Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Gopro Quik nie uruchamia się na Windows10


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

mi.strz

mi.strz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: Gopro 5
  • Karta pamięci: 64

Witajcie

Ostatnio zmieniłem komputer na nowy, zgodny z wymaganiami Quika, bo poprzedni nie dawał rady. I tutaj strzał w twarz! Quik nie uruchamia się na Windowsie 10. Działa w tle na pasku menu, ale sam program nie wskakuje. Nie chodzi o to abym był miłośnikiem quika, ale to chyba jedyny program w którym można nagrać zapis gps kamery... Nie wiem już czy posłać przez okno kamerę czy komputer!!! Probóbowałem wszelkich metod dostępnych w internecie na stronach forum gopro itp.

Czy jest jakieś wsparcie dystrybutora w Polsce? Ludzie piszą o tym problemie na różnych forach i nic! Czy spotkaliście się z tym, działa Wam quik na win10?



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1984 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Cześć.

U mnie:

2ptrrev.jpg

ale mam wszystko poaktualizowane.

Pamiętam że był z tym problem. Pobierz starszą wersję 7.6 z tej stronki 

Jeśli nie spróbuj jeszcze starszej.

U mnie na win10 w pracy działa najnowszy jak na screenie, w domu mam 7.6 bo najnowszy nie działał.

Pozdrawiam



#3

mi.strz

mi.strz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: Gopro 5
  • Karta pamięci: 64

Dzięki za odpowiedź ale mi chodzi o pogram Gopro Quik a nie QuickTime...



#4

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1984 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Aaaaa....

Proszę bardzo:

Panel sterowania 

Odinstaluj program

Quick

Zainstaluj 

Im szybciej tym lepiej

Pozdrawiam



#5

daniel_t

daniel_t

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Czeladź
  • Kamera: Hero 4 silver
  • Karta pamięci: EXTREME MICROSDXC 64GB

Mam ten sam problem, Quick się uruchamia jednak mam biały ekran.

So do postu powyżej, quick nie tylko jest używany do edycji, tez można zrobić upadte firmware kamery itd.

Jeśli ktoś rozwiązał problem to proszę o pomoc, powoli zaczyna mnie to bardzo irytować.



#6

mi.strz

mi.strz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: Gopro 5
  • Karta pamięci: 64

Mam ten sam problem, Quick się uruchamia jednak mam biały ekran.

So do postu powyżej, quick nie tylko jest używany do edycji, tez można zrobić upadte firmware kamery itd.

Jeśli ktoś rozwiązał problem to proszę o pomoc, powoli zaczyna mnie to bardzo irytować.

Udało mi się rozwiązać problem. A w zasadzie informatykowi w mojej firmie. Okazało się że zainstalowane konto Administratora nie ma uprawnień dostępu do części i aplikacji (cokolwiek by to nie znaczyło...) i między innymi dlatego nie pozwalało się uruchomić Quikowi. Informatyk usunął i stworzył na nowo konto Administratora i teraz Quik i Studio działają bez problemu. A co do aktualizacji kamery, to np. na starym komputerze i tak Quik nie chciał jej instalować w kamerze i gripie. Masz jednak możliwość aktualizacji ręcznej, kopiując plik bezpośrednio na kartę, zgodnie z instrukcją: . Możesz też zaktualizować kamerę przez telefon z mobilnej wersji GoproApp



#7

daniel_t

daniel_t

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Czeladź
  • Kamera: Hero 4 silver
  • Karta pamięci: EXTREME MICROSDXC 64GB

Kurcze jak to się stało że program normalnie działał i nagle przestał, jakieś automatyczne aktualizacje się pobrały?



#8

halwa

halwa

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero 6
  • Karta pamięci: Samsung 64 gb

mi.strz ,siema ja mam taki problem że w ogóle po kliknięciu na ikonę quicka nie ma żadnej reakcji,System posiadam  win 10 pro,reszta podzespołów z kompa też jest ok,apka sciagnieta ze strony go pro.com ,może potraficie mi pomóc z tym problemem,dodam jeszcze że zassałem program go pro studio 2.0.0285 pc i odpala się normalnie,ale tylko zdjęcia moge do niego wczytać,filmów nie,pomyslałem że może stara wersja programu i nagrałem pare filmów w 1080 a nie 4 k,ale ich również nie widzi,może tu również wiecie jak pomóc,za wszystkie podpowiedzi bardzo dziękuje,pozdrawiam



#9

Micheł

Micheł

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 519 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

@halwa, miałem ten sam problem - kibel i tyle. Zainstalowałem jakąś tam poprzednią wersje Quika i działa. Ponoć coś nie jest cacy  dla użytkowników z kartami od Nvidii ;) 



#10

halwa

halwa

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero 6
  • Karta pamięci: Samsung 64 gb

Mógłbys podrzucić link do tej starszej wersji,może i u mnie ruszy....dodam że chodzi mi o gopro quick...



#11

Micheł

Micheł

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 519 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Pobrałem tą wersje. Bez obaw żadnych wirusów :) 



#12

mi.strz

mi.strz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: Gopro 5
  • Karta pamięci: 64

Spróbujcie, tak jak pisałem wcześniej, usunąć konto Administratora i postawić je na nowo. Ale nie tworzyć drugie konto jak to piszą na forach gopro, tylko rzeczywiście je wywalić. Co do karty NVidia to też mam taką w komputerze. Niby wszystko działa, ale efekt jest taki, że na NVidii Quik i Studio rwą jak Atari na podglądzie nagrań, a na zintegrowanej karcie graficznej wszystko chodzi jak trzeba (łącznie z dodawaniem danych gps w Quiku). 



#13

halwa

halwa

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero 6
  • Karta pamięci: Samsung 64 gb

Siema,więć tak,go pro studio zaczeło działać,ale podczas próby wyjścia z programu wyskakuje błąd,że program przestał działać i mozna go zamknąć,jakaś bzdura,przecież go zamykam,a quick go pro ta wersja Micheł od ciebie działa,nawet się nic nie przycina :0 a ty jak możesz mi.strz napisz krok po kroku jak zrobić po twojemu będę wdzięczny pozdrawiam,problem uważam za nie zamknięty,pozdro



#14

halwa

halwa

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero 6
  • Karta pamięci: Samsung 64 gb

siema,możecie podrzucić jakiś fajny program w którym ogarne slow motion,zrobie z tych moich filmików go pro,jestem zupełnie zielony w tych tematach,może podpowiecie w jakiej rozdzielczości nagrywać żeby fajne slow motion wychodziło,dziękuje za podpowiedź,pozdrawiam



#15

Micheł

Micheł

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 519 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Tak jak kolega poprzednio mówił, spróbujcie stworzyć drugie konto z prawami administratora mi akurat pomogło- jest pełno poradników jak stworzyć takie konto. 

 

@halwa może Davinci Resolve? W Quiku też zrobisz spokojnie Slow mo