Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

GoPro CineForm Studio - problem z konwersją


40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Żółwik

Żółwik

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 156 postów
  • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Napisano 08 styczeń 2013 - 23:08

Nie mogę skonwertować żadnego nagrania z GoPro Hero 3 Black Edition.

W momencie gdy film zaimportowałem gdy klikam "Convert all" nic się nie dzieje - pojawia się napis aby przejść do edycji ale to mi nic nie daje bo nie mam nowego pliku którego mogę użyć...


Próbowałem skonwertować w innym programie i wrzucić w edytor ale wtedy wyskakuje mi błąd...
Testowałem już na Laptopie i komputerze stacjonarnym...

#2 Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 551 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:57

Tak teraz sie przygladam i moze nie napisze nic odkrywczeo ale mozliwe ze pominoles 1 krok.

Przed nacisnieciem convert all musisz jeszcze wcisnac "add selected to conversion list"


 


#3 Żółwik

Żółwik

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 156 postów
  • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:50

Niestety ale dodaję film do listy konwertowanych :|

#4 lancbergis

lancbergis

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów

    Napisano 17 styczeń 2013 - 08:14

    W temacie CineForm ogladalem na yt tutorial dot slow motion. Gdy chce spowolnic plik 720/60, zmieniam wart klatek wyrzuca mnie od razu z programu. Czy oznacza to ze takiego pliku, z taka iloscia klatek nie mozna spowolnic, czy wadliwy jest program..

    a poza tym gdy konwertuje, film zamienia mi na .avi, jednak jakosc wychodzi kiepska..
    czy Ten program po roznych ciëciach i zmianach moze zapisac film spowrotem w oryginalnym formacie?

    #5 Filonnet

    Filonnet

      Administrator

    • Admin
    • 551 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
    • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

    Napisano 17 styczeń 2013 - 14:53

    Konwertujesz plik na avi i jest to plik do edycji nastepnie po wszytkich poprawkach znowu konwertujesz do mp4.

    Co do "wywalania" z programu to chyba jakis blad w programie. Mi czasami wiesza sie przy konwertowaniu.


     


    #6 mariograf

    mariograf

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 65 postów

      Napisano 21 styczeń 2013 - 02:11

      Mam pytanie o ProTune.
      Czy CineForm jest jedynym programem do obróbki plików ProTune?
      Jak wszędzie czytam i sam zauważyłem jest to nędzne narzędzie, przynajmniej w wersji Free. Kupiłem Hero3 m.in. dla ProTune, uwierzyłem producentowi w super możliwości tego systemu, chcę z tego korzystać a od 2 miesięcy nie mogę dowiedzieć się dlaczego po konwersji do AVI lub MOV w oknie CineForm nie da się płynnie odtworzyć materiału rwie i klatkuje. Mało tego pliki bogatsze np z 48 Fps nawet przed konwersją (mp4) w oknie CineForm , klatkuje. Jak więc dokonywać zmiany w ProTune?
      Ignoranci z FreeWay wszystko tłumaczą słabym sprzętem i kłamią w prywatnej korespondencji ze mną, że nikt nie ma kłopotów z CineForm Studio Free. Ignorują to, że w każdym innym odtwarzaczu wideo odtwarza wszystkie pliki wideo bez problemów nawet najcięższe i najbogatsze. Ostatnio nasz genialny dystrybutor FreeWay zasugerował mi bym nie używał CineForm bo to słaby program a jako alternatywę dał mi Pinnacle14 bo dowiedzieli się, że mam. Nawet nie mają pojęcia że ten program nie obsługuje ProTune!!! Żenujący goście!!!
      Mam Lenovo Y730 Cor2Duo 2,4GHz, Radeon HD 3650, 4GB RAM.
      Jak wam działa CineForm na Porównywalnym sprzęcie?
      Inne programy do obróbki ProTune? Jakie?
      Mario

      #7 Krzysiek27

      Krzysiek27

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 84 postów

        Napisano 21 styczeń 2013 - 07:01

        Co do ProTune to sie sie nie wypowiem, ale jak robię konwersje normalnego filmiku do .avi to na podgladzie tez mi klatkuje. Też uważam ze to żenada, ale cóż. Co do sprzętu to mam i7 2,2-3,1 Ghz GeForce 555M i tez 4GB zamknięte w dellu xps wiec no kurde nie ma możliwości żeby wina leżała po stronie sprzętu. To soft jest wadliwy

        #8 oswald

        oswald

          Newbie

        • Użytkownik
        • 6 postów

          Napisano 22 styczeń 2013 - 09:52

          Mam pytanie o ProTune.
          Czy CineForm jest jedynym programem do obróbki plików ProTune?
          Jak wszędzie czytam i sam zauważyłem jest to nędzne narzędzie, przynajmniej w wersji Free. Kupiłem Hero3 m.in. dla ProTune, uwierzyłem producentowi w super możliwości tego systemu, chcę z tego korzystać a od 2 miesięcy nie mogę dowiedzieć się dlaczego po konwersji do AVI lub MOV w oknie CineForm nie da się płynnie odtworzyć materiału rwie i klatkuje. Mało tego pliki bogatsze np z 48 Fps nawet przed konwersją (mp4) w oknie CineForm , klatkuje. Jak więc dokonywać zmiany w ProTune?
          Ignoranci z FreeWay wszystko tłumaczą słabym sprzętem i kłamią w prywatnej korespondencji ze mną, że nikt nie ma kłopotów z CineForm Studio Free. Ignorują to, że w każdym innym odtwarzaczu wideo odtwarza wszystkie pliki wideo bez problemów nawet najcięższe i najbogatsze. Ostatnio nasz genialny dystrybutor FreeWay zasugerował mi bym nie używał CineForm bo to słaby program a jako alternatywę dał mi Pinnacle14 bo dowiedzieli się, że mam. Nawet nie mają pojęcia że ten program nie obsługuje ProTune!!! Żenujący goście!!!
          Mam Lenovo Y730 Cor2Duo 2,4GHz, Radeon HD 3650, 4GB RAM.
          Jak wam działa CineForm na Porównywalnym sprzęcie?
          Inne programy do obróbki ProTune? Jakie?


          Witam,

          Przede wszystkim bardzo proszę poraz kolejny nie obrażać naszej firmy i naszych pracowników. Szczególnie, że nigdy Pański mail nie został zignorowany i zawsze otrzymał Pan odpowiedz na pytania. Bardzo proszę o uwazne czytanie naszych maili zanim wyciągnie Pan niesłuszne wnioski... nigdy nie napisaliśmy, że do obróbki plików Protune jest potrzebny program CineForm. Producent też nigdzie tego nie pisze. Pliki video zapisane z włączoną funkcją Protune można obrabiać , poddawać korekcji, zmieniać kolory, nasycenie, jasność itp w każdym innym programie do obróbki video. Uparł się Pan , że koniecznie trzeba używać tego programu, a najwyraźniej nie działa on płynnie na Pańskim sprzęcie. Zaproponowałem Panu używanie Pinnacle 14 ponieważ sam Pan we wcześniejszym mailu napisał, że ma taki program więc nie proponowałem Panu czegoś innego , aby Pan kupował, tylko używał to, co już ma, szczególnie, że jest to dość fajny program i można w nim obrabiać pliki nagrane w Protunie. Nawet darmowy program Movie Maker na PC bez problemu radzi sobie z plikami Protune, jedynie nie ma w nim zbyt wiele możliwości edycji. Program CineForm poprawia pliki Protune automatycznie , jednak jak to zazwyczaj bywa, ręczne dostrajanie kolorów i ustawień daje dużo lepszy efekt.
          W innym poście zarzuca Pan firmie GoPro , że wypuszcza chłam w postaci CineForm Studio po to, aby zmuszac ludzi do kupowania płatnej wersji Pro. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Płatne wersje programu Cineform są skierowane głównie do ludzi obrabiających filmy 3D i różnią się od darmowej wersji większymi mozliwościami w tym zakresie. Powtórzę jeszcze raz, że do obróbki ( korekcji kolorów, nasycenia, barw, jasności itp ) nie jest potrzebny program CineForm Studio i jeżeli nie jest Pan z niego zadowolony, to nie musi Pan go używać. Produkt nie jest idealny, ale jest darmowy i nie jest wymagany do obróbki plików z GoPro.

          Na koniec jeszcze raz proszę o nie obrażanie naszej firmy i osób pracujących u nas podając ich nazwiska na forach publicznych.

          #9 Filonnet

          Filonnet

            Administrator

          • Admin
          • 551 postów
          • Miejscowość:Poznań
          • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
          • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

          Napisano 22 styczeń 2013 - 17:01

          Na tym proponuje zakończyć wymianę zdań na temat współpracy z dystrybutorem, ew poruszać takie tematy w osobnym temacie.

          Oswald - nie zauważyłem aby w tym temacie ktoś podawał jakiekolwiek nazwiska wiec nie rozumiem dygresji.
          Poza tym prowadzać działalność gospodarcza trzeba liczyć się w relacjach sprzedawca-nabywca na to, że w przypadku błędów głos niezadowolonych będzie bardziej doniosły aniżeli zadowolonych.

          Ten wątek dotyczy programu GoPro CineForm Studio i problemów z konwersją, zatem od teraz wszelkie off topic będą usuwane.


           


          #10 darko1212

          darko1212

            Newbie

          • Użytkownik
          • 26 postów

            Napisano 27 styczeń 2013 - 11:08

            U mnie jest następujący problem. Gdy konwertuję film o długości ok 3min to nie ma problemu, ale jak już wrzucam film ok 15min. to dochodzi do 58% i dalej nie idzie. Czy da się coś z tym zrobić, czy może lepiej poszukać innego lepszego programu.
            GO PRO 3 na razie poszło

            #11 mariograf

            mariograf

              Użytkownik

            • Użytkownik
            • 65 postów

              Napisano 27 styczeń 2013 - 15:09


              , Przede wszystkim bardzo proszę poraz kolejny nie obrażać naszej firmy i naszych pracowników. Szczególnie, że nigdy Pański mail nie został zignorowany i zawsze otrzymał Pan odpowiedz na pytania. Bardzo proszę o uwazne czytanie naszych maili zanim wyciągnie Pan niesłuszne wnioski... nigdy nie napisaliśmy, że do obróbki plików Protune jest potrzebny program CineForm. Producent też nigdzie tego nie pisze. Pliki video zapisane z włączoną funkcją Protune można obrabiać , poddawać korekcji, zmieniać kolory, nasycenie, jasność itp w każdym innym programie do obróbki video. Uparł się Pan , że koniecznie trzeba używać tego programu, a najwyraźniej nie działa on płynnie na Pańskim sprzęcie.

              Jak mam nie obrażać jak w sposób orzydliwy kłamiecie tak w mailac prywatnych jak i na tym Forum. Jeżeli trzeba to mogę opublikować całą historię naszych kontaktów. Na wiele pytań uporczywie nie odpowiadaliście, dopiero moje inwektywy i upór skłaniał was do odpowiedzi. najczęściej jednak za 1 razem były ti odpowiedzi złe a zdażyło się nawet że po prostu kłamliwe jak z ładowarkami szybkimi gdzie odpowiedzieliście że mogą uszkodzić kamerę. Kilka maili póżniej wyparliście się tego tekstu i przytoczyliście tekst którego nigdy nie wysłaliście do mnie.
              Teraz poszecie cyt:".. nigdy nie napisaliśmy, że do obróbki plików Protune jest potrzebny program CineForm." To niewiarygodna podłość!!! Ja piszę przez 2 miesiące o problemach z obróką plików ProTune w CneForm piszę o analogiach z RAW w lustrzankach, wielokrotnie pytam czy są inne niż CineForm programy do obróki ProTuna a Pan teraz jakby nigdy nic bezczelnie pisze mi że CineForm nie jest konieczne!!! nie dało się tego napisać wcześniej, przecież pytałem? Porównywanie jednak posiadanego przeze mnie Pinnacle14 jest dziwne? Przecież ten program nie ma nic do obróbki ProTune jest kilka filtrów i efekty ale nie ma żadnego panelu choćby w przybliżeniu dające możliwości manipulowaniem obrazem jak w CineForm
              mam wrażenie że wy w FreeWay nie macie kompletnie pojęcia co to jest ProTune i wasze odpowiedzi na ten temat to wasze wymysły nie mające nic wspólnego z wiedzą o tym systemie. Napisaliście cyt." Pliki video zapisane z włączoną funkcją Protune można obrabiać , poddawać korekcji, zmieniać kolory, nasycenie, jasność itp w każdym innym programie do obróbki video." to jakieś bzdury które prawdopodobnie wynikają z katastrofalnej wiedzy. Ja także nic na ten temat nie wiem ale liczyłem na pomoc FreeWay, Wy jednak wiecie jeszcze mniej i zamiast przyznać się ,przeprosić i obiecać odpowiedz gdy będziecie wiedzieć, wypisujecie bzdury a potem kłamiecie że tak już dawno pisaliście. czytam wasze odpowiedzi b.uważnie i komentuje słowo w słowo.
              Jeszcze raz piszę i pytam? Jak ma się ProTune do RAW (RAW znam zawodowo) W RAW niezbędne są specjalne programy w których nie RAW nie da się przetwarzać. A ProTun? W każdym programie? Tak samo jak pliki bez ProTune? Czy ktoś z was w końcu może to jasno wytłumaczyć?
              Mario

              #12 mariograf

              mariograf

                Użytkownik

              • Użytkownik
              • 65 postów

                Napisano 28 styczeń 2013 - 18:36

                Co do ProTune to sie sie nie wypowiem, ale jak robię konwersje normalnego filmiku do .avi to na podgladzie tez mi klatkuje. Też uważam ze to żenada, ale cóż. Co do sprzętu to mam i7 2,2-3,1 Ghz GeForce 555M i tez 4GB zamknięte w dellu xps wiec no kurde nie ma możliwości żeby wina leżała po stronie sprzętu. To soft jest wadliwy

                A "Prawdomówni Inaczej" z FreeWay od 3 miesięcy wmawiają mi, że mam za słaby sprzęt i dlatego klatkuje w podglądzie po konwersji na AWI Kłamcy napisali mi (mogę opublikować maila od Oswalda z FreeWay jak się wyprą) Taki jak twój sprzęt przytaczali jako bezproblemowy do obsługi CineForm. Mam teraz dowód na to ze ci goście z FreeWay potrafią tylko kłamać. Ja myślę że problemy z CineForm i całe problemy z obróbką ProTune a nawet dostępem do wiedzy o tym systemie to nie żenada to kryminał. Zapłaciłem za sprzęt Hero3 wraz z dodatkami już ponad 3tyś i po 3 miesiącach nie mogę w pełni wykorzystać sprzętu. Już miałem kupować nowy komp ale skoro na i7 też wam klatkuje to nie tu prolem. dodam tylko ze klatkuje tylko na podglądzie ale potem tworzy prawidłowe Mp4.
                Mario

                #13 Żółwik

                Żółwik

                  Specjalista

                • Użytkownik
                • Pip
                • 156 postów
                • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
                • Kamera: GoPro Hero 3 Black
                • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

                Napisano 28 styczeń 2013 - 19:05

                Jak byś kupił nowy komputer to by powiedzieli że wina sterowników :roll:

                Moim zdaniem Cineform jest mocno niedopracowany - wystarczy popatrzeć na naszym forum ile osób ma problemy, i na forach zagranicznych. GoPro powinno przynajmniej jakieś sprostowanie wypuścić odnośnie samego programu. Bo na razie to jest niczym wersja beta

                #14 mariograf

                mariograf

                  Użytkownik

                • Użytkownik
                • 65 postów

                  Napisano 09 luty 2013 - 15:45

                  Jak byś kupił nowy komputer to by powiedzieli że wina sterowników.
                  Moim zdaniem Cineform jest mocno niedopracowany - wystarczy popatrzeć na naszym forum ile osób ma problemy, i na forach zagranicznych. GoPro powinno przynajmniej jakieś sprostowanie wypuścić odnośnie samego programu. Bo na razie to jest niczym wersja beta

                  Dzięki że to napisałeś bo niektórzy nie wierzą mi jak piszę źle o dystrybutorze FreeWay. Ci goście przez 3 miesiące wmawiali mi, że to tylko ja mam problemy z CineForm. Chyba OSWALD (ale na pewno pracownik FreeWay) bezczelnie napisał mi, że testowali CineForm na różnych komputerach w FreeWay i wszystko jest OK.
                  Nie rozumiem tych ludzi dlaczego od samego początku zaczynają od niszczenia swojego WIZERUNKU i niszczą opinię GoPro.
                  Wydaje mi się, że:
                  FreeWay powinna w imieniu swoim i GoPro przeprosić za kłopoty i obiecać pomoc w każdej kwestii, a nie kłamać i iść w zaparte....nie rozumiem, mieli szansę na tak intratny interes a wszystko pie...
                  Ostatnio OSWALD posunął się nawet do straszenia mnie żądaniem podania moich danych personalnych za rozpowszechnianie złej opini o FreeWay.
                  Dla dobra swojego i waszego trzeba doprowadzić do odebrania im wyłączności na Polskę
                  Mario

                  #15 zico

                  zico

                    Newbie

                  • Użytkownik
                  • 46 postów

                    Napisano 09 luty 2013 - 19:50

                    Ja mam takie pytanie i może być one kluczowe:

                    - jaki system używacie? Mac OS czy Windows?

                    Na Macu raczej wszystko pojedzie bez problemu.
                    Na Windows - no umówmy się, że nie wszystko. U mnie przykład konkretny (mam Windows) - Pinnacle się wiesza, ogólnie tego programu już nie kupię. Zamieniłem na Vegas, który śmiga bez problemu. Pamiętajcie, że konfiguracja komputera - hardware oraz drivery mają wpływ na działanie software, szczególnie takie akcje są na Windows.

                    #16 michau

                    michau

                      Użytkownik

                    • Użytkownik
                    • 115 postów

                      Napisano 10 luty 2013 - 12:37

                      Osoby mające problemy z obróbką powinny przedstawiać swój sprzęt na którym robią takie rzeczy. Wydajność sprzętu jest tu bardzo ważna co nie usprawiedliwia niedopracowanego oprogramowania.
                      GoPro Hero3 Black Edition & Wi-Fi Remote + SanDisk Ultra® microSDXC UHS-I 64GB + GoPro Battery BacPac

                      #17 Żółwik

                      Żółwik

                        Specjalista

                      • Użytkownik
                      • Pip
                      • 156 postów
                      • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
                      • Kamera: GoPro Hero 3 Black
                      • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

                      Napisano 10 luty 2013 - 20:11

                      Komputer stacjonarny:

                      Windows 7 32 bit
                      4 Gb RAM
                      Intel Core 2 Quad CPU Q8400 2.66 GHZ

                      Cineform nie rozpoczyna konwersji. Działają inne programy graficzne jak i nowsze gry (CoD MW3 - na najwyższych wymaganiach)

                      Laptop

                      Windows 7 64 bit
                      8 Gb RAM
                      Intel Core i3-2350 CPU 2.3 GHz

                      Podobnie jak wyżej - konwersja się nie rozpoczyna, reszta działa.

                      Komputer stacjonarny 2 (brata)


                      Windows 7 32 bit
                      2 Gb RAM
                      Intel Pentium 4 CPU 3.2 Ghz

                      I tutaj zaskoczenie - działa...

                      #18 mariograf

                      mariograf

                        Użytkownik

                      • Użytkownik
                      • 65 postów

                        Napisano 11 luty 2013 - 17:46

                        Osoby mające problemy z obróbką powinny przedstawiać swój sprzęt na którym robią takie rzeczy. Wydajność sprzętu jest tu bardzo ważna.

                        Kompletnie i całkowicie się nie zgadzam! Mnie się wydaje że jak kogoś stać na kamerkę EXTREME za ponad 2tyś to raczej ma niezły komputer.
                        Poza tym kamera pracuje na zwykłych plikach mp4 z którymi 99% komputerów nie ma żadnych problemów, ten 1% to z winy braku kodeków.
                        Problem jest z konwersją do AVI lub MOW by można było przetwarzać obraz. Od kiedy kupiłem pierwsze Hero2 i teraz Hero3 walczę z dystrybuorem FreeWay o przyznanie mi racji że został nam zaproponowany w promocji i reklamie kamer GoPro bezwartościowy wadliwy program czyli CineForm Studio.
                        Przez ponad 3 miesiące wmawiali mi że program jest super a ja mam uszkodzonego laptopa. Ostatnio FreeWay bezczelnie oznajmił mi że nie muszę używać CineForm.
                        Ludzie.... mamy problem bo obiecano nam super kamerę, super system ProTune, super program CineForm.
                        Prawda jest taka: Kamera jest super ale wymaga drogiego i profesjonalnego programu do obróbki a tego nikt sprytnie nam nie powiedział!!!
                        Zerknijcie do YouTube na 100 super filmików max1% zrobili zwykli ludzie, 99% jest pod szyldem GoPro.
                        Założę się że płatny CineForm Studio działa świetnie i nie rwie po konwersji na AVI.
                        Czasami uważam ze zasadny był by pozew zbiorowy wobec FreeWay w Polsce za sprzedaż towaru niezgodnego z ofertą.
                        Przeczytajcie co pisze na pudełku i stronie GoPro. CineForm jest reklamowane jako darmowe oprogramowanie do wstępnej obróbki plików z kamery i plików z ProTune. To nie działa nawet na komputerach z procesorem i7. Mam dwa Core2Duo i i7, na obu rwie w okienku CineForm po konwersji na AVI.
                        Mam Pinnacle 14 i zgadzam się z przedmówcą....wyjątkowe g...o.
                        Mam kolegę który kupił SONY HD, gość śmieje się ze mnie teraz. Żadnych problemów, super program do obróbki, ponad 2x dłuższa bateria,tańsza o 600 zł, tańsze akcesoria, lepszy obraz a na dodatek szybki podgląd na żywo w Androidzie nawet przy nagrywaniu nie tak jak w Hero3............. płakać się chce.:(
                        Mario

                        #19 mariograf

                        mariograf

                          Użytkownik

                        • Użytkownik
                        • 65 postów

                          Napisano 11 luty 2013 - 18:46

                          Windows 7 32 bit
                          2 Gb RAM
                          Intel Pentium 4 CPU 3.2 Ghz

                          I tutaj zaskoczenie - działa...

                          Żebyśmy się dobrze zrozumieli.
                          STEP 1 - Zaimportowałeś w CineForm Studio mp4 z kamery - Przekonwertowałeś na AVI w CineForm.
                          Przeszedłeś do STEP 2 czyli EDIT puściłeś PLAY i AVI ci nie rwie nie klatkuje?
                          Szczerze powiem nie wierzę. Na dodatek z 2GB RAM to sama konwersja nie powinna się uruchomić. Przy 2GB RAM Win7 moze ruszy ale zadnego programu graficznego nie da się odpalić . Sam Win7 zajmuje 1GB RAM. W tej konfiguracji Windows XP jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Chyba, że masz tam kartę graficzną za 2 tyś z 4GB Ram w co także wątpię.

                          Może nie o takim działaniu mówimy? co nazywasz "działa"?
                          Mario

                          #20 michau

                          michau

                            Użytkownik

                          • Użytkownik
                          • 115 postów

                            Napisano 11 luty 2013 - 19:34

                            Jaka jest najnowsza wersja tego GoPro CineForm Studio w wersjach płatnych?
                            GoPro Hero3 Black Edition & Wi-Fi Remote + SanDisk Ultra® microSDXC UHS-I 64GB + GoPro Battery BacPac