Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Gopro Hero 5 nie radzi sobie z filmami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Blapick

Blapick

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Lębork
  • Kamera: GoPro Hero 5
  • Karta pamięci: Samsung evo plus 64gb

Witam, jestem dość młodym użytkownikiem kamery gopro, i problem polega na tym ze filmy innych ludzi wyglądają o niebo lepiej i są bardziej płynne.. nagrywam w 1080p 60 fps superview .. Kolejny problem to gdy nagrywam w 120fps , po zgraniu filmu na komputer cały się zacina, wystepuje to też w formacie 4k.

Uzywam karty samsung evo plus 64gb (mówili ze jest dobra i wystarczy)

Prosze o pomoc.



#2

Kołder

Kołder

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
    Podaj specyfikację komputera którego używasz, być może to on jest przyczyną klatkowania

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

    #3

    P3t3r

    P3t3r

      Newbie

    • Użytkownik
    • 21 postów
      Ew zapytaj kogoś o podesłanie sampla o w/w parametrach nagranego na innym sprzęcie. Ja mogę gdybys potrzebował zrobić Ci coś na Sony 3000 ale dopiero w weekend. Pozdrawiam


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      #4

      mistrzCK

      mistrzCK

        I'm a Pro!

      • Użytkownik
      • PipPipPipPip
      • 1984 postów
      • Miejscowość:Kielce
      • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
      • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

      Nie odtwarza się filmu z karty. Rozumiem ze tak robisz. Kartę masz może i szybką ale czy masz równie dobry czytnik?

      120 klatek jest ciemne i używa się tego jak się pomyśli nad ujęciem slowmo, a nie do wszystkiego jak popadnie. Obraz 1080/30 jest najładniejszy z gopro.

      Filmy są ładniejsze bo ludzie którzy to nagrywali i kleili może mają większe pojęcie niż ty. Przeczytaj instrukcję (to na początek) później tematy na forum.

      Zasada jest taka że ładny obrazek z gopro powstanie ci tylko w pełnym słońcu. W pochmurne dni, deszcz i noc jest słabo.

      W superwiev nagrywasz bo? Masz taką opcję czy nagrywasz jakiś dynamiczny film skate który fajnie pokarze tą beczkę.

      Co do odtwarzania to napisz jaki procek tam masz. Jeśli uważasz że masz dobry to ściągnij media player classic. Jeśli ci nie zadziała (odczyt z dysku) to znaczy że komp jest za słaby i ratują cię tylko pliki proxy.

      Pozdrawiam




      Wróć do GoPro Hero5 · Następny nieczytany temat →