Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Problem z GoPro Hero3 black -zawiesza się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#61

xavier455

xavier455

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
    Rzeczywiście 32 od samsunga nie ma nigdzie w sieci. Raczej nie będę grał z włączonym protunem w hd w 60 klatkach więc wystarczył by ten scandisk ?
    Czy lepiej dołożyć tą stówę i mieć pewność, że na 100% będzie hulać ?
    Dzięki za odpowiedzi :)

    #62

    pepik

    pepik

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 273 postów
    • Miejscowość:Przemyśl- Warszawa
    • Kamera: GoPro Hero 3 Black x2
    • Karta pamięci: SanDisk Extreme 32GB
    Moim zdaniem lepiej dołożyć sto zł. i mieć juz spokój. Ja sam planuje kupno tej od samsunga.
    Be a HERO.

    #63

    Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1128 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64
    Ale co wy piszecie że nie pociągnie ProTune.
    Nagrywam od początku jak mam kamerę na 1080 50klatek PproTune na zwykłym Sandisku 32GB x10class.

    Nigdy nie miałem problemu z kartą a za bardzo o nią nie dbam. Wykorzystuję takie same 3 karty i od ponad pół roku mam materiału prawie 2TB właśnie z tych kart.
    Jedynie to polecam z tematu na forum sprawdzić czy karta nie jest podróbką bo z tego co czytałem dużo tych kart jest w obiegu.

    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB


    #64

    Guest__*

    Guest__*
    • Guests

    Ale co wy piszecie że nie pociągnie ProTune.
    Nagrywam od początku jak mam kamerę na 1080 50klatek PproTune na zwykłym Sandisku 32GB x10class.

    Nigdy nie miałem problemu z kartą a za bardzo o nią nie dbam. Wykorzystuję takie same 3 karty i od ponad pół roku mam materiału prawie 2TB właśnie z tych kart.
    Jedynie to polecam z tematu na forum sprawdzić czy karta nie jest podróbką bo z tego co czytałem dużo tych kart jest w obiegu.


    Skoro tam mówisz to poprosimy o testy twoich kart pamięci i numery seryjne.

    #65

    tommusz

    tommusz

      Newbie

    • Użytkownik
    • 35 postów
      Ja mam 32 MB sandisk ultra microSD oczywiście,
      nagrywam 1440 protune i poza tym że komp tego nie może od razu odtworzyć
      tylko potrzebna jest jakakolwiek konwersja to materiał jest zarąbistej jakości.
      Jak nagrywam 1080p protune 50/60 kl to taki filmik normalnie od razu mogę oglądać na kompie.
      Oczywiście jest blady i wyprany z kolorów ale zawiera najwięcej szczegółów do dalszej obróbki.
      Karta na prawdę daje radę, nie wiem czemu miała by nie pociągnąć, to jedna z szybszych microSD.

      #66

      pepik

      pepik

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 273 postów
      • Miejscowość:Przemyśl- Warszawa
      • Kamera: GoPro Hero 3 Black x2
      • Karta pamięci: SanDisk Extreme 32GB
      Tak jak napisałem, można trafić na lepszą sztukę. Większość ludzi narzeka na 32 sandisk. Tak jak kolega tomoa proszę tych dwóch zadowolonych użytkowników kart sandisk ultra 32 o zrobienie testów i podzielenia się nimi z nami.
      Be a HERO.

      #67

      Sebastian

      Sebastian

        Wyjadacz

      • Moderator
      • PipPipPip
      • 1128 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera: 3BE/3BE+
      • Karta pamięci: 16/32/64
      Zrobię test dla was.wracam z delegacji w piątek i wam opublikuję.


      Mam program HD Speed z jakimi parametrami mam zrobić te testy aby były dla Was jak najbardziej wiarygodne ??

      Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

      Pozdrawiam

      Sebastian

      MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB


      #68

      Guest__*

      Guest__*
      • Guests

      Zrobię test dla was.wracam z delegacji w piątek i wam opublikuję.


      Mam program HD Speed z jakimi parametrami mam zrobić te testy aby były dla Was jak najbardziej wiarygodne ??

      Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2


      HE_Speed jest ok.

      Paramerty:

      Mode: write, block size: 32KB, log test results to file

      #69

      pepik

      pepik

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 273 postów
      • Miejscowość:Przemyśl- Warszawa
      • Kamera: GoPro Hero 3 Black x2
      • Karta pamięci: SanDisk Extreme 32GB
      Oprócz tego o który prosi tomoa to ja proszę jeszcze o włączenie nagrania: 1080-60fps protune i sprawdzenie czy nagra plik do rozładowania kamery czy może się wyłączy wcześniej z powodu karty.
      Be a HERO.

      #70

      Sebastian

      Sebastian

        Wyjadacz

      • Moderator
      • PipPipPip
      • 1128 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera: 3BE/3BE+
      • Karta pamięci: 16/32/64
      Testy karty sandisk do ściągnięcia.

      SanDisk.txt:


      Tak jak wspominałem wcześniej zawieszenia kamery z softem z grudnia zdarzało się ale tylko z winy backpacka.
      Dwa w sumie dziwne zdarzenia miałem podczas nagrywania tzn wyłączyło się nagrywanie ale to dopiero się stało pierwszy raz na oprogramowaniu z kwietnia.

      Pepik mam w planie zrobić nagranie ale w zdjęciach TimeLipsie. W dni wolne kamerka cały czas w ruchu i nigdy nie nagrywałem w innym trybie jak 1080 wraz z Protunem od grudnia

      Pozdrawiam

      Sebastian

      MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB


      #71

      jaroomaster

      jaroomaster

        Newbie

      • Użytkownik
      • 18 postów
        moja BE wiesza sie prawdopodobnie przez batterybacpack. zauwazylem to juz wczesniej i zastanawiam sie czy go nie oddac do reklamacji. soft w kamerze najnowszy. spostrzezenia: batterypack pusty, bateria wew naladowana do fulla. montuje kamere, probuje ja wlaczyc, a ona nic. nie reaguje. wyciagam z case'a, wyciagam batterybacpack i probuje odpalic. czasem dziala od razu, czasem musze wyciagnac jeszcze baterie zewnetrzna. jak juz sie uda odpalic, nie wylaczam kamery, tylko odpalam zapis i wkladam kamere z powrotem do case. komus sie pojawia taki sam problem przez tego nieszczesnego backpaca?
        GoPro Hero 3 Black :: Sandisk Extreme 16GB MicroSDHC :: Bacpac Hero 3]
        [MacBook Pro i7 :: 16GB RAM :: MacOSX 10.6.8 :: Final Cut Pro 7.0 :: CineForm Studio (Free) :: MPEG Streamclip (Free)]

        #72

        RemikGT

        RemikGT

          Newbie

        • Użytkownik
        • 3 postów
          Podwiesze się.
          Jak do tej pory nie miałem większych problemów z gp3, poza oczywiście baterią która wytrzymuje bardzo mało ( porazka) , wczoraj kamerka w najgorszym momencie padła.
          Co sie dzieje? Po uruchomieniu zaczyna nagrywać i w pewnym momencie jest zonk, zawiesza się dioda zamiast migać swieci cały czas, brak mozliwości wyłączenia. Dopiero wyciagniecie baterii pomaga, po czym przez chwilę jest oki, i za moment to samo. Ma ktos jakies pomysły? Dodam ze soft mam aktualny.

          #73

          Guest__*

          Guest__*
          • Guests
          - w tym wątku są opisane problemy nowego oprogramowania kamery z dodatkową baterią.

          #74

          Bob_budowniczy

          Bob_budowniczy

            Użytkownik

          • Użytkownik
          • 87 postów
            W większości problemów zawiecha to przyczyna źle napisanego sterownika do kart 64gb (moje doświadczenia rożnymi kartami 64gb) problem już zgłosiłem do gosraki i o dziwo była błyskawiczna odpowiedz... ale jak mnie poprosili o jeszcze dodatkowe filmiki dokumentujące moment zawiechy to ich olałem z góry na dól... Generalnie problem leży po stronie źle napisanego kodu na poziome sterownik + wifi. Szczerze powiedziawszy ja mam to gdzieś... nie po to wydałem kupę kasy ażeby jeszcze za free rozwiązywać czyjeś problemy...


            Update for Case #706192 - "error in the firmware"

            Hi Tomas,

            Sorry to hear you've been experiencing issues with the WiFi Remote holding a connection to the HERO 3 camera when you have a 64GB card inserted.

            This is not an issue we have heard of before. Can you please elaborate on your findings so we can send the information over to our engineering team?

            If possible, please take a short video showing the issue with one 64 GB card and how it does not occur with a 32 GB card. If you can please post that video to YouTube and provide us with the link we can also forward that along to our engineers.

            Thank you so much for your time and willingness to help out. Let us know if you have any other questions and have a great day.

            #75

            RemikGT

            RemikGT

              Newbie

            • Użytkownik
            • 3 postów
              Ludzie pomocy! Przeałkowałem temat dwa razy. Wgrałem jeszcze raz nowy soft i ciągle to samo. Zaczynam nagrywać i średnio po 7 sekundach wyłacza się.
              Nie jestem dobry w tych freewerach,uprejdach itp. Czy ma ktoś jakiś pomysł czy tylko juz została wysyłka?

              #76

              Guest__*

              Guest__*
              • Guests
              Spróbuj z inna kartą pamięci.

              #77

              jaroomaster

              jaroomaster

                Newbie

              • Użytkownik
              • 18 postów
                Potwierdzam, juz pisalem o tym problemie na forum. nawet z naladowanym bacpac'iem GP wiesza sie. po wyciagnieciu BP na baterii wewnetrznej odpala sie bez problemu. przed update'm softu nie mialem az takich problemow. problem pojawil sie dopiero przy wgraniu najswiezszego softu. czekam na kolejny update. jezeli okaze sie ze przez ten bacpac kamera nie dziala jak powinna - bede zmuszony oddac bacpac i poprosic o zwrto kasy. zostanie wtedy tylko bacpac od Hero 1/2 i stare baterie...
                GoPro Hero 3 Black :: Sandisk Extreme 16GB MicroSDHC :: Bacpac Hero 3]
                [MacBook Pro i7 :: 16GB RAM :: MacOSX 10.6.8 :: Final Cut Pro 7.0 :: CineForm Studio (Free) :: MPEG Streamclip (Free)]

                #78

                Sebastian

                Sebastian

                  Wyjadacz

                • Moderator
                • PipPipPip
                • 1128 postów
                • Miejscowość:Poznań
                • Kamera: 3BE/3BE+
                • Karta pamięci: 16/32/64

                Potwierdzam, juz pisalem o tym problemie na forum. nawet z naladowanym bacpac'iem GP wiesza sie. po wyciagnieciu BP na baterii wewnetrznej odpala sie bez problemu. przed update'm softu nie mialem az takich problemow. problem pojawil sie dopiero przy wgraniu najswiezszego softu. czekam na kolejny update. jezeli okaze sie ze przez ten bacpac kamera nie dziala jak powinna - bede zmuszony oddac bacpac i poprosic o zwrto kasy. zostanie wtedy tylko bacpac od Hero 1/2 i stare baterie...



                Problem jest z Backpackiem i mi przy 8 zgłoszeniach przyznano rację. Wymieniłem już 6 razy BackPack ale dalej jest tak samo. Co jakiś czas po prostu musi się zawiesić i wyciągnięcie backpacka, włączenie kamery i podłączenie backpack ponownie rozwiązuję sprawę.

                Pozdrawiam

                Sebastian

                MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB


                #79

                mrBongo

                mrBongo

                  Newbie

                • Użytkownik
                • 3 postów
                  Problemz innej beczki w GPH3, kamera nagrywała do 6 sekundy po czym zapalały się wszystkie diody i zwis, dopiero wyjęcie baterii pomogło.
                  Potem znowu to samo do 6 sekundy i kamera stoi. Zrobiłem pełne formatowanie karty micro i pomogło.
                  Dodam że była to karta Kingstona 32gb, po formatowaniu działa ale wszelki wypadek zaopatrzyłem się w zapas PQI 32gb.
                  Dośc często słyszę o problemach z kingstonami.

                  #80

                  Bob_budowniczy

                  Bob_budowniczy

                    Użytkownik

                  • Użytkownik
                  • 87 postów

                    Problemz innej beczki w GPH3, kamera nagrywała do 6 sekundy po czym zapalały się wszystkie diody i zwis, dopiero wyjęcie baterii pomogło.
                    Potem znowu to samo do 6 sekundy i kamera stoi. Zrobiłem pełne formatowanie karty micro i pomogło.
                    Dodam że była to karta Kingstona 32gb, po formatowaniu działa ale wszelki wypadek zaopatrzyłem się w zapas PQI 32gb.
                    Dośc często słyszę o problemach z kingstonami.


                    Jakie karty takie i problemy... jak przestaniesz zydzic i kupisz co naprawdę dobrej klasy, to i problemy tego typu odejdą...


                    Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →