Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Usuwane posty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5264 postów
  • Miejscowość:Poland

Co dzieje się z silnikiem forum. Chwile po napisaniu znakują nowo co napisane posty? 


Raczej stąd znikam . . .


#2

Redaktor1966

Redaktor1966

    Newbie

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: sportowa SJCAM SJ2000
  • Karta pamięci: 32GB

Dział: Co kupić ?

Mój wątek w dziale: http://kamerypov.pl/...-kontakt/page-2

I w nim wpis…

Michal Senior Moderator: „Czy ty jesteś naprawdę oderwany od rzeczywistości? Nie dość że zaraz być może zaczniesz pisać posty o rodzeniu dzieci bo trochę to się ma to jak to co teraz wklejasz do tematyki forum?

 

Ogarnij się chłopie. Albo idź do lekarza. Też miałem problemy w życiu nie realizowałem się itd. Ale to zmieniam i zamierzam się w końcu realizować. I tobie też polecam taką drogę. Temat zamykam.”

 

Człowiek nie widzi związku: dział: Co kupić? a moimi propozycjami dla producentów kamer, programów... Jak również: dział: Co kupić? – przykłady ofert producentów, jakie przedstawiłem... Jak również: nie merytoryczna krytyka – merytoryczna obrona, w tym przykłady, że są dużo większe możliwości, opcje, niż wiele osób sobie wyobraża.

I jednocześnie otrzymuję taką nagrodę za poświecony czas, za zaangażowanie...

PS

Nie odpowiada ci człowieku, to nie czytaj (nie publikuję na twoich wątkach). I nigdy więcej nie wypróżniaj się na moich wątkach!

I posprzątaj po sobie!

 

I facet pozwala sobie jeszcze pod moim adresem na takie uwagi, szkalowanie mnie, udziela mi rad...

 

Do tego osobnika: Bez - niemerytorycznego - odbioru…

 

Autor-redaktor (od 2000 r.): , w tym mój  publikator.

WYKORZYSTYWANIE TURBIN O PIONOWEJ OSI OBROTU, ENERGII SPRĘŻONEGO POWIETRZA, WODY, POLA MAGNETYCZNEGO, GEOTERMICZNEJ I INNYCH

 

PS



#3

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5264 postów
  • Miejscowość:Poland

Szanowny kolego raczę proszę przyjąć nie tyle krytykę co spojrzeć na siebie z dystansem. Masz swoje forum na którym zam publikujesz jedynie swoje posty. Chyba tego nie widzisz i nie zobaczysz. Forum to nie jest tani bazar.

 

I znów post nie zgodny z tematem?


  • jacqu1916 lubi to

Raczej stąd znikam . . .