Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Mikrofon Seramonic Go mic - problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

jerry46

jerry46

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • Kamera: gph4

Witam, mam prośbę do właścicieli mikrofonu Seramonic go mic  - czy moglibyscie sprawdzic czy u Was ten mikrofon po podłączeniu do gopro siedzi stabilnie w gnieździe? u mnie strasznie mocno sie rusza, tak jakby czesc centralna z elektronika byla luzna w plastikowej czarnej obudowie. przy niewielkich ruchach kamery mikrofon rusza sie na boki.



#2

dawidos_333

dawidos_333

    Newbie

  • Użytkownik
  • 37 postów
    U mnie jest sztywno z gp4


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    #3

    dawidos_333

    dawidos_333

      Newbie

    • Użytkownik
    • 37 postów
      Zapomniałem musiałem trochę podszlifować otwór w plastikowej obudowie bo nie dochodził do końca


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      #4

      jerry46

      jerry46

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 60 postów
      • Kamera: gph4

      dzieki za odpowiedz, chodzilo mi nie tyle o samo polaczenie z gopro - bo tutaj jest sztywno a o ta czarna obudowe. tzn. zlap w jednej dloni za zlota koncowke i delikatni druga dlonia poruszaj czarna czescia. u mnie lata on bardzo luzno, tak jakby calosc nie byla dobrze spasowana. po wpieciu do gopro to wlasnie to lata.
      gdybym mocno owinal tasma - bedzie sztywno. naprawic sie chyba tego nie da - bo obudowa jest na wcisk (u gory jest mala srubka ale ona nie ma akurat znaczenia w tym przypadku).

      gdybys mogl sprawdzic byloby super.



      #5

      dawidos_333

      dawidos_333

        Newbie

      • Użytkownik
      • 37 postów
        Jakiś minimalny luz mam ale naprawdę minimalny


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        #6

        jerry46

        jerry46

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 60 postów
        • Kamera: gph4

        dzieki za odp, fajnie gdyby ktos  jeszcze sprawdzil. jeden moj znajomy tez korzysta z tego mikrofonu i tez ma taka wade - sama elektronika siedzi mocno w gopro ale ten czarny plastik chroniacy juz nie, podczas nagran jak duzo bedziecie ruszali gopro to slychac delikatne trzaski, najlepiej to slychac na testowym nagraniu w zupelnej ciszy. ja naprawolem to w ten sposob ze obwinalem tasma sama koncowke mocno zciskajac. teraz trzyma duzo lepiej.



        #7

        dawidos_333

        dawidos_333

          Newbie

        • Użytkownik
        • 37 postów
          Albo tak albo reklamować , za dużo nie ma się co przejmować ważne że działa


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


          Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →