Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Time Lapse w GoPro Studio i drugi problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Domin199

Domin199

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver

Siemanko, obrabiam wlasnie film z wyjazdu w GoPro studio i mam taki problem, ze jak dodaje do niego time lapsa to zaczyna przycinac, chcialem wyslac filmik z widocznym problemem, ale pokazuje mi, ze nie mam uprawnien. Moge wyslac na maila. Drugi problem jest taki, ze jak chce zrobic konwersje zdjecia to wyskakuja blad programu i sie wylacza, co teraz ?



#2

natgot

natgot

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów

    przycina na podgladzie w gpstudio, czy po wyrenderowaniu finalnego klipu? Jaki masz procesor  i system w pc?



    #3

    Domin199

    Domin199

      Newbie

    • Użytkownik
    • 6 postów
    • Miejscowość:Zielona Góra
    • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
    Procesor i5 6300HQ na win10
    Z time lapse poradziłem sobie tak, ze po zapisaniu filmu juz jest idealnie, a z tymi zdjęciami to zainstalowałem jeszcze raz starsza wersje i robi mi ze wszystkich zdjeć z folderu film, można wstawić jakoś pojedyncze zdjęcia czy jedyny sposób to wycinanie zdjeć z tego ,,filmu,,

    #4

    natgot

    natgot

      Newbie

    • Użytkownik
    • 31 postów

      Procesor i5 6300HQ na win10
      Z time lapse poradziłem sobie tak, ze po zapisaniu filmu juz jest idealnie, a z tymi zdjęciami to zainstalowałem jeszcze raz starsza wersje i robi mi ze wszystkich zdjeć z folderu film, można wstawić jakoś pojedyncze zdjęcia czy jedyny sposób to wycinanie zdjeć z tego ,,filmu,,

      oczywiście, w sekcji view & trim importujesz pojedyncze zdjęcie,w advenced settings zmieniasz wielkosc obrazu na 1080p, szybkość na na przyklad 2sec/frame - wtedy zdjecie bedzie "trwało" 2 sekundy i nastepnie add clip to conversion i convert. A dalej sobie chyba poradzisz. oczywiscie szybkosc potem tez mozna zmienic w zakladce video controls. w sekcji "edit" programu. A jak chcesz zrobic tak,zeby podczas trwania pokazu tego zdjecia zmieniala sie perspektywa, kamera przesuwala sie powoli z lewej na prawą lub zdjęcie się powiekszało, to niestety sony vegas albo inny bardziej zaawansowany program.

      :)



      #5

      Domin199

      Domin199

        Newbie

      • Użytkownik
      • 6 postów
      • Miejscowość:Zielona Góra
      • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
      Dziękuje za pomoc, juz wszystko jest jasne. Taki film mi wyszedł, pierwszy ale jest.


      #6

      natgot

      natgot

        Newbie

      • Użytkownik
      • 31 postów

        No i fajnie.

        Będziesz miał ciekawą pamiątkę do oglądania za 10 lat (kiedy bedą kamery 20K i powiesz wtedy: ależ to gopro miało marną jakość hehe -:) )

        pozdrawiam;)