Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Go Pro Hero 4 Silver z X-kom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5197 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Hmm za tą cenę? Naprawdę nie wiem ale chyba dołożył bym około 500zł i przesiadł się na nowy model. Wiesz trudno mi obiektywnie powiedzieć. Na początku tak z czasem zazwyczaj kamerki wymieniane są na te refurbished! Tak wiec naprawdę trudno mi udzielić Ci pewnej odpowiedzi.

 

 

Wracając do GoPro. Karma wraca w lutym! Najbliższe pół roku będzie jednak kluczowe dla przyszłości firmy. To spółka akcyjna więc każdy znawca tematu wie z czym ona się je. Jeden plus jak dla mnie to solidne analizy spółki. Firma nadal ma bardzo duże pole do popisu. Jednak nie wykorzystuje tego bądź nie widzi wszystkiego tak jak ja :D

 

 

Tutaj poczytaj sobie. O ile nie odbijemy się z firmą to już spekuluje się o trzech potencjalnych nabywcach. Marka marką ale GoPro ma też ciekawe zapłacze technologiczno patentowe. O sukcesie kamerki w zasadzie przesadził kodek Cineform. Dzięki któremu mamy słynny cukierkowy wygląd filmów. Sony sonym ale to jeszcze nie to choć ich kamerki są technologiczne powyżej poziomi technicznego GoPro. Szereg goniących chińskich producentów jest dość blisko lecz GoPro nadal nie jest doścignięte właśnie dzięki swoim patentom. Jeszcze nikt nie stworzył tak skorelowanej kamery która miała by wszystko połączone i grające w taki sposób jak u GoPro. Inna sprawa że GoPro jako jedyne prowadzi swój marketing na odpowiednim poziomie. To akurat trzeba czuć! Teraz pewne choć nie potwierdzone jest zakupienie hasselblada przez DJI. Obserwujemy nową hagemonię na rynku coś co nie jest wcześniej nawet do pomyślenia. Inna sprawa że zobacz na to jak zachowuje się Yi czyli kamerowy dział Xiaomi - dziś mają wypuścić 4k+ na papierze najsilniejszą kamerkę na rynku. Patrząc z tej perspektywy GoPro wygląda blado. A i Yi wypuszcza też swój profesjonalny dron. Nadal jakość obrazu to jeszcze nie to co GoPro i Sony! Nad tym ubolewam.



#22

jachuzdw

jachuzdw

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:zd-wola

Jednak zmiana decyzji. Jezeli za jakąś używke mam dac 1300zł a dzisiaj znalazłem nową z gwarancja na 24 miesiace w media expert za 1399zł to nawet sie nie zastanawiam :)
Tylko proszę o pomoc w kupnie karty pamieci, napewno 64 gb tylko jakiej firmy  jaki model??



#23

SecondTime

SecondTime

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 137 postów
  • Kamera: H5 Black
  • Karta pamięci: Samsung 64GB microSDXC Pro

 

Polecam.


 

GoPro: H3+ Black, H4 Black Adventure, H4 Black Motorsports.


#24

jacek00

jacek00

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32 GB UHS-1
Ja dostałem od Freeway fabrycznie nową kamerę z nową gwarancja

#25

natgot

natgot

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów

    Jednak zmiana decyzji. Jezeli za jakąś używke mam dac 1300zł a dzisiaj znalazłem nową z gwarancja na 24 miesiace w media expert za 1399zł to nawet sie nie zastanawiam :)
    Tylko proszę o pomoc w kupnie karty pamieci, napewno 64 gb tylko jakiej firmy  jaki model??

     

    Ja kupiłem tą, za 60 zł się udało. Śmiga z 3 kamerą hero 4 black (wcześniejsze oddane do freewaya). Bez problemowo

     



    #26

    jachuzdw

    jachuzdw

      Newbie

    • Użytkownik
    • 9 postów
    • Miejscowość:zd-wola

    Wybór oczywiście padł na Samsung Pro microSDXC 32 GB ;)
    Dozbieram będzie druga sztuka :D 



    #27

    jachuzdw

    jachuzdw

      Newbie

    • Użytkownik
    • 9 postów
    • Miejscowość:zd-wola

    Skoro mam już kamerę i kartę to czas na dodatkowe baterie i ładowarkę. Co powiecie o tym zestawie??



    #28

    SecondTime

    SecondTime

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 137 postów
    • Kamera: H5 Black
    • Karta pamięci: Samsung 64GB microSDXC Pro

    Możesz śmiało klikać.


     

    GoPro: H3+ Black, H4 Black Adventure, H4 Black Motorsports.