Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Problem z GoPro Hero3 black -zawiesza się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41

Skareb89

Skareb89

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
    Witam,
    Zamówiłem gopro hero3 black na ebay-u w stanach, czekam aż przyjdzie. Mam nadzieje że nie wszystkie kamery posiadają opisywane przez was problemy, co do kart pamięci to widziałem że sprzedawcy sprzedają w zestawach z kartami UHS-1 Transcend 32GB, jestem w posiadaniu podobnej karty dokładnie Toschiby UHS-1 32GB Exceria. Jak kamera do mnie dotrze po testuje i dam znać czy występują jakieś problemy.

    #42

    LeoDogg

    LeoDogg

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPip
    • 1017 postów
    • Miejscowość:Ciechanów
    • Kamera: GoPro 3 Black
    • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
    Ile zapłaciłeś ? Podaj łączny koszt z przesyłką itp.

    Ja i cała ta moja twórczość ;)

     




     


    #43

    Freud

    Freud

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 219 postów
      Jeszcze raz: zawieszanie się najczęściej z powodu kart microSD które nie dają radę lub z powodu przegrzania.
      To nie jest kwestia egzemplarza (mówię tutaj o wersji Black).
      To jest kwestia warunków w których używamy kamery oraz karty microSD.
      Jeśli posiadacie Black to na 99% możecie mieć świadomość, że Wasza kamera tak samo się zachowa.
      Pewien nie jest oczywiście, ale już kilka egzemplarzy koledzy dla mnie sprawdzili i jak na razie wszystkie tak samo reagują - co jest logiczne.

      Innymi słowy: karty micro sd to nie problem kamery :P

      Też ciekawi mnie jak poradzą sobie te karty UHS-I.
      Daj jak najszybciej znać :D

      #44

      Model

      Model

        Newbie

      • Użytkownik
      • 9 postów
      • Miejscowość:Bielsko-Biała
      • Kamera: GoPRO 3BE
      • Karta pamięci: SanDisk ULTRA 32GB class10

      Jeszcze raz: zawieszanie się najczęściej z powodu kart microSD które nie dają radę lub z powodu przegrzania.
      To nie jest kwestia egzemplarza (mówię tutaj o wersji Black).
      To jest kwestia warunków w których używamy kamery oraz karty microSD.
      Jeśli posiadacie Black to na 99% możecie mieć świadomość, że Wasza kamera tak samo się zachowa.
      Pewien nie jest oczywiście, ale już kilka egzemplarzy koledzy dla mnie sprawdzili i jak na razie wszystkie tak samo reagują - co jest logiczne.

      Innymi słowy: karty micro sd to nie problem kamery :P

      Też ciekawi mnie jak poradzą sobie te karty UHS-I.
      Daj jak najszybciej znać :D


      Witam posiadam kartę sandisk ultra 32GB i jak narazie jest wszystko wporządku, nagralem klip 40minut zapisało się poprawnie jedynie kamera się troszkę nagrzała, uważąm też, że jednym z powodów zawieszania się kamery jest nieodpowiednia karta pamięci (poprostu nie wyrabiaja)

      Załączone pliki

      • Załączony plik  karta.jpeg   183,75 KB   71 Ilość pobrań

      Skakać!! www.


      #45

      Boogie

      Boogie

        Newbie

      • Użytkownik
      • 47 postów
        Spoko, większość problemów to wina kart - moze i tak. A ja się pytam, po co nam kamera kręcąca 1080/60 + ProTune i obsługa kart 64GB, skoro na rynku pól roku po wypuszczeniu kamery nie ma karty, która to pociągnie. No, karta może i jest, ale jak ją znaleźć, chyba nie metodą prób i błędów, bo to dość kosztowny zabieg. Logicznym by się wydawało, że zakup karty rekomendowanej przez producenta załatwi sprawę, ale jak widać nie w przypadku GoPro :?

        Oczywiście nie można winić o wszystko GoPro, ale przyznać trzeba, że ta sytuacja zalatuje lekkim absurdem. Kupując kamerę mamy chyba prawo oczekiwać, że wykorzystamy wszystkie jej funkcje - tak ładnie przecież reklamowano je na filmach pokazowych :(

        On ale cóż, wszyscy tak bardzo kochamy GoPro, że zaakceptujemy je z wszystkimi jego wadami, no bo o czym mielibyśmy niby rozmawiać, gdyby wszystko ładnie działało ;) Do tego dochodzi ogromne oczekiwanie na czwórkę i nie mniejsze nadzieje, że tym razem to już na pewno sprawdzą, zanim wypuszczą na rynek :lol: Cóż, trzeba przyznać, że to prawdziwy majstersztyk ze strony GoPro - wypuścić niesprawdzony bubel i nadal cieszyć się ogromnym powodzeniem 8-)
        GoPro Hero3 Black, LCD Touch BacPac, Battery BacPac, Wi-Fi Remote, SanDisk 64GB Class 10.

        #46

        Freud

        Freud

          Specjalista

        • Użytkownik
        • Pip
        • 219 postów
          Z włączonym Protune i 60fps w 1080p czy nie ?

          #47

          bloodyhell

          bloodyhell

            Newbie

          • Użytkownik
          • 2 postów
            Witam, mam problem z moich hero3 black chodzi o to ze zawiesila sie, i nie da sie jej naladowac a tym bardziej wlaczyc nawet na kablu podpietym do komputera... diody podczas ladowania swieca... ale swieca rowniez dalej po odpieciu od kabla... a po wyjeciu baterii tylna dioda mruga... i tak caly czas, opcje z resetowaniem nie przynosza skutku, kamera byla uzywana 2 dni, a jako nowy uzytkownik gopro nie do konca orientuje sie co powinienem zrobic;), karta to Sandisk SDHC 32GB Ultra Class 10, a hmm wysylac na gwaracje do usa nie jest mi po drodze... pozdrawiam i przepraszam jesli taki temat sie juz pojawil a ja go nie znalazlem;)

            #48

            tommusz

            tommusz

              Newbie

            • Użytkownik
            • 35 postów

              Witam, mam problem z moich hero3 black chodzi o to ze zawiesila sie, i nie da sie jej naladowac a tym bardziej wlaczyc nawet na kablu podpietym do komputera... diody podczas ladowania swieca... ale swieca rowniez dalej po odpieciu od kabla... a po wyjeciu baterii tylna dioda mruga... i tak caly czas, opcje z resetowaniem nie przynosza skutku, kamera byla uzywana 2 dni, a jako nowy uzytkownik gopro nie do konca orientuje sie co powinienem zrobic;), karta to Sandisk SDHC 32GB Ultra Class 10, a hmm wysylac na gwaracje do usa nie jest mi po drodze... pozdrawiam i przepraszam jesli taki temat sie juz pojawil a ja go nie znalazlem;)


              Wyjmowałeś kartę pamięci?
              U mnie też zawiesiła się tak, że nawet wyjęcie baterii nic nie dawało
              dopiero gdy wyjąłem memorkę to wróciła do normalności.
              A potem zaktualizowałem soft i odpukać zero problemów :)

              #49

              bloodyhell

              bloodyhell

                Newbie

              • Użytkownik
              • 2 postów
                tak tak wyjmowałęm... i dalej nic;) ktos ma jeszcze jakies pomysly? czy zostaje mi wysylka?:)

                #50

                gumpinoga

                gumpinoga

                  Użytkownik

                • Użytkownik
                • 62 postów
                  dzis nagrywalem swoja ,tak jak wszyscy, 1080/50, protune wlaczone ,balans bieli auto,bateria nie byla w pelni naladowana ale mimo to kam przestala nagrywac po 31 min , bateria nie padla do konca, w poniedzialek wysylam ja do reklamacji,moze to wina karty ,ale co mnie to.... producent zapewnia poprawna prace z ta karta wiec zegnam ich ozieble :) karta jest tez przez nich rekomendowana wiec powinno dzialac ,nie chce miec zonka w czasie lotu i pozniej sie baardzo zdziwic ze nie nagralo sie cos...

                  #51

                  Freud

                  Freud

                    Specjalista

                  • Użytkownik
                  • Pip
                  • 219 postów
                    Daj znać co wyszło z tej reklamacji.
                    Niestety jeśli powiedzą Ci, że to wina karty to nie wygrasz.
                    Oni rekomendują - nie gwarantują, że wszystkie karty Sandisk będą okej.
                    Sami sobie strzelają w kolano mówiąc takie bzdury o kartach Sandiska i klasie 10.
                    Nie przegadasz.

                    #52

                    gumpinoga

                    gumpinoga

                      Użytkownik

                    • Użytkownik
                    • 62 postów
                      z tego co ja sie doczytalem to beda ja naprawiac albo wymienia na nowa,chyba ze ja cos zle zrozumialem,moze musialby ktos bardziej kumaty z ang zerknac i przetlumaczyc to

                      #53

                      gumpinoga

                      gumpinoga

                        Użytkownik

                      • Użytkownik
                      • 62 postów
                        wysalana,czekam

                        #54

                        gumpinoga

                        gumpinoga

                          Użytkownik

                        • Użytkownik
                        • 62 postów
                          no i dostalem zwrot z raklamacji.... nowa kamera !!! :mrgreen: tyle w temacie, w sumie czekalem ok 3 tyg na paczke, zaden problem ze nie kupiona u oficjalnego dystrybutora itp... kupiona na ebayu w anglii,wyslana z niemiec ,do niemiec wrocila nowa i zaden problem ! to tylko u nas w kraju zawsze maja jakies widzi mi sie .

                          #55

                          xavier455

                          xavier455

                            Newbie

                          • Użytkownik
                          • 4 postów
                            Witam. Tak się składa, że planuje zakup właśnie GoPro Hero3 i pytanie tutaj takie - Czy przy najnowszych sterownikach ze strony producenta, problem zawieszania nadal występuje ? Czy może coś się zmieniło skoro tu taka cisza ?

                            #56

                            Krzysq

                            Krzysq

                              Newbie

                            • Użytkownik
                            • 48 postów
                              Podejrzewam, że wszystko zależy od tego jaki egzemplarz trafisz. Ja posiadam Blacka już prawie pół roku i do tej pory miałem tylko jedną zwiechę i to na najnowszym sofcie.

                              #57

                              xavier455

                              xavier455

                                Newbie

                              • Użytkownik
                              • 4 postów
                                Dzięki :) Napawa mnie to nadzieją, że wszystko będzie w porządku. Mój znajomy kupił Black'a i też właśnie nie ma z nim problemów, ale po przeczytaniu tego wątku to strach obleciał ;) Na jakiej karcie kręcisz? Planuje kupić 32 GB ale też zastanawiam się która będzie odpowiednia.

                                #58

                                pepik

                                pepik

                                  Specjalista

                                • Użytkownik
                                • Pip
                                • 273 postów
                                • Miejscowość:Przemyśl- Warszawa
                                • Kamera: GoPro Hero 3 Black x2
                                • Karta pamięci: SanDisk Extreme 32GB
                                Polecam przeczytać cały temat o kartach. Zależy czy chcesz kręcić z protune czy bez, bo np. sandisk ultra 32 nie pociągnie z protune ale sandisk ultra 16 już da rade. Polecał bym samsung. Tu masz cały temat poświęcony tej karcie: Ona da rade na najwyższych ustawieniach z protune spokojnie. Wiem bo pytałem się forumowicz jednego który posiada tą kartę i podesłał mi wyniki testów które zrobił na kamerce z nią. ;)
                                Be a HERO.

                                #59

                                xavier455

                                xavier455

                                  Newbie

                                • Użytkownik
                                • 4 postów
                                  A jeśli chodzi o 32, która by pociągnęła ?

                                  #60

                                  pepik

                                  pepik

                                    Specjalista

                                  • Użytkownik
                                  • Pip
                                  • 273 postów
                                  • Miejscowość:Przemyśl- Warszawa
                                  • Kamera: GoPro Hero 3 Black x2
                                  • Karta pamięci: SanDisk Extreme 32GB
                                  Podobno są te samsungi o pojemności 32. Niestety ja ich osobiście nie widziałem. Prawdopodobnie ta z sandiska ultra też by dała rade ale tylko w tedy jak byś trafił na bardzo dobry egzemplarz (co jest prawie niespotykane). Przeszukaj to forum i inne zagraniczne to może coś wyłapiesz. ;)
                                  Be a HERO.


                                  Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →