Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Magnetyczne mocowanie kamery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3850 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Powiem tak ciekawa koncepcja i sam nawet potrzebuje takiego rozwiązania! Ujęcia cudowne. Kurde nie wiem kiedy będę w 3city ale z chęcią bym to luknął na własne oczy!

#22

jarzombek007

jarzombek007

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów

    Hej!
    Odtwarzam film na tablecie i nie wiem czy to wina sprzętu, ale film na scenach z mocowaniem magnetycznym wyraźnie mi klatkuje. Inne sceny z kasku są w porządku. Proszę o sprostowanie jeśli się mylę.
    Czy magnes mógłby być przyczyną?


    Obejrzałem filmik jeszcze raz i faktycznie dziwnie faluje. Moim zdaniem jednak przyczyną tego falowania jest ruch tego skrzydła ( nie wiem czy to jest skrzydło ale nie wiedziałem jak to napisać :) ) a nie działania magnesu.

    #23

    mistrzCK

    mistrzCK

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 1617 postów
    • Miejscowość:Kielce
    • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
    • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
    Raczej nie, bo całe tło ma wyraźne klatkowanie. To raczej nie kwestia gdzie mocowanie założone. Albo problem z zapisem na karcie przez magnes, albo pomyłka podczas sklejania w całość.

    #24

    PPG

    PPG

      Newbie

    • Użytkownik
    • 15 postów
      Siemanka!
      Film byl krecony w ustawieniu 1080/ 24 fps, sklejany prostym WinLivMovMaker spowolniony do 0,8 normalnego speeda.Skrzydlo moze dawac jakies ruchy, pracuje w powietrzu caly czas i kamera moze to zbierac. Nie mialem przy sobie pilota zeby poprobowac innych ustawien w czasie lotu. Po niedzieli bede testowal dzialanie wi-fi w otoczeniu magnesow.

      #25

      mistrzCK

      mistrzCK

        I'm a Pro!

      • Użytkownik
      • PipPipPipPip
      • 1617 postów
      • Miejscowość:Kielce
      • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
      • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

      Film byl krecony w ustawieniu 1080/ 24 fps, sklejany prostym WinLivMovMaker spowolniony do 0,8 normalnego speeda

      To będzie to.
      Swoją drogą jeśli Black ma 60 fps w 1080p, to używanie 24kl powinno być karane i ścigane z urzędu ;) :D
      Pozdrawiam

      #26

      jarzombek007

      jarzombek007

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 52 postów
        @up
        Zwłaszcza jak chce się później spowolnić film :)

        #27

        PPG

        PPG

          Newbie

        • Użytkownik
        • 15 postów
          Te 24 fps to tylko chwilowka,obecny komp wiecej nie ciagnie, czekam na mocniejszego. Przy okazji, w telewizorze Samsung, gdy podlaczam przez USB film krecony w klatkazu wyzszym niz 24 fps wyskakuje komunikat ze kodek nieobslugiwany. Znacie jakies lekarstwo, jest mozliwosc aktualizacji, zmainy softa itepe?
          Z gory dzieki za pomoc

          #28

          Michal

          Michal

            Alpha i Omega

          • Senior Moderator
          • PipPipPipPipPip
          • 3850 postów
          • Miejscowość:Polska
          • Kamera: Hero 3
          • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
          Normalna sprawa tv samsunga po prostu nie obsługuje większego bitratu czy większej ilości klatek na sekundę. Jest to opisane w instrukcji obsługi telewizora! Wiem bo miałem taki sam problem z plikami mp4! Np u mnie nie odtworzy większego pliku MKV niż 720p! Ratunkiem jest tylko inna forma kompresji filmu.

          #29

          PPG

          PPG

            Newbie

          • Użytkownik
          • 15 postów
            Dorzucam jeszcze jeden filmik z ujeciami z magnetycznego mocowania.

            Teraz pracuje nad chase cam do gopro 3. Kamera leci za pilotem, super ujecia a robi sie to z butelki po wodzie. Na YT sa filmiki instruktazowe. Moze ktos uzywa czegos takiego?
            Poki co nie widze zadnego negatywnego wplywu magnesow na prace kamery i pilota.
            Pozdro.
            PPG

            #30

            Michal

            Michal

              Alpha i Omega

            • Senior Moderator
            • PipPipPipPipPip
            • 3850 postów
            • Miejscowość:Polska
            • Kamera: Hero 3
            • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
            Będzie to musiało wyglądać arcy fajnie! Powodzenia i daj znać jak Ci to wyjdzie?


            Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →