Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Go pro hero 3+ black - karta microsd

hero 3+ microsd karta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

lukaszs7

lukaszs7

    Newbie

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • Miejscowość:Krotoszyn
  • Kamera: Gopro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64gb

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć która karta microsd byłaby lepsza do go pro hero3+ black. Fajnie jakby wypowiedziała się osoba która posiada którąś z kart:
- Sandisk Extreme 32gb - 

- Samsung Pro 32gb -  Kingston 32gb - 

 

Niby sandisk ma największą prędkość zapisu, ale czytałem niektóre opinie na necie (amerykanskie forum), że o wiele lepszym rozwiązaniem jest 'samsung pro'
Chciałbym poznać waszą opinię ;)

 



#2

adrianpop16

adrianpop16

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 375 postów
  • Miejscowość:Bystrzyca Kłodzka
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB

Posiadam kartę SanDisk Extreme 32 GB i jest ok. Karta sprawdzona bez i jak z Protune. Nigdy nie miałem z nią problemów. Mogę z całego serca ją polecić ;) .


beznazwy-1q8y6q.jpg

Mój sprzęt:
| Laptop Y580 - i7 3610QM / GTX 660M / Matryca HD / 1000 GB HDD 5400 rpm / 4 GB ram / Windows 7 Home Premium 64-bit
| Smartfon - Xperia U


#3

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5173 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Swego dawnego czasu jako jeszcze nie osoba ogarnięte w temacie szukałem karty do mojego ówczesnego aparatu. Trafiłem oczywiście na Kingstona. Ot tak okazało się że wtedy była to najbardziej wbrew pozorom awaryjna karta. Obecnie sam używam Sandiska jak na razie bezawaryjnie. Jednak chyba obecnie jak już wiele razy pisałem na forum najlepiej jest kupić Samsunga.



#4

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 164 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Posiadam Samsunga PRO lecz w wersji 64GB i jak najbardziej polecam. Wg mnie bardziej opłaca się dopłacić te 60 zł i mieć dwa razy większą pojemność :)


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#5

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

Ja kupiłem sansidka tutaj bo cena była bardzo dobra. Model SDSDQUI-016G-U46 ma 30 mb zapisu i 30mb odczytu.



#6

djkamil12

djkamil12

    Newbie

  • Użytkownik
  • 16 postów

    Posiadam Samsunga PRO 32 gb, tyle że w zwykłym blacku, polecam jak najbardziej, zero problemów.







    Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hero 3+, microsd, karta