Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Nowa wersja forum kamerypov.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#21

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Już ustawiłem uprawnienia na pisanie w shoutbox od 10 postów, potem z filonem jeszcze dogadam czy nie zwiększyć ;).

Na razie proszę Was o zapoznawanie się z funkcjonalnością, niektóre dodatki nie są jeszcze sprawne, więc przepraszamy z góry :(. Dzisiaj będziemy dalej pracować żeby już wszystko wyglądało i działało tak jak powinno być :).


FORUM | |    |

 


#22

Drift Innovation

Drift Innovation

    Specjalista

  • Konto oficjalne
  • Pip
  • 294 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: DRIFT GHOST 4K
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Dzięki za nowe forum - jest przyjemniejsze i bardziej przejrzyste!

Mamy jednak uwagę/prośbę, nie tylko w imieniu DRIFT INNOVATION ale pozostałych producentów kamer POV - przy obecnych porządku działowym to znów jest...forum GoPro, nie zaś kamer POV :(


- ciekawa alternatywa - sprawdź!

 

- oficjalny FB - zapraszamy!


#23

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Dzięki za nowe forum - jest przyjemniejsze i bardziej przejrzyste!

Mamy jednak uwagę/prośbę, nie tylko w imieniu DRIFT INNOVATION ale pozostałych producentów kamer POV - przy obecnych porządku działowym to znów jest...forum GoPro, nie zaś kamer POV :(

Oczywiście zajmiemy się tym dzisiaj, niestety przez nadmiar pracy i pewne problemy po drodze nie zdażyliśmy wczoraj rozbudować działów wszystkich producentów :(.
 


FORUM | |    |

 


#24

Drift Innovation

Drift Innovation

    Specjalista

  • Konto oficjalne
  • Pip
  • 294 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: DRIFT GHOST 4K
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Dziękujemy :)


- ciekawa alternatywa - sprawdź!

 

- oficjalny FB - zapraszamy!


#25

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5264 postów
  • Miejscowość:Poland

To przy okazji w edycji profilu dodajcie nowe kamery jako posiadane modele zamiast tylko wyboru z GP :)


Raczej stąd znikam . . .


#26

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

I polecam poświęcić chwilkę na dopasowanie opcji powiadomień - fajna sprawa. U góry strony, po lewej stronie klikamy opcję powiadomień a następnie opcje.


FORUM | |    |

 


#27

siemi1

siemi1

    Newbie

  • Użytkownik
  • 30 postów

    Hej, przydało by się jak w starej wersji przycisk aktywne watki aby zerknąć w jakich tematach ostatnio coś się dzieje i jest ruch.



    #28

    Bartq

    Bartq

      Administrator

    • Admin
    • 544 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: GoPro Hero 4 Black
    • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

    Hej, przydało by się jak w starej wersji przycisk aktywne watki aby zerknąć w jakich tematach ostatnio coś się dzieje i jest ruch.

    Na razie na głównej na dole i w zakładce forum po prawej stronie można znaleźć ostatnio założone wątki, ale lista ostatnich postów też powinna się niedługo znaleźć :). Dzięki za sugestie!


    FORUM | |    |

     


    #29

    xamil

    xamil

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 265 postów
    • Kamera: GoPro3 White
    • Karta pamięci: SanDisk 16GB c.10

    Jako że troszkę siedziałem na innych forumach proponuję wprowadzenie/edycję paru rzeczy: 
    1. Zakaz proszenia o pomoc w sprawach kamerki GP na chacie ShoutBox, i to bezwzględny a moderatorzy powinni tego przestrzegać, służy on do luznych rozmów i proponuję taki napis dać nad SB, regulamin można powiedzieć 
    2. Pomysł chyba padł, rozwinięcie każdego działu z kamerka tak jak ma GoPro rozwinięte to tak trzeba zrobić z SAC, Drift itd
    3. Utworzyć HydePark, gdzie posty nie byłyby naliczane, a byłyby tam rożne tematy niezwiązane z kamerkami POV

    Na moje oko, od góry to by wyglądało tak:
    1. Start - tutaj tak jak jest
    2. GoPro - bez zmian
    3. Drift
    4. SAC
    5. Contour 
    .....i tutaj tak dalej z rożnymi popularnymi kamerkami i rozwijanie działów jak ma GP
    6. Akcesoria - i tutaj podzielić akcesoria na kamerki w poddziałach
    7. Filmowanie, to tak jak jest
    8. Photo/Video, pochwal się
    8. Giełda
    9. ShoutBox
    10. Forum 


    Na moje oko to tak by wyglądało, zawsze można coś poporawić, przedyskutować, ważne zeby wszystkim pasowało i było przejrzyście ;)



    #30

    Bartq

    Bartq

      Administrator

    • Admin
    • 544 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: GoPro Hero 4 Black
    • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

    Jako że troszkę siedziałem na innych forumach proponuję wprowadzenie/edycję paru rzeczy: 
    1. Zakaz proszenia o pomoc w sprawach kamerki GP na chacie ShoutBox, i to bezwzględny a moderatorzy powinni tego przestrzegać, służy on do luznych rozmów i proponuję taki napis dać nad SB, regulamin można powiedzieć 
    2. Pomysł chyba padł, rozwinięcie każdego działu z kamerka tak jak ma GoPro rozwinięte to tak trzeba zrobić z SAC, Drift itd
    3. Utworzyć HydePark, gdzie posty nie byłyby naliczane, a byłyby tam rożne tematy niezwiązane z kamerkami POV

    Na moje oko, od góry to by wyglądało tak:
    1. Start - tutaj tak jak jest
    2. GoPro - bez zmian
    3. Drift
    4. SAC
    5. Contour 
    .....i tutaj tak dalej z rożnymi popularnymi kamerkami i rozwijanie działów jak ma GP
    6. Akcesoria - i tutaj podzielić akcesoria na kamerki w poddziałach
    7. Filmowanie, to tak jak jest
    8. Photo/Video, pochwal się
    8. Giełda
    9. ShoutBox
    10. Forum 


    Na moje oko to tak by wyglądało, zawsze można coś poporawić, przedyskutować, ważne zeby wszystkim pasowało i było przejrzyście ;)

    1. Słusznie.

    2. Pomysł nie padł - jaki byłby sens zmiany charakteru forum? Po prostu zabrakło czasu na wszystko co mieliśmy w planie zrobić w trakcie przeniesienia, krok po kroku będziemy usprawniać i uzupełniać. Pisałem o tym już wyżej.

    3. Jest off topic.

    Oczywiście za wszystkie sugestie i spostrzeżenia dziękujemy, rozważymy każdą propozycję :).


    FORUM | |    |

     


    #31

    xamil

    xamil

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 265 postów
    • Kamera: GoPro3 White
    • Karta pamięci: SanDisk 16GB c.10

    2. sens zmiany? Wcześniej było to forum GP a teraz wszystkich kamer POV ;) 
    3. Zwracam honor ;P



    #32

    Bartq

    Bartq

      Administrator

    • Admin
    • 544 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: GoPro Hero 4 Black
    • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

    2. sens zmiany? Wcześniej było to forum GP a teraz wszystkich kamer POV ;) 
    3. Zwracam honor ;P

    Nie zrozumieliśmy się, trochę też na szybko piszę. Chodzi mi o to, że nie byłoby sensu zmieniać forum GoPro na portal kamer POV, gdybyśmy nie mieli w planie odpowiednio rozbudować działów producentów. Niestety po drodze mieliśmy trochę problemów i cała migracja raz, że zajęła dłużej niż szacowaliśmy, dwa, nie wszystkie rzeczy udało się od razu wdrożyć - między innymi właśnie rozbudowanie działów innych producentów :(.


    FORUM | |    |

     


    #33

    Michal

    Michal

      Alpha i Omega

    • Senior Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 5264 postów
    • Miejscowość:Poland

    Zapytam jak kodować filmy? Wczesniej tagowało się je [yt xxxxx yt] a teraz?


    Raczej stąd znikam . . .


    #34

    Bartq

    Bartq

      Administrator

    • Admin
    • 544 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: GoPro Hero 4 Black
    • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

    Zapytam jak kodować filmy? Wczesniej tagowało się je [yt xxxxx yt] a teraz?

    dla youtube

    [youtube]link[/youtube]

    dla Vimeo chyba tak samo.


    FORUM | |    |

     


    #35

    Michal

    Michal

      Alpha i Omega

    • Senior Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 5264 postów
    • Miejscowość:Poland

    Wielkie dzięki!

     

    Dodał bym jeszcze ! na samym początku coś takiego!

     

    Jaka kamera?


    Raczej stąd znikam . . .


    #36

    Bartq

    Bartq

      Administrator

    • Admin
    • 544 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: GoPro Hero 4 Black
    • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

    Poprawka z tymi tagami, nie trzeba nic dodawać, wystarczy wrzucić link bez tagów :)


    FORUM | |    |

     


    #37

    elionpl

    elionpl

      Newbie

    • Użytkownik
    • 5 postów

      Witam.

       

      Z racji tego, że jestem nowy może nie jestem zaznajomiony w szczegółach tego forum i ciężko mi jest wskazać jakieś zmiany, które mogą polepszyć działanie strony. Jednak wydaje mi się szczególnie istotne, że takie informacje, jak pojawienie się nowej wersji kamery (ostatnio Ghost-s) powinno być przede wszystkim odnotowane w dziale News tego forum. Przynajmniej, jako nagłówek.  Ewentualnie zdanie lub dwa o przedmiocie (kiedy i za ile, czego można się spodziewać, nawet zdawkowo). Stamtąd również powinien być odnośnik do odpowiedniej strony rozwijającej dany temat (czyli treści na temat szczegółów technicznych, przykładowe filmy i inne) - tutaj chodzi mi o dany obszar forum np. dział Drift, wracając do ostatniej premiery. Uważam, że pojawienie się nowej kamery jest ważną informacją dla przeglądających to forum, bo jednak jest to strona dla posiadaczy różnych kamer. Długo czekałem na premierę tej kamerki (Drift) i takie skrzętne ukrycie tego typu informacji trochę irytuje. A przecież chodzi tutaj o to by łatwo, szybko i komfortowo odnajdywać informacje o tematyce kamer POV różnych producentów. Co moim zdaniem przełoży się na liczniejszą populację kamerypov.pl w późniejszym okresie. Oczywiście tego Wam życzę i mam nadzieję, że niedługo również będę mógł się pochwalić swoimi doświadczeniami związanymi z kamerami POV.

       

      POzdraViam ;)



      #38

      Bartq

      Bartq

        Administrator

      • Admin
      • 544 postów
      • Miejscowość:Warszawa
      • Kamera: GoPro Hero 4 Black
      • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

      Hej, dzięki za informację. Trochę muszę jednak nas wytłumaczyć. Krótkie informacje, np. o nowej kamerze Drift (wraz z linkiem do konkretnego tematu forum) są wrzucane na profil FB, dlatego też warto polubić profil.
      Co do działu news, jak najbardziej powstanie - wiadomości będą wyświetlane na głównej stronie, niestety z powodu braku czasu (mamy też wiele innych codziennych obowiązków) stworzenie działu się trochę opóźnia.

      Na kolejne wielkie premiery na pewno będziemy już gotowi :).


      FORUM | |    |

       


      #39

      elionpl

      elionpl

        Newbie

      • Użytkownik
      • 5 postów

        Spoko, tak tylko chciałem zaznaczyć. Wiadomo, że jak coś się buduje od nowa, to nie idzie wszystkiego ogarnąć. Tak więc dobrze jest, ale jestem przekonany, że będzie jeszcze lepiej.

        Kibicuje Wam dalej. Pa



        #40

        Bartq

        Bartq

          Administrator

        • Admin
        • 544 postów
        • Miejscowość:Warszawa
        • Kamera: GoPro Hero 4 Black
        • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

        Spoko, tak tylko chciałem zaznaczyć. Wiadomo, że jak coś się buduje od nowa, to nie idzie wszystkiego ogarnąć. Tak więc dobrze jest, ale jestem przekonany, że będzie jeszcze lepiej.

        Kibicuje Wam dalej. Pa

        Pewnie, każda opinia jest dla nas naprawdę ważna i wszystkie Wasze pomysły dokładnie rozważamy :).


        FORUM | |    |