Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Nowa wersja forum kamerypov.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#61

Ro83rt

Ro83rt

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 240 postów
  • Miejscowość:TM
  • Kamera: GoPro Hero3 White
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB (10)
Napisałem to w takim sensie, ze jedyne w Polsce forum danej marki. Coś jak forum VW, audi czy apple. Ja wole być na forum stricte ukierunkowanym na daną markę.

#62

addict

addict

    Ekspert

  • Moderator
  • PipPip
  • 357 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero2 + Hero960
  • Karta pamięci: GoodRAM 32GB Class 10

i pomimo zmiany nazwy, ciagle w 90% jest to forum gopro bo 90% postow na forum jest o gopro. ja tu jestem dla ludzi a nie dla nazwy, marki czy loga. 


  • Michal lubi to

4 sztachety i parapet | | |

R1DE43team | 


#63

Ro83rt

Ro83rt

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 240 postów
  • Miejscowość:TM
  • Kamera: GoPro Hero3 White
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB (10)
Trudno żeby było inaczej skoro tutaj jest baza ze starego forum :) z biegiem czasu te procenty pewnie bedą malały.

#64

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Przecież było otwarte na inne kamerki. Nikt nikogo nie dyskryminował. Nie pisze o tej "mojej tworczości" jak to ładnie napisałeś tylko o wkładzie intelektualnym wszytkich użytkowników. Racja mnie akurat działy dot. innych kamer nie interesowały co nie oznacza że nie powinno ich być - widzisz ja w przeciwieństwie do Ciebie i tej Twojej nowatorskości potrafię uszanować zdanie innych. Tak nie podoba mi się, że odnośnie tego typu zmian nikt się z nikim nie konsultował - piszę o ogóle oczywiście bo moja skromna osoba nie posiada takiej wszchwiedzy jak Ty - kiedy stwierdziłeś, że wiesz jakby postąpiła większość uzytkowników. Wyrażam swoje zdanie i niech dotrze do Ciebie, że może się różnić od Twojego. To cały ja i ta cała moja twórczosć ;)

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#65

adrianpop16

adrianpop16

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 375 postów
  • Miejscowość:Bystrzyca Kłodzka
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB

Dla mnie dobrze, że zmieniliśmy ( jako my ;) ) na kamerypov.pl. Przecież dalej "stara paczka GoPro" może istnieć. Jest pod-forum dotyczące TYLKO GoPro i tam możecie się wypowiadać ;) . Może w końcu będzie jedno PORZĄDNE forum w Polsce o WSZYSTKICH kamerkach sportowych.


beznazwy-1q8y6q.jpg

Mój sprzęt:
| Laptop Y580 - i7 3610QM / GTX 660M / Matryca HD / 1000 GB HDD 5400 rpm / 4 GB ram / Windows 7 Home Premium 64-bit
| Smartfon - Xperia U


#66

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Przecież było otwarte na inne kamerki. Nikt nikogo nie dyskryminował. Nie pisze o tej "mojej tworczości" jak to ładnie napisałeś tylko o wkładzie intelektualnym wszytkich użytkowników. Racja mnie akurat działy dot. innych kamer nie interesowały co nie oznacza że nie powinno ich być - widzisz ja w przeciwieństwie do Ciebie i tej Twojej nowatorskości potrafię uszanować zdanie innych. Tak nie podoba mi się, że odnośnie tego typu zmian nikt się z nikim nie konsultował - piszę o ogóle oczywiście bo moja skromna osoba nie posiada takiej wszchwiedzy jak Ty - kiedy stwierdziłeś, że wiesz jakby postąpiła większość uzytkowników. Wyrażam swoje zdanie i niech dotrze do Ciebie, że może się różnić od Twojego. To cały ja i ta cała moja twórczosć ;)

 

Czytając tego posta mam wrażenie, że piszesz dla samego pisania. Swoje zdanie wyraziłeś w pierwszym poście, ok, dotarło już wtedy, odpowiedziałem Ci co stało za takim krokiem. A Ty rzucasz hasła, że ktoś coś Ci zabrał. Nie mam zamiaru na takie bezcelowe dyskusje tracić czasu, bo widzę że nagle urosłeś do miana medium i czytasz w moich myślach. Uprzedzając Twoje następne wypociny, dużo łatwiej jest ocenić zachowanie dużej grupy niż jednostki.

Napiszę więc ostatni raz i na tym zakończę - nie można każdego uszczęśliwić. Jak masz jakąś prośbę, pomysł na usprawnienie forum, proszę bardzo, mile widziane jest dzielenie się takimi rzeczami. A jak masz dalej klepać bezcelowo w klawiaturę, to daruj sobie.


  • Michal lubi to

FORUM | |    |

 


#67

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Widzę , ze faktycznie moje pisanie nie ma sensu bo i tak nie potrafisz nic zrozumieć wiec nie pozostaje mi nic innego jak faktycznie zakończyć pisanie tych moich "wypocin".

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#68

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 632 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Panowie,

Jeszcze moje trzy grosze do całej dyskusji.

Pomysł przejścia na domenę ogólna urodził się juz dawno temu. Był taki moment, że forum działało na dwóch domenach www.goprouser.pl oraz www.cam4sport.pl. Wynika to między innymi z tego, że uzywanie nazwy gopro w domenie nie było do końca powiedzmy legalne.

 

Inna sprawa, że jako kategorię w której my się poruszamy (dla mnie) są właśnie kamery sportowe a nie samo GoPro więc IMHO to jest naszym wyróżnikiem. Nie jesteśmy w jednym worku ze wszystkimi kamerami aparatami i nie wiadomo czym jeszcze. Kamery sportowe to jest nasza działka,w której jesteśmy specjalistami.

 

Większe otwarcie się na pozostałych producentów (a uważam za to zmianę domeny i rozbudowę działów JEDYNIE 2 producentów) daje nam możliwość lepszego poznania nie tylko innych sprzętów, rozwiązań ale mam nadzieje również wiedzy na temat metod filmowania czy obsługi programów do obróbki video. Pojawiły się głosy, że powodem rejestracji na forum była chęć bliższego poznania produktu, porad, trików. Dlaczego więc nie pozwolić na jeszcze większą dawkę wiedzy ? Właśnie to robimy.

 

Nowe forum to również nowe funkcje dla użytkowników, jeśli ktoś chce pokazać jak bardzo jest GoPro - może prowadzić swojego bloga. Zdjęcia, Video ?  Proszę bardzo teraz jest to dużo łatwiejsze. Wygląd, interfejs ? Ok, ja też go się uczę. Jak by nie patrzeć przez prawie rok każdy z nas przyzwyczaił się do określonego wyglądu, układu tematów a tu nagle  zmiana. Choć powiedzmy sobie szczerze nie zrobiliśmy rewolucji ! Zapewne mniejszy szok by był gdyby forum od razu działało na IPB a nowe otwarcie polegało by jedynie na zmianie domeny i dodanie nowych działów aniżeli zmiana silnika. I pomimo, że nie pochwala się tu "WSZECH WIEDZENIA" to mogę powiedzieć, ze jestem tego bardziej niż pewny.

 

Co do powstawania innych for - nie jest to wynikiem naszej zmiany tylko naturalnego trendu, szkoda tylko, że związane w dużej mierze z "kradzieżą" całego szkieletu. I to nie jest tak jak napisał Leo, że nowe fora są wynikiem przejścia bo one powstawały jeszcze przed nasza migracją.

 

I teraz pytanie czy dodanie do pola profilu oznaczenia np. Jestem GoPro albo Jestem Drift, czy np określenie koloru Niku w zależności od posiadanej kamery czy stworzenie grup użytkowników rozwiązało by w jakimś stopniu problem tego, że już nie jesteśmy goprouser a chcemy nadal eksponować swoją przynależność do danej społeczności ?

 

I następne. Czy nie uważacie, że jedna platforma wspólnej komunikacji nie będzie lepsza pod względem poznania konkretnych kamer. Otwarta dyskusja z posiadaczem Drifta czy Sony ? Mi tego bardzo brakowało na naszym starym forum.

 

Wieże, że z perspektywy czasu, każdy tu obecny będzie z czystym sumieniem mógł powiedzieć "Tak to było dobre posunięcie."


  • Bartq lubi to

FORUM | |    |

 


#69

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1925 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Ja uważam podobnie jak chłopaki, że narazie jest to takie bezpłciowe. Jak mam komuś radzić na temat Sony, jak używałem 3 razy, a Drifta raz w ręce trzymałem.

Mam gopro to mogę dawać rady odnośnie gopro. Odnośnie klejenia materiału są fora Vegas, 'Adobe i innych programów.

Google nie bolą tylko gimbusom nie chce się poświęcić chwili żeby czegoś poszukać dokładnie.

Z paczki zajawkowiczów i kombinatorów staniemy się śmietniskiem z masą takich samych tematów, bo się du.. nie chce ruszyć i najpierw samemu poczytać instrukcję czy pokombinować, tylko łatwiej się na forum spytać jak datę ustawić.

Tyle w temacie

Pozdrawiam


  • LeoDogg i Ro83rt lubią to

#70

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Ta jes, zajawkometr - 0%

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#71

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5202 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Wiecie wszystko zależy od tego ilu nowych userów nam przybędzie. Czy forum będzie się rozwijać. Na razie niemal nikt się nie wypowiada. A wielu ludzi w PL ma nie tylko GP! Ale to dopiero początek. Generlanie GP jak było tak jest.



#72

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Na razie to jest tak jak bylo - 4-5 aktywnych userow z wiedza i nowi ktorzy zadaja na okraglo te same pytania. Zero kreatywnosci.

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#73

Darro

Darro

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 364 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero 4 silver, Hero 3 Black, Drift Ghost
  • Karta pamięci: 3 x Sandisk Ultra 64GB (10)

A jaj mam takie pytanie? Po co używacie podpisów w Tapatalku, komu ma to pomóc, kogo interesuje z czego piszecie posty...

Ja też korzystam z Tapatalka i nawet dość często, ale zasadności używani podpisów nie widzę.



#74

addict

addict

    Ekspert

  • Moderator
  • PipPip
  • 357 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero2 + Hero960
  • Karta pamięci: GoodRAM 32GB Class 10
Żeby ludzie wybaczyć błędy jakie podpowiada słownik w telefonie.

Wysłane z mojego GT-I9070


4 sztachety i parapet | | |

R1DE43team | 


#75

Bob_budowniczy

Bob_budowniczy

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 87 postów

    Co tu piasac, szybkosc forum jest ok, ale jezeli o dodawanie nowych zdjec i filmikow to chyba Panowie boga w sercu nie macie... Zenada po calosci... to mam byc forum a nie dzial zakladek i innych duperel. Chcialem ostatnio dodac pare fajnych fotosow, ale ten wasz nowy system jest zupelnie do dupy i se odpuscilem.

     

    Forum ma byc forum, czyste i przejrzyste/ Wy na chwile obecna przedstawkiac dziwny twor ktory zmierza do nikad.



    #76

    Bartq

    Bartq

      Administrator

    • Admin
    • 544 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: GoPro Hero 4 Black
    • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

    Co tu piasac, szybkosc forum jest ok, ale jezeli o dodawanie nowych zdjec i filmikow to chyba Panowie boga w sercu nie macie... Zenada po calosci... to mam byc forum a nie dzial zakladek i innych duperel. Chcialem ostatnio dodac pare fajnych fotosow, ale ten wasz nowy system jest zupelnie do dupy i se odpuscilem.

     

    Forum ma byc forum, czyste i przejrzyste/ Wy na chwile obecna przedstawkiac dziwny twor ktory zmierza do nikad.

    Co do systemu video, postaramy się zrobić tak, aby było możliwe wrzucanie na dwa sposoby - po staremu, czyli tworzenie tematu na forum, i nowe, w zakładce. Oczywiście co się pojawi w jednym miejscu będzie widoczne też w drugim.
    Co do zdjęć, nie mogłeś ich zuploadować, bo coś nie działało, czy po prostu Ci się nie spodobał system tworzenia albumów? Głównym celem było po prosu oddzielenie video od photo, dodatkowo zdjęcia są teraz wysyłane na serwer, więc nie będą znikać itp...


    FORUM | |    |

     


    #77

    Bob_budowniczy

    Bob_budowniczy

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 87 postów
      No to jezeli wideo bedzie po staremu to juz bedzie lepiej. Co do zdjec, to z tymi albumami to troch kiszka jakas, no bo powiedz, komu bedzie sie chcialo lazic po jakis albumach?. Mozna to samo zrobic w formie dodawania zalacznikow to tematu :cool:
      Ludzie oczekuja prostych i nie skomplikowanych rozwiazan. Pamietajcie ze to jest forum i gdzie nie pojdziecie zawsze bedzie podobnie (tak samo) sa dzialy, tematy i watki a na koncu kropka.


      A jeszcze jedno co zapewne nie tylko mnie irytuje... chce wyslac wiadomoc (tradycyjnie) a tam na koncu wkurwia...jacy przycisk NAPISZ :D Jezeli chce wyslac wiadomosc to logiczne ze przed jej wyslaniem musze napisac, prawda? to o co biega? i znowu kurw... ten Napisz...

      #78

      Bartq

      Bartq

        Administrator

      • Admin
      • 544 postów
      • Miejscowość:Warszawa
      • Kamera: GoPro Hero 4 Black
      • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

      No to jezeli wideo bedzie po staremu to juz bedzie lepiej. Co do zdjec, to z tymi albumami to troch kiszka jakas, no bo powiedz, komu bedzie sie chcialo lazic po jakis albumach?. Mozna to samo zrobic w formie dodawania zalacznikow to tematu :cool:
      Ludzie oczekuja prostych i nie skomplikowanych rozwiazan. Pamietajcie ze to jest forum i gdzie nie pojdziecie zawsze bedzie podobnie (tak samo) sa dzialy, tematy i watki a na koncu kropka.


      A jeszcze jedno co zapewne nie tylko mnie irytuje... chce wyslac wiadomoc (tradycyjnie) a tam na koncu wkurwia...jacy przycisk NAPISZ :D Jezeli chce wyslac wiadomosc to logiczne ze przed jej wyslaniem musze napisac, prawda? to o co biega? i znowu kurw... ten Napisz...

      Łącz posty :P.

       

      Co za różnica napisz czy odpowiedz ? :D OK, postaram się to poprawić na "odpowiedz", ale nie gwarantuję, bo to grzebanie w kodzie :P.


      FORUM | |    |

       


      #79

      Bob_budowniczy

      Bob_budowniczy

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 87 postów

        A co tu gwarantowac, wystarczy poprawic jedna linijke :D Trzeba tylko chciec ;)

         

         

        Kurna i znowu forum mowi mi napisz a ja chce tylko wyslac, odpowiedziec, lub opublikowac :cool:



        #80

        Bartq

        Bartq

          Administrator

        • Admin
        • 544 postów
        • Miejscowość:Warszawa
        • Kamera: GoPro Hero 4 Black
        • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

        O, mam dla Ciebie chwilowe rozwiązanie! Bo dopiero wieczorem do tego zajrzę jak coś (na razie jestem w pracy :geek: ). Jak klikniesz "więcej opcji" to otworzy się pełny edytor i tam masz "dodaj odpowiedź" :mrgreen: .


        FORUM | |    |