Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Nowa wersja forum kamerypov.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#41

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Może się wam koledzy narażę ale muszę to napisać - moim zdaniem zmiana naszego forum na forum z goprouser.pl na nowe była zupełnie nietrafiona. Rozmył się początkowy zamysł jego funkcjonowania jako forum użytkownikw GoPro oraz oczywiście byly działy dotyczące też innych kamer itp. W zasadzie w dużej liczbie państw funkcjonują fora goprouser z różną końcówką, u nas było goprouser.pl i to było dobre. Gdyby forum od poczatku istniało w obecnej formię to wątpię czy poświęciłbym swój czas na wrzucanie rzeczy, przeglądanie itp. Innymi słowy pomysł ze zmianami był zupełnie nietrafiony moim zdaniem i szczerze żałuje że forum nie jest już w kształcie do ktorego byłem przyzwyczajony i z nim się utożsamiałem. Amen.
  • Ro83rt i mistrzCK lubią to

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#42

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1940 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Może się wam koledzy narażę ale muszę to napisać - moim zdaniem zmiana naszego forum na forum z goprouser.pl na nowe była zupełnie nietrafiona. Rozmył się początkowy zamysł jego funkcjonowania jako forum użytkownikw GoPro oraz oczywiście byly działy dotyczące też innych kamer itp. W zasadzie w dużej liczbie państw funkcjonują fora goprouser z różną końcówką, u nas było goprouser.pl i to było dobre. Gdyby forum od poczatku istniało w obecnej formię to wątpię czy poświęciłbym swój czas na wrzucanie rzeczy, przeglądanie itp. Innymi słowy pomysł ze zmianami był zupełnie nietrafiony moim zdaniem i szczerze żałuje że forum nie jest już w kształcie do ktorego byłem przyzwyczajony i z nim się utożsamiałem. Amen.

Niestety prawda. Podpisuje się pod tymi słowami.

Wysłane z mojego SGPT12 przy użyciu Tapatalka



#43

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Wiecie, tak naprawdę nikt nie jest w stanie dogodzić wszystkim. Oczywiście żałuję, że są osoby niezadowolone, ale tak na dobrą sprawę co się takiego zmieniło, co by utrudniało albo zaburzało korzystanie z forum? Dlaczego też mamy się zamykać na innych? Jest bardzo dużo tematów, które dotyczą zarówno GoPro, Drifta, Sony i całej reszty. Może osoby użytkujące inne kamery niż GoPro mają wiedzę, którą chętnie się podzielą, a Wy jeszcze chętniej ją wykorzystacie?


FORUM | |    |

 


#44

addict

addict

    Ekspert

  • Moderator
  • PipPip
  • 357 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero2 + Hero960
  • Karta pamięci: GoodRAM 32GB Class 10
Przypadkiem nie oddawajcie domeny Goprouser. Pl. Mi się pomysł podoba. Nie ma co zamykać się na GoPro. Szczególnie że coraz więcej ludzi hejtuje GoPro i twierdzi że to tylko dobry marketing a nie dobra marka.

Wysłane z mojego GT-I9070


4 sztachety i parapet | | |

R1DE43team | 


#45

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Nikt się wcześniej na inne kamerki niż gopro nie zamykał. Trzeba było najpierw się panowie jakoś rozeznać czy userzy chcą zmian i w jakiej formie a nie na siłę uszczęśliwiać i wprowadzać zmiany. Jest ponad 1 k userów z tego co pamiętam. Podkreślam, że to moje osobiste zdanie. A jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Stworzyliśmy dobrą solidną markę GoProuser.pl - a teraz poszło to w pizdu.

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#46

addict

addict

    Ekspert

  • Moderator
  • PipPip
  • 357 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero2 + Hero960
  • Karta pamięci: GoodRAM 32GB Class 10

sama nazwa sie juz w jakims sensie zamykasz i takze zniechecasz (sa ludzie ktorzy gopro nienawidza). poza tym trafili w nisze. nie ma drugiego takiego forum.


4 sztachety i parapet | | |

R1DE43team | 


#47

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5264 postów
  • Miejscowość:Poland

Leo ma racje. Sam nie mam nic przeciwko innym kamerom. Fajnie nowe kamery jedno miejsce itp ale troche szkoda dawnego forum. Dla mnie na razie forum jest ok ale jakoś do końca nie mogę się dopasować do niego. Z drugiej strony to dopiero początek działania forum w obecnym kształcie.

 

Z drugiej strony jak to mówią ludzie o allegro. Czego ludzie nie wprowadzą i tak użytkownicy przyzwyczają się.


Raczej stąd znikam . . .


#48

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
To można było stworzyć nowe forum o kamerach POV a nie na siłę "rozwijać" coś co akurat w takiej formie mnie przyciągnęlo ,zresztą was panowie też. Zresztą ktoś z forum już rozpocząl partyzantkę i mi wysłał link i zaproszenie do jeszcze innego nowego forum tylko o GoPro wiec nie tylko ja psioczę.
Co do nażwy - forum pierwotnie było skierowane do użytkowników GoPro więc nazwa była IMO dobra.

A to co ???


Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#49

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Tak jak napisał addict, sama nazwa zamyka forum, nie oszukujmy się. A co by zmieniło to, że by poszła np. ankieta? Nawet jakby większość była za zmianą, a pewnie tak by się stało (zaraz Ci wytłumaczę dlaczego), to dalej by Ci się nie podobało. No właśnie, dlaczego? Bo domena się zmieniła? Mógłbyś pracować w GoPro, oni mają takie hermetyczne podejście - GoPro cacy, reszta be.
Michal, rozumiem, że nie każdemu może leżeć wygląd, albo ciężko się przestawić, trzeba się uczyć tego na nowo. Uwierz mi, my też się ciągle przyzwyczajamy. Od kiedy pamiętam każde forum było stawiane na phpbb, ale poczytaj na internecie, ludzie już od tego odchodzą.

A większość głosujących by się zgodziła na zmianę, bo większości zależy głównie na tym, żeby móc znaleźć informacje. A dzięki zmianie dostaną tych informacji jeszcze więcej.


FORUM | |    |

 


#50

Ro83rt

Ro83rt

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 240 postów
  • Miejscowość:TM
  • Kamera: GoPro Hero3 White
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB (10)
Ja na forum zarejestrowałem się już po zakupie gopro. Głównym powodem było bliższe poznanie produktów gopro oraz trików/testów/porad odnośnie tej właśnie marki. Gdyby nie pierwotna wersja forum prawdopodobnie tutaj by mnie nie było.

Rownież średnio podoba mnie się zmiana profilu forum.

#51

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Ja na forum zarejestrowałem się już po zakupie gopro. Głównym powodem było bliższe poznanie produktów gopro oraz trików/testów/porad odnośnie tej właśnie marki. Gdyby nie pierwotna wersja forum prawdopodobnie tutaj by mnie nie było.

Rownież średnio podoba mnie się zmiana profilu forum.

Ro83rt ja dobrze sobie zdaję sprawę z tego, że wielu osób by nie było gdyby nie pierwotna wersja forum. Ale odpowiedz mi na pytanie, czy zmiana platformy i rozszerzenie forum o innych producentów ogranicza w jakiś sposób dostęp do tego o oczym pisałeś?
Nie do końca rozumiem co konkretnie się komu nie podoba, może określcie czego dokładnie wymagacie od forum?


FORUM | |    |

 


#52

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Nigdzie nie napisałem, że GoPro jest cacy a reszta be - czytaj ze zrozumieniem i nie przypisuj mi słów, których nie napisałem. Po drugie skąd u Ciebie taka pewność jak by zagłosowała większość ? Zresztą to tylko hipoteza poparta Twoim nie wiem, przeczuciem ? Zobacz ilu ludzi powrzucało swoje rady, diy, pomysły, patenty - to my zbudowaliśmy tą na maksa przydatną, konkretną i pomocną bazę danych - w większośći dotyczącą właśnie GoPro i pośrednio poprzez to, że forum bazowalo na naszych pomysłach i trzeba powiedzieć, że też pracy powinniśmy mieć możliwość wypowiedzi co do jego kształtu itp. ponieważ zabraliście wszystko co było ciekawe i warte uwagi i przeflancowaliście pod własne widzimisie. Nikt innych kamer ine dyskryminował a ponieważ akurat tak wyszło, że GoProwcy byli najbardziej kreatywni to już inna bajka. Bynajmniej nie chodzi mi o technikalia, jak jest postawione forum czy na jakim silniku, to akurat jest mi obojętne.

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#53

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5264 postów
  • Miejscowość:Poland

Bartq od strony techniczno moderatorskiej forum podoba mi się bardzo :) W końcu nie ma problemów z wieloma sprawami. Na razie trzeba też czasu by wyszło tak jak ma to wyglądać.


Raczej stąd znikam . . .


#54

addict

addict

    Ekspert

  • Moderator
  • PipPip
  • 357 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero2 + Hero960
  • Karta pamięci: GoodRAM 32GB Class 10

Ja na forum zarejestrowałem się już po zakupie gopro. Głównym powodem było bliższe poznanie produktów gopro oraz trików/testów/porad odnośnie tej właśnie marki. Gdyby nie pierwotna wersja forum prawdopodobnie tutaj by mnie nie było.

Rownież średnio podoba mnie się zmiana profilu forum.

 

jakby wtedy bylo forum kamerypov a nie goprouser to uwierz mi w googlach po wpisaniu "gopro akcesoria" wyskoczyloby ci kamerypov. panowie to jest tylko nazwa. nic poza tym sie nie zmienilo. mamy lepsza platforme. fajne nowoczesne logo. ludzie ci sami. pisza to samo. po co to wogole ta dyskusja?


4 sztachety i parapet | | |

R1DE43team | 


#55

Ro83rt

Ro83rt

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 240 postów
  • Miejscowość:TM
  • Kamera: GoPro Hero3 White
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB (10)
Zmiana silnika jak najbardziej na plus, ale zmiana profilu już nie. Na "starym" forum byliśmy paczką ludzi, których (w większości) łączyła marka gopro. Każdy ja wybrał świadomie i tez w takim gronie przyjemniej spędza się czas na dyskusjach. A teraz brakuje mnie ( i jak widać innym tez) tego niszowego (elitarnego) forum użytkowników gopro.
  • mistrzCK lubi to

#56

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Wyraziłem swoją opinię po prostu i tyle. Nie wszystko mi sie musi podobać a skoro jest ten wątek to w nim napisałem co myślę o zmianach na forum.

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#57

addict

addict

    Ekspert

  • Moderator
  • PipPip
  • 357 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Hero2 + Hero960
  • Karta pamięci: GoodRAM 32GB Class 10

Zmiana silnika jak najbardziej na plus, ale zmiana profilu już nie. Na "starym" forum byliśmy paczką ludzi, których (w większości) łączyła marka gopro. Każdy ja wybrał świadomie i tez w takim gronie przyjemniej spędza się czas na dyskusjach. A teraz brakuje mnie ( i jak widać innym tez) tego niszowego (elitarnego) forum użytkowników gopro.

 

i wlasnie w tym jest problem. ludzie z gopro uwazaja sie za jakas elite. to zaczyna byc chore i zaczynam rozumiec ten powoli powstajacy hejt w kierunku gopro.


4 sztachety i parapet | | |

R1DE43team | 


#58

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Dokładnie - to było forum od użytkowników GoPro dla użytkowników GoPro.

i wlasnie w tym jest problem. ludzie z gopro uwazaja sie za jakas elite. to zaczyna byc chore i zaczynam rozumiec ten powoli powstajacy hejt w kierunku gopro.


Żadna elita a hejty to już inna sprawa.

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#59

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5264 postów
  • Miejscowość:Poland

Tyle że było!


Raczej stąd znikam . . .


#60

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Nigdzie nie napisałem, że GoPro jest cacy a reszta be - czytaj ze zrozumieniem i nie przypisuj mi słów, których nie napisałem. Po drugie skąd u Ciebie taka pewność jak by zagłosowała większość ? Zresztą to tylko hipoteza poparta Twoim nie wiem, przeczuciem ? Zobacz ilu ludzi powrzucało swoje rady, diy, pomysły, patenty - to my zbudowaliśmy tą na maksa przydatną, konkretną i pomocną bazę danych - w większośći dotyczącą właśnie GoPro i pośrednio poprzez to, że forum bazowalo na naszych pomysłach i trzeba powiedzieć, że też pracy powinniśmy mieć możliwość wypowiedzi co do jego kształtu itp. ponieważ zabraliście wszystko co było ciekawe i warte uwagi i przeflancowaliście pod własne widzimisie. Nikt innych kamer ine dyskryminował a ponieważ akurat tak wyszło, że GoProwcy byli najbardziej kreatywni to już inna bajka. Bynajmniej nie chodzi mi o technikalia, jak jest postawione forum czy na jakim silniku, to akurat jest mi obojętne.

Piszesz, że podobało Ci się jak było forum gopro, to widocznie nie podoba Ci się otwarcie na inne kamerki. Czyli chyba o to Ci chodzi, że nikt Cię nie zapytał o zdanie. Trzeba było mówić od razu, a nie pisać głupoty. Bo nikt tutaj nic nie zabierał, cała ta Twoja twórczość, pomysły itd. są tutaj, dalej są Twoje.


FORUM | |    |