Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Fusion - Nowa Kamera!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5176 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

gopro-fusion-1-1180x787.jpg

 

 



#2

ttomaszewski

ttomaszewski

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Kamera: gopro 5

czad!



#3

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5176 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Nie do końca! Niedawno wyszedł Garmin Virb 360! I to jest dopiero czad. Ale zabija ceną. Nie ma na razie co wróżyć kamerka w zasadzie w drodze. 

 

 

Wszystko w temacie :)



#4

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5176 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

 

No to wszystko jasne ;) Komentować! 



#5

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5176 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)


#6

buddookan

buddookan

    Newbie

  • Użytkownik
  • 12 postów

    GoPro Fusion będzie być może nowym etapem rozwoju kamer sportowych ale jednak patrząc na bardzo kiepską jakość obrazu można mieć obawy że będzie to gwóźdź do trumny GoPro.

    Popatrzcie na filmik promocyjny który zazwyczaj jest dużo lepszej jakości niż nasze domowe produkcje:

     

     

    ps. Czy Fusion to GoPro6 ?  Bo z tego co wyczytałem GoPro6 też ma nagrywać w  360'



    #7

    Michal

    Michal

      Alpha i Omega

    • Senior Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 5176 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera: Hero 3
    • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

    Jakość trudno ocenić z kilku powodów. Ale zobacz sobie Virb 360 i porównaj. Obejrzyj filmy w goglach lub na smartfonie z czujnikami. Nie oceniam Fusion sam nawet nie wiem co napisać. Kostka jak dla mnie nie transparentna.

     

    Co do H6 ma być od września do grudnia. Choć obstawiał bym termin koniec września - październik z powodu sezonu świątecznego. H6 to nie Fusion które jest rozszerzeniem oferty GoPro. H6 bęzie posiadać Ambarellę H2 i pewnie jakiś nowe rozbudowane ficzery. Cena znów z kosmosu. Fusion to nie H6 choć sam czytałem zapowiedzi po których można było by wywnioskować że H6 będzie posiadać tryb 360.

     

    Wracając do Fusion. Jakiś czas temu Ricoh wypuścił swoje 360 które były największymi hitami sprzedaży. Być może GoPro ciut przesypia moment tudzież już go przespało jak z dronami DJI. Powinni jednak przyjąć taktykę Sony wypuszczania różnej lini produktowej która zmienia się stosunkowo często. Wypełniając każdy z możliwych segment. Choć w przypadku GoPro taki zabieg okazał się nie efektywny co skutkowało wycofaniem najtańszej lini produktowej kamer. Inna spraw że te tanie kamer GoPro były tymi które najczęściej spotykałem.




    Wróć do GoPro Hero5 · Następny nieczytany temat →