Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

SJ5000 Wifi brak reakcji na włączenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

dmb

dmb

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Koronowo
  • Kamera: sj5000 wifi
  • Karta pamięci: kingston

Witam

Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem kamery SJ5000 wifi, nie wymagałem od niej zbyt wiele bo dobrze wiem jaki sprzęt trzymam w ręku. Ale mimo wszystko kamera całkiem nieźle się spisywała do pewnego momentu...

 

Pewnego feralnego dnia chciałem ją włączyć i NIC! brak jakiejkolwiek reakcji. Pierwsze co pomyślałem to oczywiście rozładowana. Podłączyłem do ładowarki i jedyne co się zmieniło to włączyła się czerwona dioda obok ekranu. Kamera nie reaguje na nic, nie włącza się, próbowałem ładować osobno baterie i też nic, na samej baterii w ogóle nie reaguje. Czy ktoś z was drodzy forumowicze i zajawkowicze miał tego typu problem lub się z nim zetknął?

 

Kamerę mam prawie od roku, używałem sporadycznie od imprezy do imprezy lub wyjazdu na wakacje. O kamerę dbałem więc napewno nie została nigdzie uszkodzona ani uderzona. 

 

Pozdrawiam serdecznie Załączony plik  20170503_101513.jpg   80,5 KB   1 Ilość pobrań



#2

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Złośliwość rzeczy martwych. Skoro bateria jest sprawna, to sam więcej nic nie zrobisz. W tym przypadku zostaje serwis, aczkolwiek kiedy ja swojego czasu posiadałem Eken h8 pro i oddawałem na gwarancję, to facet w serwisie powiedział, że nie bawią się w naprawę takich kamer, bo to nieopłacalne i wymieniają na nową. Ja za swoją dałem 700 zł. z polskiej dystrybucji i kiedy otrzymałem nową, to od razu sprzedałem i kupiłem Gopro hero 5. Wiem, że to inne pieniądze, ale teraz jestem zadowolony ze sprzętu.