Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Rozmazane filmy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kopik86

Kopik86

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Dzierżoniów
  • Kamera: Gopro Hero 4 SILVER
  • Karta pamięci: 32GB SanDisk Extreme
Witam. Mam problem z moja gopro Hero 4 Silver. Kiedy odtwarzam filmy obraz się rozmazuje w momencie przesuwania kamery na boki. zauważyłem że gdy wylacze opcje low light obraz jest płynny ale niestety ciemny. Czy są jakieś ustawienia które unikna rozmywania lub klatkowania filmu? Film zawsze zgrywam na komputer i odtwarzam w gopro studio.

#2

caraluch78

caraluch78

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: GoPro HERO5Black
  • Karta pamięci: Sandisc 64GB

"Serwis". Obraz ma być żyleta, taki powinien być  , w końcu to kamera sportowa i ruch to standard .



#3

caraluch78

caraluch78

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: GoPro HERO5Black
  • Karta pamięci: Sandisc 64GB

Witam. Mam problem z moja gopro Hero 4 Silver. Kiedy odtwarzam filmy obraz się rozmazuje w momencie przesuwania kamery na boki. zauważyłem że gdy wylacze opcje low light obraz jest płynny ale niestety ciemny. Czy są jakieś ustawienia które unikna rozmywania lub klatkowania filmu? Film zawsze zgrywam na komputer i odtwarzam w gopro studio.

Czy wysłałeś do serwisu kamerkę ? Jak tak to napisz czy reklamacja uwzględniona ? 



#4

Kopik86

Kopik86

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Dzierżoniów
  • Kamera: Gopro Hero 4 SILVER
  • Karta pamięci: 32GB SanDisk Extreme

nie wysyłałem jej do serwisu. Nie wiem czy mogę to tak tłumaczyć ale możliwe że komputer jest za słaby do filmów w takiej jakości. Filmy poza domem w dzień wydają się być ok. Nie klatkują i są dobrej jakości. Zauważyłem też że program w którym odtwarza się filmy też ma znaczenie. W Allplayer klatkuje a Windows Media Player jest już ok . Jak narazie opcję Light Low mam ciągle wyłączoną.



#5

greku792

greku792

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 119 postów
  • Kamera: AEE MagiCam S50+
  • Karta pamięci: ADATA 16GB Kingston 4GB
Zacznijmy od tego że kamery sportowe nie są stworzone do nagrywania z małą ilością światła i stąd może brać się również rozmazanie filmów. W warunkach dobrego światła nie powinno być takiego efektu.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Mój kanał na


#6

caraluch78

caraluch78

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: GoPro HERO5Black
  • Karta pamięci: Sandisc 64GB
To się rozmazują czy klatkują? Rozmazują ? To kwestia ustawień a może i hardware. A że klatkują na kompie to wina słabego sprzętu. Media Player odtwarza ok a inne programy klatkują? To potwierdza winę słabego sprzętu .

#7

Kopik86

Kopik86

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Dzierżoniów
  • Kamera: Gopro Hero 4 SILVER
  • Karta pamięci: 32GB SanDisk Extreme

W zasadzie rozmazują jak i klatkują. Pewnie jedną z przyczyn jest słaby komputer i odtwarzacz w jakim się je otwiera. Druga sprawa tak jako kolega wyżej napisał intensywność światła też ma duże znaczenie.



#8

caraluch78

caraluch78

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: GoPro HERO5Black
  • Karta pamięci: Sandisc 64GB

W zasadzie rozmazują jak i klatkują. Pewnie jedną z przyczyn jest słaby komputer i odtwarzacz w jakim się je otwiera. Druga sprawa tak jako kolega wyżej napisał intensywność światła też ma duże znaczenie.

Jakie światło ? Brak światła to tylko ziarno czyli szumy . Czy GoPro produkuje kamery tylko do użytku za dnia i na dodatek na Karaibach , Chorwacji , Florydzie ,itp - bo tam światła i kolorów jest wystarczająco , aby kolory były cukierkowe ? Kolego GoPro wymaga trochę wiedzy i umiejętności z dziedziny fotografii chociażby i na pewno nie wychodziło z założenia ,że nie można kamery używać po zmroku ( nie mylić z ciemnościami )

Nie słuchaj bzdurnych opinii o braku światła tylko cierpliwość i eksperymentowanie doprowadzi Cie do robienia dobrej jakości filmów .  




Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →