Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Nowa wersja forum kamerypov.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#101

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
hmm ankieta... Czyzby na forum miala zagoscic demokracja ? ;)

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#102

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Ankietę zawsze możecie zrobić, ale zakładka Video zostanie i tak ;).

 

Też uważam, że trzeba to zmienić. Filmy jak i komentarze powinny być w jednym miejscu. Teraz tego tak bardzo nie widać bo mało ludzie komentują, ale jak zaczną to będzie jeden wielki chaos.

Tak jak Michał mówi stary model był całkiem dobry. Myślę, że stary model + pozbieranie samych filmów w zakładce video (jeśli ktoś chce skomentować to ma odnośnik do dyskusji w temacie) byłoby najlepszym rozwiązaniem ;)

Prawdopodobnie to będzie najlepsze rozwiązanie, czyli filmy w zakładce Video i link do dyskusji w odpowiednim temacie na forum. Zobaczymy czy da się to zrobić w praktyce.
Jeszcze to nie funkcjonuje tak jak chcieliśmy, teoretycznie jak ktoś wrzuci film w dziale na forum, to może coś tam kliknąć (Filon się tym zajmował) i sam się z automatu załaduje do zakładki Video, dlatego też zostawiliśmy tematy na forum i zakładkę Video. Niestety problem jest z przepływem komentarzy... Więc spróbujemy zrobić to tak jak zasugerował Qula, czyli tylko link do dyskusji pod filmem w dziale Video.


FORUM | |    |

 


#103

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
A jednak demokracji nie bedzie hehe czyli po staremu.

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#104

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Nazwijmy to demokracją... totalitarną :mrgreen: .


FORUM | |    |

 


#105

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 633 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
Ok, widzimy ze faktycznie jest troche chaosu z działem video i zakładka video. Padlo tutaj kulka sensownych rozwiązań i wydaje mi się, ze da rade jakos wszystko uporzadkowac zachowujac zakładkę video, gdzie tak samo jak Bartq uważam ze nalezy zostawić ja w spokoju:)

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

FORUM | |    |

 


#106

Kisiel

Kisiel

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • Kamera: GoPro HERO3 Black
  • Karta pamięci: SanDisk 64GB (10)

No to żeście poprawili/naprawili! Zniknęły wszystkie komentarze, które były pod filmami w Video...



#107

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 633 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Niespodzianka, nadal są.

 

Jak by nie patrzeć każde rozwiązanie będzie niosło za sobą jakieś negatywne konsekwencje teraz.

 

Wydaje mi się, że najbardziej optymalne będzie zablokowanie tworzenia tematu do dyskusji po dodaniu filmu. Tylko, że wtedy i tak będą funkcjonowały 2 kanały gdzie będzie można umieszczać filmy. Dział foto/video oraz zakładka video. Zamknięcie automatycznego tworzenia tematu po dodaniu filmu może spowodowac skasowanie dotychczasowych założonych tematów (choć tutaj pewności nie mam.)


FORUM | |    |