Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Nagrywanie wideo i dzwięku z miksera / transmisja online

nagrywanie dzwieku rejetrowanie dzwięku transmisja na żywo poprawa jakości dzwieku

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

dfeens

dfeens

    Newbie

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Gdansk
  • Kamera: gopro hero 4 silver
  • Karta pamięci: 64gb sony

Witajcie

 

od momentu zakupu " gopro hero 4 silver " męczy mnie jeden temat.

Często podczas imprez na których gram nagrywam live-seta [ dźwięk z miksera , obraz z kamerki].
Wiadomo wszystko edytuje itp ale nie chodzi mi o to.

Filmik po edycji:

 

Bardziej interesuje mnie jak zrobić transmisje gdzie połączę dźwięk z miksera [ by uzyskać czyste audio ] z obrazem.

Oczywiści robiłem transmisje na mikrofonie wbudowanym , jednak pochłania on otoczenie, a tego nie chcę.

Kupiłem kabel [ podróbkę] do zewnętrznego mikrofonu. Myśląc logicznie,  stwierdziłem ze jeśli mikrofon może przekazać dźwięk.
To po tym samym kablu mogę przekazać dźwięk z innego źródła [ na tym kablu nie testowałem mikrofonu zew. wiec nie wiem czy on działa ].

Wiec teraz pytanie czy najzwyczajniej kabel "podróbka" takiego dźwięku nie przekazuje czy po prostu tak się nie da.
A jeśli się da inaczej to poproszę o info. Być może jest tu osoba która wykorzystuje kamerkę także do tego typu celów.


Pozdrawiam

Krystian


: my page
: Electronic music force


#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5172 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Tutaj przydała by się nie session GoPro z możliwością podpięcia dźwięku pod kamerę. Nie lepiej nagrać to dźwięk na recorder a potem połączyć timecodem z GoPro?



#3

dfeens

dfeens

    Newbie

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Gdansk
  • Kamera: gopro hero 4 silver
  • Karta pamięci: 64gb sony

Tutaj przydała by się nie session GoPro z możliwością podpięcia dźwięku pod kamerę. Nie lepiej nagrać to dźwięk na recorder a potem połączyć timecodem z GoPro?

Tak jak pisałem interesuje mnie dźwięk bezpośrednio z miksera pod stream. Mikrofon gopro siłą rzeczy nagrywa np. rozmowy czy krzyki, a chciałbym tego uniknąć.


: my page
: Electronic music force


#4

Mati_snd

Mati_snd

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 238 postów
    Recordery maja wejscia do zrodel zewnetrznych i wyjscie moze ta droga trzeba isc

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

    #5

    dfeens

    dfeens

      Newbie

    • Użytkownik
    • 5 postów
    • Miejscowość:Gdansk
    • Kamera: gopro hero 4 silver
    • Karta pamięci: 64gb sony

    Recordery maja wejscia do zrodel zewnetrznych i wyjscie moze ta droga trzeba isc

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

    nadal wychodzi na to samo czyli dźwięk nie jest bezpośrednio przesłany do kamerki. Co za tym idzie transmisja nadal ma dźwięk z mikrofonu wbudowanego.


    : my page
    : Electronic music force


    #6

    Mati_snd

    Mati_snd

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 238 postów
      Sprawdz ten kabel moze to jest jego wina

      Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


      Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →