Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gimbal pod GoPro Hero 4B -G4s/Z1 ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Enigma

Enigma

    Newbie

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Miejscowość:Brzeszcze
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black Edition
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)
Witam wszystkich.
Jak w temacie przymierzam się do kupna gimbala pod GP. Dużo czytałem, oglądałem i analizowałem co dla mnie będzie idealnym wyborem. Z1 Rider bardzo fajny, funkcjonalny ale jednak wybrałbym Feiyu G4s. Z nim natomiast jest dość kłopotów... wada serii czy aktualizacji - wpada w drgania i masa ludzi odsyła sprzęt. Cena wysoka i w zasadzie nic się nie zmieniło od premiery, która miała miejsce w tamtym roku. Stąd pytanie - co wybrać ? Czy może warto się wstrzymać i poczekać co nowego zaprezentuje Feiyu Tech w tym roku?
Od siebie dodam tyle, że zależy mi na tym by można było montować przedłużkę by wydłużyć gimbala. Wybrałbym raczej typ niemontowalny na kaskach i innych złączkach. Coś w stylu wyżej wymienionego G4s - ktoś coś testował ? Może coś powiedzieć ? Pozdrawiam!:)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

#2

Colorado Brothers

Colorado Brothers

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Rybnik
  • Kamera: GoPro HERO 4 Black
  • Karta pamięci: 64GB

G4S posiadam, czasem faktycznie wpadnie w drgania. W moim modelu zdarza się to przy mocnym wygięciu, nagłym dużym obrocie. Ale ostatecznie nie jest to aż tak uciążliwe, dlatego nie reklamowałem. Poza tym G4S same plusy, robi naprawdę dobrą robotę. A odnośnie drgań coś czytałem, że może najnowszy soft rozwiąże problem.

Jeżeli nie zależy Ci na czasie, to może najrozsądniej będzie się wstrzymać i zobaczyć co pokaże Feiyu.




#3

Enigma

Enigma

    Newbie

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Miejscowość:Brzeszcze
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black Edition
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)
Super, dzięki za odzew :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →


zoopa Q600 Mantis