Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Feiyu Tech G4S - problem z stabilizacją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kaktus

Kaktus

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GoPro 4 Black

Witam. Jakiś czas temu zakupiłem sobie do mojej GoPro 4 Black Edition stabilizator Feiyu Tech G4S. Kupiłem go z myślą o wyjeździe na narty jednak wyjazd nie wypalił, więc Gimbal cały czas czekał na ciepłe dni i jazdę rowerem czy wypady w weekendy. No i tak od 2 tygodni się męczę z jego konfiguracją. Niestety od samego początku były z nimi problemy.

 

Wszystko zamontowałem, odpaliłem po czym okazało się, że GoPro siedzi w nim krzywo. Poszperałem na internecie i natrafiłem na ten filmik gdzie koleś pokazuje jak można sobie go samemu skalibrować.

 

 

Po skalibrowaniu kamerka siedziała prosto, wgrałem najnowszy soft i wszystko było ok, aż do wyjścia na zewnątrz. Sytuacja wygląda identycznie jak u tego kolesia na materiale:

 

 

Stabilizator po przejściu się zaczyna czasami się krzywić, nie wraca po przejściu do swojej pozycji i raz na jakiś czas ma takie wibracje jak tutaj w tym temacie:

http://kamerypov.pl/...-problem/page-4

 

Co o tym sądzicie? Koleś w komentarzach pod filmem napisał, że problem u niego był soft, ja po wgraniu najnowszego nadal mam problem. Czy to wina gimbala? Trafiłem na jakiś uszkodzony model? Kupiłem go na allegro od tego sprzedawcy:

 

 

 

 



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5157 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Serwis



#3

Enigma

Enigma

    Newbie

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • Miejscowość:Brzeszcze
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black Edition
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)
Od razu do serwisu

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →