Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Nie poprawny PIN.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kilsom23

Kilsom23

    Newbie

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: Gopro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 32gb (10)

Witam

Od pół roku użytkuję Gopro 4Silver i pare razy łączyłem się z nią za pomocą GoProApp (Iphone 5s). Dzisiaj wgrałem aktualizacje 3.0.0 i musiałem od nowa sparować telefon, wszystko piękne do czasu gdy wyskakuje wpisanie Pinu w telefonie, przepisuje go z kamerki ale za każdym razem pokazuje komunikat: "the PIN doesnt match. double-check the code on your camera's screen. If you didn't enter a PIN, make sure your Gopro is in Pairing Mode." W skrócie że pin jest nie poprawny, resetowałem ustawienia kamerki i wifi, instalowałem od nowa goproApp i nic nie pomogło, jakieś rady? :) 



#2

Qczer

Qczer

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Miejscowość:Drawsko Pomorskie
  • Kamera: GoPro 4 Black (Phantom 2, Z1-evolution)
  • Karta pamięci: Kingston 64GB C10 U3 90/80

Mnie zawsze szlag trafia przy tym parowaniu od początku. Ale zazwyczaj niepowodzenia to moja wina. Albo źle sparowane urządzenia, albo telefon nie jest po wi-fi z gopro tylko z czymś innym, jak się to robi raz na rok to łatwo coś oczywistego przegapić. Zrób na spokojnie wszystko od początku. :)

 

 



#3

Kilsom23

Kilsom23

    Newbie

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: Gopro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 32gb (10)

Próbowałem setki tysięcy razy i nic :/ Dodam że na innych telefonach z Androidem działa (LG Leon oraz Galaxy S4). Niestety na innych tele z iOS nie mam jak sprawdzic.



#4

Qczer

Qczer

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Miejscowość:Drawsko Pomorskie
  • Kamera: GoPro 4 Black (Phantom 2, Z1-evolution)
  • Karta pamięci: Kingston 64GB C10 U3 90/80

Jedyne co mi przychodzi do głowy to w itelefonie usuń wszystkie zapamiętane połączenia wi-fi (wszystkie sparowane sieci nawet tą domową której najczęściej używasz i stare połączenie z gopro też), zrestartuj telefon i zobacz po włączeniu wi-fi czy z niczym się nie łączy automatycznie. Jeśli tak to usuwaj dalej do skutku. Jeśli nie to teraz dodaj połączenie z gopro (sparuj itelefon z kamerką) i dla pewności sprawdź czy aktualne połączenie (czyli tylko to jedno jakie masz zapamiętane) jest aktywne. Jeśli tak to już tylko połącz app z gopro. Jeśli nie pomogło to pogadaj z kimś kto ma iPhona bo może coś tam trzeba przestawić :)

 

(nikt więcej w Kielcach nie ma iPhona?) ;p 



#5

Kilsom23

Kilsom23

    Newbie

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: Gopro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 32gb (10)

Usuwałem wszystkie zapamiętane połączenia tak jak radził mi Freeway, restartowałem telefon, po włączeniu z niczym sie nie łączy, zawsze muszę ręcznie. Nic nie pomogło, pozostaje jedynie czekać na jakąś aktualizacje GoPro App czy coś takiego. Na grupie GoPro Polska spotkałem pewnego pana który ma identyczny problem, co najlepsze, z tym samym iphonem (też space grey :P), więc to podbudowało moje nadzieje że może to wina jakiegoś patcha :P 

 

 

Niestety ale w Kielcach już nie mieszkam :P Nie odwiedzałem długo forum więc opis jest już nie aktualny :) 



#6

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Odinstaluj GoProApp usuń wszystkie pozostałości po aplikacji i ze sklepu ściągnij starszą wersję oprogramowania GoPro

Pozdrawiam