Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Kamera + gimbal do trekkingu i wspinaczki

gopro gimbal trekking trek sport climbing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Pixeloza.pl

Pixeloza.pl

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Liverpool
  • Kamera: a6300 + gopro 4 black

Cześć,

Nie wiem sam gdzie szukać pomocy jak nie tutaj - poszukuję w miarę rozsądnego rozwiązania do nagrywania materiału w nieco gorszych warunkach, gdzie wyciąganie a6300 + zdzicha nie jest najlepszym rozwiązaniem np. podczas wędrówki w górskim, niezbyt łatwo dostępnym terenie, wspinaczki bądź podczas jazdy rowerem. 

 

Pytanie odnosi się do tego jaką kamerę wybrać najlepiej oraz jaki gimbal.

 

Wstępnei z tego co patrzyłem to fajnie byłoby mieć removu s1 (ma sporo konfiguracji i chyba po ostatnim update softu nawet nie telepie się tak mocno) _ i tutaj nie wiem czy gopro 4 black (dosyć tania opcja) czy gopro 5 black (rozumiem, że YI 4K II nie jest obsługiwana z poziomu gimbala) - problem w tym, że cena  jakby nie było prawie 3k pln 

 

Inna opcja to wybór innej kamery (np. spróbować czy poradzi sobie sony fdr x3000, ale może szału nie być) i tutaj już bez gimbala

 

Bądź inny gimbal i gopro 4 np.  rider 2?

 

 

Co wg. Was będzie najrozsądniejszym rozwiązanie,? Removu wyglada fajnie, jednak jest trochę drogawy i trochę duży i obsługuje chyba tylko gopro - więc inne kamery odpadają w razie w. Nie ukrywam, że przydałaby mi się wówczas jakaś opcja zdalnego wyzwalania np. coś jak w remou r1 lub smart remote - wtedy na szelkach bądź kasku mogę non stop mieć zawieszoną kamerę na gimbalu i w razie W odpalić.




Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro, gimbal, trekking, trek, sport, climbing