Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Studio 2.0 Windows 10 problem z obrazem

gopro studio

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

klk

klk

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Tarnobrzeg

Witam, wiem ze temat byl walkowany juz kilkokrotnie ale nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi na moj problem. Mianowicie mam zainstalowanego najnowszego quick time'a, net framework 4.5 (albo i nowszy) , gopro studio 2.0, zaktualizowany system oraz karta graficzna (nvidia) a takze brak polskich liter w pochodzeniu pliku, a obrazu po imporcie nadal nie ma :( Dodam, ze poza tym program dziala bez problemu, nic nie muli.

Ktos cos?



#2

Maciej

Maciej

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Goole
  • Kamera: HERO 6
  • Karta pamięci: Sandisk 128GB Extreme PRO

Witam, wiem ze temat byl walkowany juz kilkokrotnie ale nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi na moj problem. Mianowicie mam zainstalowanego najnowszego quick time'a, net framework 4.5 (albo i nowszy) , gopro studio 2.0, zaktualizowany system oraz karta graficzna (nvidia) a takze brak polskich liter w pochodzeniu pliku, a obrazu po imporcie nadal nie ma :( Dodam, ze poza tym program dziala bez problemu, nic nie muli.
Ktos cos?

Jakiej kamery używasz? W jakiej rozdzielczości i FPS nagrywasz?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

#3

klk

klk

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Tarnobrzeg

Wcześniej GOPRO 2, teraz GOPRO hero 5 - z obu nie mam obrazu po eksporcie w GoProStudio :(

Nagrywam w HD bodajże, a o fps nawet nie mam pojęcia co to takiego (dopiero zaczynam przygodę z tematem- proszę o wyrozumiałość) 

Z braku laku na szybkości pobrałem movie maker- wszystko cacy.

Jakieś domysły? Sugestie, porady? 

Dziwna sprawa bo wszystkim moim znajomym działa, na takim samym sprzęcie i systemie. 



#4

Micheł

Micheł

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 485 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Zainstaluj Quika, jakiś czas temu wrzucałem na forum wersję która mi działa, jeśli nie wywal to ustrojstwo i zainstaluj jakiś inny programik do obróbki



#5

klk

klk

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Tarnobrzeg

Masz na myśli GoPro Quick?



#6

Micheł

Micheł

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 485 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Tak, ponadto ogarnąłem już problem z najnowszym Quikiem gdzie nie chciał się uruchomić na Win10.




Wróć do GoPro Studio 2.0 · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro studio