co może być przyczyną i czy ten problem już może nie wystąpić czy też losowo się przydarzy?

Dodam, że przy wyłączaniu na wyświetlaczu pojawia się na sekunde cienka pionowa kreseczka - niepowinno tego być.



#2

nobi

nobi

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 165 postów
  • Miejscowość:Jarosław
  • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
  • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb

Zapewne prędkość karty podałeś zapisu czyli dobra karta, ale nie zaszkodzi na innej spróbować. Proponuje też zrobić test w każdej jakości, a zapytam czy próbowałeś na innym komputerze obczaić te same problemy się pojawiają....


powolutku się ziemniaczki gotują...

#3

jerry46

jerry46

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Kamera: gph4

karta jest bardzo szybka i dobra - na poprzednim gopro nie bylo z nia zadnych problemow. Material testowalem na roznych ustawieniach i klatkarzu - to samo, na roznych komputerach - zreszta sami widzicie jak material wyglada na youtube - to jest prosto z kamerki.



#4

nobi

nobi

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 165 postów
  • Miejscowość:Jarosław
  • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
  • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb

Rozmawiałem z kolegą tu na miejscu, ten sam problem ma, pisał do producenta - kazali odesłać gdyż uszkodzona jest optyka kamery.


powolutku się ziemniaczki gotują...


Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →