Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

[rozwiązane] Dziwne zachowanie kamery - rozładowany backpack


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
W dniu dzisiejszym zauważyłem ciekawy błąd jaki wcześniej u mnie nie wystąpił.
Kamera z dodatkową baterią. Sytuacja jest taka że bateria w kamerze jest w pełni naładowana natomiast w backapcku w pełni rozładowana (nawet wskaźnik się nie pojawia).
Animacja pokazująca ładowanie jest bezbłędna :) a przy tym jak wyłączam kamerę to ona się włącza po kilku sekundach sama.

]

Temat zgłosiłem do producenta i chcę tym razem ich utwierdzić że to backpacki powodują najwięcej problemów z kamerą :)

Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#2

nunatac

nunatac

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
    U mnie ostatnio zrobiło się dokładnie to samo. Dodam, że kamerka, która spokojnie sobie leżała wyłączona, sama się włączyła i przeszła do "ładowania bezprzewodowego". Tak samo z samoczynnym włączaniem się kamerki. Po naładowaniu baterii i backpacka problemu nie zaobserwowałem.

    Podziel się z nami odpowiedzią producenta, jeśli taka nadejdzie.

    #3

    Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1316 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64
    Otrzymałem info od producenta że nie wolno użytkować kamery z rozładowanym całkowicie bacpackiem bo wtedy własnie taka anomalia się zdarza. Nawet stwierdzili że taka informacja jest w dokumentacji ale nie sprawdzałem czy się faktycznie znajduję.

    Naładowałem minimalnie bacpak i wszystko wróciło do normy.

    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #4

    partyzant85

    partyzant85

      Newbie

    • Użytkownik
    • 21 postów
    • Kamera: GoPro Hero 5 Black
    • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32GB
    Po update'cie softu do 3.0 problem sie nie pojawia. Kamera wlacza sie nawet z rozladowanym bacpac'iem.

    #5

    Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1316 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64

    Po update'cie softu do 3.0 problem sie nie pojawia. Kamera wlacza sie nawet z rozladowanym bacpac'iem.


    Nie wiem ile testów wykonałes? . Ja od ponad dwóch miesięcy prawie codziennie rozmawiam z serwisem gopro i tak jak ja twierdzą że problem istnieje i zostanie może naprawiony kiedyś. Na pewno problem istnieje w dużej ilości baterii.

    Wysyłane z mojego HTC One dual sim za pomocą Tapatalk 2

    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #6

    czasza

    czasza

      Newbie

    • Użytkownik
    • 38 postów
      Mam to samo, backapck nie ma nawet roku. Po podpięciu do kamery rozładowuje akumulator kamery. Próbowałem go naładować z ładowarki sieciowej, dwa dni leży pod prądem, więc pewnie padł. Zaskakuje , że tak szybko...

      Podobny problem zauważył kolega, który nie aktualizował softu.

      #7

      Sebastian

      Sebastian

        Wyjadacz

      • Moderator
      • PipPipPip
      • 1316 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera: 3BE/3BE+
      • Karta pamięci: 16/32/64
      Ja właśnie jestem po wymianie na nowy ale efekt jest ten sam.
      Drugi problem jaki jest to ze naładowany batterypack a dokładnie jego wskaźnik znika w oczach. Po kilku minutach nagrywania mam jedną kreskę, a gdy włączę kamerę ponownie mam już dwie kreski. W najbliższych dniach zrobię testy i opublikuje na forum

      Wysyłane z mojego HTC One dual sim za pomocą Tapatalk 2

      Pozdrawiam

      Sebastian

      MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

       

      Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


      #8

      czasza

      czasza

        Newbie

      • Użytkownik
      • 38 postów
        Zauważyłem u siebie, że obudowa jest wypaczona, tak jakby wywaliło akumulator. W tym tygodniu wysyłam go do reklamacji.


        Uploaded with

        Edit.
        Tydzień temu wysłałem go do serwisu, wraz z opisem problemu. Trochę się martwiłem, bo nie było żadnej odpowiedzi. Dzisiaj rano kurier przywiózł nowy, z informacją, że reklamację uwzględniono :)