Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Xiaomi Yi czy może coś innego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

seguleh

seguleh

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Buk

Witam serdecznie,

 

Jak w temacie. Za niecałe 3 tygodnie wylatuje na wakacje i od kilku dni przymierzam się do kupna kamerki sportowej. Ze wstępnego researchu dochodzę do wniosku ze najbardziej polecanym urządzeniem jest w/w Xiaomi Yi w cenie do +/- 500zł. Ale odstraszają mnie trochę problemy z ustawianiem ostrości  i brakiem filtra UV w nie których wersjach oraz kiepskim mikrofonem. 

 

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Czy istnieją jakieś inne alternatywy? Np. Blackview Hero1, Sjcam sj5000+?

 

Kamerka używana będzie głównie do nagrywania krajobrazów typu Wielki Kanion, albo używana w mieście. Do niej chce zakupić tylko jedną kartę, 64gb i dokupić baterie.

 

Za wszelką pomoc dziękuje i pozdrawiam  :wink:

 

#2

wicherPL

wicherPL

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:katowice

Witaj też stoję przed takim dylematem tylko że zastanawiam się miedzy xiaiomi yi, sjcam 5000x elite albo nowością sjcam m20.



#3

seguleh

seguleh

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Buk

To czekamy na odpowiedź kogoś obeznanego w temacie  :wink:



#4

micek

micek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Kamera: GoPro 3+ SE
  • Karta pamięci: Sandisc, 64GB, (10)

Ja na twoim (właściwie waszym) miejscu wybrałbym kamerę sj4000. Ma bardzo ładne kolory, jest tania, a w zestawie razem z nią dostajesz pełno akcesoriów.



#5

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2376 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Xiaomi tyle w temacie

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#6

seguleh

seguleh

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Buk

Mam okazję kupić Xiaomi z pełnym osprzętem za 400zł ( wersja z filtrem, poprawioną ostrością, lekka używka ) więc jeśli uda mi się to zrobić to biorę Yi. Jeśli nie to decyduje się na sj4000, mimo ze odstrasza mnie trochę max pojemność kart ( 32gb)  :|



#7

wicherPL

wicherPL

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:katowice

a ja się jeszcze wstrzymam przed wyborem caly czas chodzi mi po głowie sjcam m20 . Jak zakupisz xiaiomi yi napisz jak Ci się sprawuję i czy jestes zadowolony ;-)



#8

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4192 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Za te pieniądze chyba tylko Xiaomi albo coś markowego po niższej cenie.



#9

ufoo

ufoo

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 83 postów

    a ja się jeszcze wstrzymam przed wyborem caly czas chodzi mi po głowie sjcam m20 . Jak zakupisz xiaiomi yi napisz jak Ci się sprawuję i czy jestes zadowolony ;-)

    Ja mam i jestem bardzo zadowolony :)
    Bylatroche problematyczna ale po aktualizacjach przestała się zacinać (zaktualizowalem tuż po powrocie z chorwacji rok temu. Często się zacinala). Aktualnie wszystko smiga pięknie, jakosc mnie satysfakcjonuje.

    Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

    #10

    Michal

    Michal

      Alpha i Omega

    • Senior Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 4192 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera: Hero 3
    • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

    Mam okazję kupić Xiaomi z pełnym osprzętem za 400zł ( wersja z filtrem, poprawioną ostrością, lekka używka ) więc jeśli uda mi się to zrobić to biorę Yi. Jeśli nie to decyduje się na sj4000, mimo ze odstrasza mnie trochę max pojemność kart ( 32gb)  :|

     

    Podaj namiary?




    Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →