Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Rozdziały / markery w MP4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kosa

Kosa

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Szukam nowej
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme SDXC 64 GB

Cześć.

Naczytałem się o tworzeniu rozdziałów w filmach na necie, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi jak je wstawić / wykonać w MP4 w Sony Vegas. I nie myślę tutaj o programie DVD Architect lub innych dodatkowych wtyczkach a o wykorzystaniu możliwości samego SV. Złożyłem prawie 1,5 godzinny film z wakacji i chciałbym mieć możliwość prostego przeskakiwania pomiędzy konkretnymi dniami, miejscowościami i wydarzeniami w filmie.

Czy wstawienie rozdziałów w MP4 w SV w ogóle jest możliwe do wykonania ? Jeżeli tak to byłbym wdzięczny za dokładny opis jak to zrobić lub odnośnik w necie.

 

Pozdrawiam.



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
Ja robię po 3 min i oglądam góra 5 razy. Kto ci wytrzyma przy 1,5 h filmu z wakacji?

Wysłane z mojego LIFETAB_P891X przy użyciu Tapatalka

#3

Kosa

Kosa

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Szukam nowej
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme SDXC 64 GB

To film pamiątkowy dla mnie, więc ja wytrzymam, a rozdziały chcę zrobić właśnie po to, aby dalszej rodzinie lub znajomym pokazać tylko na szybko wybrane sceny lub miejsca :)  Nie mam siły na składanie kolejnej skróconej wersji, bo w kolejce czeka jeszcze z 7 innych materiałów (zaniedbałem się ostatnio).

 

Teraz po prawie 2,5 roku, gdy oglądam dzieciaki jak już znowu podrosły, to ta godzinka lub półtorej trzyma mnie lepiej niż Matrix :)

 

Inne filmiki rzeczywiście składam max do 10 minut i wtedy rozdziały nie są potrzebne.