Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Problem z baterią, kamerą, nagrywaniem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Barmanix

Barmanix

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:WU
  • Kamera: ...
  • Karta pamięci: ...

Okoliczności sprawiły, że kupiłem kamerę używaną Drift Ghost S.
Wszystko wydawało się OK, ale niestety, tak nie jest.
Mam taki dziwny problem z nagrywaniem filmów, a w zasadzie z czasem nagrywania.
Testowałem czas nagrania na jednej baterii w domu.
Wynik bardzo fajny, bo wyszło mi około 202 minut i gdyby tak było w czasie jazdy to nie powiedziałbym złego słowa, ale niestety w czasie jazdy jest zupełnie inaczej.
Uruchamiam kamerkę na motocyklu rozpoczynam jazdę, czas jazdy jest różny, wiadomo, ale powiedzmy, że jechałem 30 minut, gdy się zatrzymuję kamerką jest wyłączona, po uruchomieniu pyta się czy ma przywrócić film i przywraca, a czasem nie, film który ma 22 minuty.
Bateria rozładowana prawie do końca, a teoretycznie powinna wytrzymać jeszcze 170 minuty, a tak oczywiście się nie dzieje.
Używam jej na moto, by w razie kolizji by mieć jakieś szanse na obronę, ale z tego co widzę, jeżdżę prawie cały czas z wyłączoną kamerką.
Może ktoś tak miał i wie dlaczego jest tak?



#2

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Podejrzewam, że z tego powodu, poprzedni właściciel się jej pozbył. Możliwe, że podczas jazdy gdzie występują drgania i wstrząsy, coś na płycie głównej jest luźne ( zimny lut ), co skutkuje w/ w objawami. Spróbować należałoby jeszcze przywrócić do ustawień fabrycznych.

#3

Barmanix

Barmanix

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:WU
  • Kamera: ...
  • Karta pamięci: ...

Też mi się tak wydaje i teraz to i ja wiem o tym, że właśnie dlatego ją sprzedał.
Apropos zimnego luta. Da się jakoś do tego dojść który to i czy ewentualnie to jest przyczyną takiego stanu rzeczy?
 




Wróć do Drift Ghost-S · Następny nieczytany temat →