Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Eken h9r vs Amkov AMK7000S 4K vs Xiaomi yi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

kamilk223

kamilk223

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Stalowa Wola

Cześć potrzebuje pomocy w wyborze kamerki sportowej, jako że niemam żadnego doświadczenia w tej kwesti byłbym wdzięczny jakby mi ktoś z was pomógł :D kamerke zamierzam używać do w 80% jazdy motocyklem, reszta użytkowania to jazda autkiem i jakieś wypady ogólnie spokojne nagrywanie bez akcji. 

zależy mi na cenie wiec przygotowałem sobie 3 kamerki ( jeśli ktoś bym miał jakąś inną propozycje w podobnej cenie to by było fajnie jakby sie ze mną podzielił co to za sprzęt)

1. Eken h9r z akcesoriami około 330zł

2. Amkov amk7000s z akcesoriami i vatem od chinola 280zł (jakby urząd celny nienałożył vatu to tylko 220)

3. Xiaomi yi coś koło 500zł

 

ogólnie to najbardziej mi sie podoba Amkov bo zależy mi głównie na ostrości w dzień  ( w nocy raczej niebede nagrywał)  chociaż też na jednych filmikach na yt eken i yi też dają rade, chociaż na niektórych słabo wypadają ale to juz chyba kwestia obróbki przed wrzuceniem na yt. od yi odstrasza mnie cena, ktoś coś podpowie?



#2

dejon0707

dejon0707

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
    Witam sam używam eken od wakacji i naprawdę jest oki. Nurkowanie , jako rejestrator w aucie czy też na kasku moto. I cena super. Ja sprowadzalem z Chin i wyszło mi jakoś połowę tego co napisałeś. Coś około 160 zł. Z akcesoriami. Jedynie za 2$ dokupielem rączkę do nurkowania ta żółta.

    Napisane na Commodore C64..;)


    Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →