Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Problem z baterią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maniecki106

Maniecki106

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
    Witam!

    Przedwczoraj wygrałem GoPro HERO 2 na aukcji internetowej, dzisiaj otrzymałem kamerkę pocztą. Na pierwszy rzut oka wszystko było ok, lecz niestety gdy zacząłem ją testować okazało się, że nie da się naładować baterii do pełna (jedynie dwie kreski), co więcej po pięciu sekundach nagrywania stan spada do jednej kreski. Nie wiem co teraz zrobić, na aukcji pisało jedynie, że kamerka działa poprawnie, nie było nic na temat baterii, więc ale nie wiem czy jest sens się kłócić. Z tego co czytałem, nie da się zregenerować baterii li-ion, więc pozostaje jedynie kupno nowej baterii i tutaj chciałem się was doradzić.

    Filmik:
    http://www.youtube.com/watch?v=bmZGy-VpX6Y

    1.GoPro HD HERO 2 Li-Ion BATTERY 3.7v 1100mAh -
    Opis:
    Nowa, nieużywana, nieuszkodzona, zamknięta w oryginalnych opakowaniach detalicznych
    Specifikacje: Numer części: AHDBT-001 Prąd: 3.7V Pojemność: 1100mAh
    Cena: £17.95 - 87 PLN

    2.GoPro Hero 2 Battery -
    Opis: Nowy Akumulator do GoPro HD Hero 2
    Jest to nowy kompatybilny z HD HERO 2 akumulator Li-Ion
    Specifikacje: Prąd: 3.7V Pojemność: 1100mAh
    Cena: £9.99 - 48 PLN

    3.BATTERY for GoPro Go Pro HD Hero AHDBT-001 ACCU -
    Opis: Nie oryginalny produkt - wysokiej jakości produkt z marki vhbw.
    Ten wysokiej jakości produkt zastępuje oryginalny akumulator.
    Specifikacje: Numer części: AHDBT-001 Prąd: 3.7V
    Cena: £8.65 - 42 PLN

    4.ORYGINALNA BATERIA GoPro HERO HD AHDBT-001 -
    Opis: DO SPRZEDANIA NOWA ORYGINALNA BATERIA DO KAMERY GoPro HERO HD AHDBT-001
    Specifikacje: Numer części: AHDBT-001 Prąd: 3.7V
    Cena: 129 PLN

    Którą baterie wybralibyście na moim miejscu? Osobiście najbardziej przekonany jestem do oryginału, lecz nie jest on dostępny w UK no i kosztuje drugie tyle co podróbka.
    Obecnie jestem w Anglii, ale nie jest dla mnie problemem zamówienie baterii z Polski.

    Pozdrawiam i proszę o pomoc!

    #2

    LeoDogg

    LeoDogg

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPip
    • 1025 postów
    • Miejscowość:Ciechanów
    • Kamera: GoPro 3 Black
    • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
    Zamów sobie z ebaya baterie Wasabi , są w zestawach dwie + ładowarka sieciowa i samochodowa. Komplet grosze kosztuje.

    Ja i cała ta moja twórczość ;)

     




     


    #3

    Maniecki106

    Maniecki106

      Newbie

    • Użytkownik
    • 3 postów
      Znalazłem taki kit: GoPro Wasabi Power Battery (x2) & Charger Kit For GoPro HERO 2 1 AHDBT-001
      Cena: £36 - 175 PLN
      Więc miał bym dwie baterie o pojemności 1400mAh w cenie troszkę większej niż jedna oryginalna.
      W sumie dobra opcja pod warunkiem, że są one dobrej jakości. Nie chce kupić baterii która padanie po miesiącu.
      Ktoś miał do czynienia lub posiada te baterie i może wyrazić swoją opinie na ich temat?

      #4

      LeoDogg

      LeoDogg

        Wyjadacz

      • Użytkownik
      • PipPipPip
      • 1025 postów
      • Miejscowość:Ciechanów
      • Kamera: GoPro 3 Black
      • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB

      Znalazłem taki kit: GoPro Wasabi Power Battery (x2) & Charger Kit For GoPro HERO 2 1 AHDBT-001
      Cena: £36 - 175 PLN
      Więc miał bym dwie baterie o pojemności 1400mAh w cenie troszkę większej niż jedna oryginalna.
      W sumie dobra opcja pod warunkiem, że są one dobrej jakości. Nie chce kupić baterii która padanie po miesiącu.
      Ktoś miał do czynienia lub posiada te baterie i może wyrazić swoją opinie na ich temat?


      Niesprawdzonych bym nie polecał :) Mam ten zestaw tylko, że z USA zamawiany i był troszkę tańszy. Baterie w niczym nie ustępuja oryginalnej a do tego masz ładowarki jeszcze. W mojej ocenie bardzo opłacalny set.

      Ja i cała ta moja twórczość ;)

       




       


      #5

      Maniecki106

      Maniecki106

        Newbie

      • Użytkownik
      • 3 postów
        Ok, dzięki za pomoc. W najbliższym czasie zamówię baterię Wasabi.

        #6

        LeoDogg

        LeoDogg

          Wyjadacz

        • Użytkownik
        • PipPipPip
        • 1025 postów
        • Miejscowość:Ciechanów
        • Kamera: GoPro 3 Black
        • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
        nie ma problemu :)

        Ja i cała ta moja twórczość ;)

         




         


        #7

        vincent99

        vincent99

          Newbie

        • Użytkownik
        • 41 postów
          osobiście zakupiłem jakiś chiński zamiennik i sprawuje się lepiej niż oryginał bo mam oprócz chińczyka 2 oryginalne i na jednej nawet mam problem bo mi się kam wiesza więc wydałbym max 30zł na alledrogo powinny być

          #8

          Nitomen

          Nitomen

            Newbie

          • Użytkownik
          • 16 postów
          • Miejscowość:Gryfino
          • Kamera: GP Hero 2
          • Karta pamięci: 16 Gb

          odswieze kotleta 

           

           

          ktos to uzywal ? nie wyleje sie toto ? mialem miec oryginalny baterrypack z 2 bateriami za dobra kase , ale gosc ktory mial mi to mial sprzedac mowi ze przesylka zaginela czy cus takiego i ma kase mi oddac  , wiec kupie sobie ze 2 baterie ( ladowarke juz mam) , szczegolnie ze na oryginalnej calkiem sporo trzyma, ok 2 godzin nawet



          #9

          zeen

          zeen

            Newbie

          • Użytkownik
          • 1 postów

            hej,

            Odgrzewam kotleta.

            Mam problem chyba z baterią. Wczoraj naładowałem baterie, przestała się palić dioda. Dziś przyjechałem z rana do pracy, przejazd trwał ok 25 min. Wyłączyłem kamere. Teraz chce sprawdzić czy bateria działa i niestety pali się, że jest na wyczerpaniu. Jest to któraś już sytuacja z rzędu. Zrobiłem test ostatnio i naładowałem baterie do końca i zacząłem nagrywać ciągłego nagrywania było 1,15 min, kamerka przy tym była bardzo ciepła. Czy to wina baterii ? Czy coś jeszcze można sprawdzić ? Czy należy kupić dobry zamiennik ? Dzięki za informacje



            #10

            jacqu1916

            jacqu1916

              I'm a Pro!

            • Moderator
            • PipPipPipPip
            • 2381 postów
            • Miejscowość:Warszawa
            • Kamera: H3+B, H4B x 2
            • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
            Po pierwsze to dioda świeci a nie pali się, po drugie, jakie ustawienia nagrywania, mi na 1080/24 bateria trzyma ok 1:45 h4b

            Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka


             facebook_icon30x30.jpg

             

              social-instagram-30x30.png

             

              youtube-icon-30x30.png



            Wróć do GoPro Hero2 · Następny nieczytany temat →