Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Jaka karta do H5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21

pawlaskowa

pawlaskowa

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Laskowa
  • Kamera: GoPro Hero 5 Balck
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB,(10)
😩

#22

sebo

sebo

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 275 postów
  • Kamera: GoPro4Black

Weź coś z zapisem 80 i nie będziesz miał nigdy problemu min 64GB



#23

Adam B

Adam B

    Newbie

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Miejscowość:kielce
  • Kamera: GoPro Hero 5
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB

Ja kupiłem Sandisk 64GB i jest ok 



#24

sebo

sebo

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 275 postów
  • Kamera: GoPro4Black

Nie ważna jest wielkość ani nazwa tylko prędkość zapisu.



#25

Adam B

Adam B

    Newbie

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Miejscowość:kielce
  • Kamera: GoPro Hero 5
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB

Przepraszam nakoś nie zaskoczyło 90 odczyt 60 zapis 



#26

ttomaszewski

ttomaszewski

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Kamera: gopro 5

hej, kupilem Lexara 1000x 128 GB, demon prędkości i świetnie wspolpracuje z "5" polecam z czystym sumieniem.



#27

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Ja do swojej H5, kupiłem Samsung Pro + 32gb i jest ok. Najważniejsze to prędkość i legalne źródło.

#28

Matt0129

Matt0129

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: Kingston 32GB UHS-I U3

Dobre źródło to podstawa, gdyż teraz na rynku jest masa podróbek. Ostanio obserwuję jakiś niezdrowy trend kupowania coraz mocniejszych kart, gdzie nie ma to jakiegoś sensownego zastosowania. Lexar 1000x ma taki sam zapis (45MB/s), jak 633x, a o ile jest droższy.  Nie sądzę, żeby różnica w odczycie była warta takiej różnicy. Samsung Pro+ tak samo. Ma trochę lepszy zapis, bo 90MB/s, ale po co, skoro gopro w życiu nie wykorzysta zwykłego PRO, nawet za 4 generacje. Taki Sandisk Extreme, czy ten Lexar 633x, to już karty na wyrost, więc nie ma sensu moim zdaniem inwestowania w mocniejsze karty. Już pomijam to, ile osób przy hero 4 patrzyło na to, że Lexar jest ekstra, bo jest 95MB/s, tyle że nie doczytywało, że odczytu, a nie zapisu. Aha i pamiętajcie, że dane zapisu karty macie podane w MB/s, a zapis kamery w Mb/s. Czyli jeśli kamera zapisuje np w 100Mb/s to to jest tak naprawdę 12,5MB/s. Nie moje pieniądze, ale może komuś przyda się na przyszłość. 



#29

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Zgadzam się z kolegą wyżej, tzn. jeśli sprzęt nie wymaga lepszej karty niż potrzeba, to po co kupować. Ja tylko i wyłącznie zakupiłem tą kartę Samsung Pro +, ponieważ miałem przedtem kamerę Eken H8 PRO i tam musiałem zakupić taką kartę, bo producent tak zalecał, a miałem problem z oddaniem na gwarancję, bo serwis powiedział, że karta której używałem wcześniej , producent jej nie zaleca i dlatego nie mogą uznać reklamacji, jeśli chodzi o jakość nagrań. Suma sumarum, kamera była sama w sobie kiepska i nie polecam jej zakupu. Dopiero Gopro hero 5 było mnie w stanie zadowolić, ale cena też inna.

#30

ttomaszewski

ttomaszewski

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Kamera: gopro 5

trudno sie z wami nie zgodzic Panowie, pare dni temu wsadzilem do mojego H5 karte Samsung SDHC Pro 32 i mam wrazenie ze działa szybciej niz z tym Lexarem, wygląda na to ze troche wtopiony zakup, aczkolwiek nie zmarnuje sie i przyda w na pewno w aparacie. Trzeba mi bylo wczesniej trafic na forum :roll:



#31

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Polak mądry, po szkodzie. Też parę razy chciałem zaoszczędzić i skończyło się jak zwykle. Potem, trzeba i tak zapłacić więcej - chytry 2 razy traci.
Pozdrawiam.