Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Moze ktos myslal o zastapieniu oryg bateri powerbankiem da sie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

mariuszki17

mariuszki17

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Miejscowość:Grajewo
  • Kamera: Gopro 4 black
  • Karta pamięci: 128gb sandisc extreme plus

Witam koledzy, wpadla mi jedna rzecz do glowy. Jako,ze zawsze brakuje mocy w kamerkach i trzeba przekladac baterie, mysle o przerobieniu starej baterii gopro4 i podpieciu w to miejsce powerbanku.

Byc moze ktos tak robil ale nic nie znalazlem.Czekam na wasze opinie.Teraz juz tlumacze.

Mamy oryg stara baterie padnieta,rozbieramy ja wywalamy zbedne graty ze srodka tak by zostala obudowa wraz z stykami.

Szukamy w domu badz na allo tasmy 4 pin chyba tam idzie i lutujemy. Baterie wkladamy do kamery zas tasme wypuszczamy pod pokrywka. Nastepnie na koncu robimu wpiecie usb i podlaczamy przez otwor do powerbanku ,ktory ma wymiary obudowy i jest doklejony do drzwiczek kamery?

 

Widzialem filmik, jak powerbank jest podpinany pod gniazdo 10pin, lecz w moim wypadku uzywam i podpiety mam mikrofon.Dlatego taka opcja podlaczenia pod styki baterii.

Widzialem, tez do gopro 3 gotowa baterie z kabelkiem pod powerbank tylko do 4 nie moge znaleźć.


Mariusz


#2

mariuszki17

mariuszki17

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Miejscowość:Grajewo
  • Kamera: Gopro 4 black
  • Karta pamięci: 128gb sandisc extreme plus


Mariusz


#3

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1924 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
Zamień na niższy model. Z H3 da się zrobić wszystko. H4 i session to najgorsze użytkowo kamery.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka