Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gitup Git2 czy Sjcam Sj5000x Elite?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Micmar13

Micmar13

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Szczecin

Witam.

Mam problem a mianowicie chciałbym kupić kamerkę sportowa na wyjazd na narty Znalazłem 2 ciekawe oferty nad którymi się zastanawiam.

 

Jest to Gitup git2 i Sjcam sj5000x Elite. Obie są w tej samej cenie tylko Sj5000x Elite wysyłany jest z magazynu z UE a Gitup z CN (to sa chyba Chiny o ile się nie mylę).

 

Więc moje pytanie brzmi która kamera jest lepsza i którą się bardziej opłaca kupić. Ceny wachają się w granicach 105$.



#2

pejo

pejo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Jaw
  • Kamera: Gopro Hero 2
  • Karta pamięci: 32

tez podłaczam sie pod ten temat. GIT2 bardzo mnie przekonuje stabilizacja optyczną. JEst o niebo lepsza od podobnej konkurencji. Być moze nie kreci najlepiej na rynku ale ma sporo opcji i wszystko co potrzeba - niestety trzyma dosyc cene i nawet uzywki sa nie tanie... Ktos cos pomoze ?



#3

dejon0707

dejon0707

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
    Ja mam Eken H9 z wifi i 4k...chociaż te 4k to wiadomo:)daje radę możesz na yt filmiki sprawdzić.

    Napisane na Commodore C64..;)

    #4

    Kkwiatuszek89

    Kkwiatuszek89

      Newbie

    • Użytkownik
    • 7 postów
    • Miejscowość:Olkusz
    Ja swojego Gitup-a kupiłem tu i w zestawie masz 3 baterie. Długo się zastanawiałem nad wyborem i w końcu się zdecydowałem, nie żałuję. Gwarancja 24 miesiące realizowana w Pl

    #5

    Jaarl

    Jaarl

      Newbie

    • Użytkownik
    • 5 postów

      Szczerze? To CN by mnie troszkę odstraszyło. Nie wiem, tak już mam, że nie kupuję nic z magazynów w Chinach. Najlepiej poszukać i kupić od polskiego dystrybutora. Akurat w przypadku SJCAM mogę pomóc. Mamy takiego nad Wisłą :D Nie dość, że z Polski to na dniach dostaniesz paczkę :D Piszę tu o firmie sempler. Interesuje Cię sj5000x Elite? Oto link: Od wyboru do koloru :D




      Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →