Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Jaki program


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

hischnik

hischnik

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
    Jestem nowym posiadaczem go pro 3 silver, wszystko smiga fajnie tylko chce filmik poskladac z kilku i nie wiem w jakim programie to zrobic. Najlepiej program do obrobki mp4 aby nie trzeba bylk konwertowac

    #2

    Kuman

    Kuman

      Newbie

    • Użytkownik
    • 42 postów
    • Miejscowość:Castlebar
    • Kamera: GoPro Hero 3 Black
    • Karta pamięci: Sandisk Ultra 32GB
    Zajrzyj do dzialu: "Edycja video. Sprzęt oraz oprogramowanie." tam troche tego jest i powinienes wybrac jakis program co Ci przypasuje bo raczej kazdy ma swoje preferencje i jednemu moze pasowac np Sony vegas a drugiemu adobe premiere.

    Rybka lubi plywac! C&R


    #3

    SeLeR

    SeLeR

      Newbie

    • Użytkownik
    • 21 postów
      Dobrym programem jest sony vegas pro.

      #4

      LeoDogg

      LeoDogg

        Wyjadacz

      • Użytkownik
      • PipPipPip
      • 1025 postów
      • Miejscowość:Ciechanów
      • Kamera: GoPro 3 Black
      • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
      Kolega nie napisal czy ma pc czy Maca

      Ja i cała ta moja twórczość ;)

       




       


      #5

      monster

      monster

        Newbie

      • Użytkownik
      • 7 postów

        Jestem nowym posiadaczem go pro 3 silver, wszystko smiga fajnie tylko chce filmik poskladac z kilku i nie wiem w jakim programie to zrobic. Najlepiej program do obrobki mp4 aby nie trzeba bylk konwertowac

        Adobe Premiere CS6

        Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

        #6

        Guest__*

        Guest__*
        • Guests

        Jestem nowym posiadaczem go pro 3 silver, wszystko smiga fajnie tylko chce filmik poskladac z kilku i nie wiem w jakim programie to zrobic. Najlepiej program do obrobki mp4 aby nie trzeba bylk konwertowac


        Ja polecam Ci Magix Video Pro X5. Jako jedyny obecnie obsługuje 48 kl/s, jeśli oczywiście nagrywasz w takim trybie. Oczywiście wszystkie inne tryby też obsługuje. Chodzi szybciej niż Premiere, ma mniejsze wymagania, jest intuicyjny i ma spore możliwości.

        #7

        Kuman

        Kuman

          Newbie

        • Użytkownik
        • 42 postów
        • Miejscowość:Castlebar
        • Kamera: GoPro Hero 3 Black
        • Karta pamięci: Sandisk Ultra 32GB
        Nie mam zapewne tyle doswiadczenia jak koledzy powyzej dlatego zaczynalem od CineForm Studio nastepnie postanowilem przejsc na cos troszeczke bardziej zaawansowanego i probowalem swoch sil na Adobe Element w polskiej wresji co napewno ulatwia nauke na poczatku. Teraz juz powoli mysle zeby jednak przejsc jeszcze troche wyzej na Adobe Premiere Pro albo MAGIX Video Pro

        Rybka lubi plywac! C&R


        #8

        hischnik

        hischnik

          Newbie

        • Użytkownik
        • 3 postów
          Posiadam pc a w tym cineform studio mozna cos poskladac, probowalem i nie widzialem tam zadnych opcji, tylko konwert do avi


          Wróć do Dyskusje ogólne o postprodukcji · Następny nieczytany temat →