Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

YI 4K+ Action Camera

YI 4K+ Action Camera 60fps

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

tomx

tomx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Miejscowość:Zaborów
  • Kamera: YI 4K+
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 64gb

Witajcie 

 

Zanabyłem YI 4K+ Action Camera. Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony. Przesiadłem się z AEE S71T. Super obsługa przez smatphona w AEE tak kolorowo nie było. 4k 60fps robi robotę. 

 

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało.

 

Tomek

 

#2

siusiak1000

siusiak1000

    Newbie

  • Użytkownik
  • 18 postów

    Cześć, też posiadam lecz mam mały problem. Gdy robię jakieś ujęcia z bliska to jest spoko ale gdy próbuję uchwycić większy obszar to klatkuje... 
    Karta pamięci to Samsung Pro plus 64GB. 
    Read Speed: 95 MB/s

    Write Speed 90MB/s



    #3

    tomx

    tomx

      Newbie

    • Użytkownik
    • 34 postów
    • Miejscowość:Zaborów
    • Kamera: YI 4K+
    • Karta pamięci: Sandisk Extreme 64gb

    Cześć, też posiadam lecz mam mały problem. Gdy robię jakieś ujęcia z bliska to jest spoko ale gdy próbuję uchwycić większy obszar to klatkuje...
    Karta pamięci to Samsung Pro plus 64GB.
    Read Speed: 95 MB/s
    Write Speed 90MB/s

    Też mam Samsunga co prawda Evo ale zapis niby 60mb/s. I komunikat słów card. Z sandiskiem o takich parametrach nie ma problemu. Obie U3

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

    #4

    siusiak1000

    siusiak1000

      Newbie

    • Użytkownik
    • 18 postów

      To raczej mój komputer. Wrzuciłem na YT to samo surowe nagranie na którym był przycinki i nic nie tnie. Zastanawia mnie jeszcze jedno. Nagranie 4k 60FPS chciałem wrzucić do Adobe After Effects i wyszukuje mi tylko ścieżkę dźwiękową a nagrywając już w niższych rozdzielczościach jest jak trzeba.

      Jak wyczaisz jakieś fajne ustawienia do nagrywania czy coś w tym stylu to się podziel :)




      Wróć do Xiaomi Yi · Następny nieczytany temat →



      Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: YI 4K+ Action Camera, 60fps