Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Pierwsza kamera dla wędkarza

kamera wedkarz xiaomi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

michalosix

michalosix

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:wroclaw
  • Kamera: brak
  • Karta pamięci: brak

Cześć wszystkim, jestem nowy na forum, mam na imię Michał.
Chciałbym zakupić swoją pierwszą kamerę sportową, która służyć ma mi głównie podczas wypraw wędkarskich. Dlatego zależy mi m.in na długim czasie pracy baterii, jak najlepszej jakości, dostępności tanich akcesoriów (głównie chodzi o szelki na klatkę lub głowę , uchwyt który można doczepić ewentualnie do wędki). Budżetowo chciałbym do 500 zł. Zastanawiam się nad jakimś chińczykiem (gopro odpada) - xiaomi yi lub któryś z sjcamów. Z góry dziękuję za wszelkie dobre chęci i sugestie. Pozdrawiam, Michał.



#2

dawidos_333

dawidos_333

    Newbie

  • Użytkownik
  • 32 postów
    Sam sobie odpowiedziałeś co chcesz xiaomi lub sj z akcesoriami w tej kwocie się zmieścisz


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    #3

    michalosix

    michalosix

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów
    • Miejscowość:wroclaw
    • Kamera: brak
    • Karta pamięci: brak

    Mam na oku jeszcze Gitup git2 . Jakieś opinie na temat tej kamerki ? Jak dla mnie plusem są ekran lcd i stabilizacja. Zaś cena troszkę większa. Jak  z softem w Xiaomi yi i gitupie2? Ogólnie zastanawiam się która z tych trzech ma wg Was najlepszy stosunek jakość/cena . Pozdrawiam, M.


    • greku792 lubi to

    #4

    dawidos_333

    dawidos_333

      Newbie

    • Użytkownik
    • 32 postów
      Ekran raczej ci się nie przyda jeżeli będziesz ja używał na głowie lub klatce ja bym nie kombinował brał xiaomi z polskiej dystrybucji


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk