Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Akumulator w Black ile wam trzyma?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#21

Jendruś

Jendruś

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 66 postów

    Jedyna umiejętność to podłączenie biegunów aku do przenośnego gniazdka samochodowego do którego wkładasz potem przejściówkę. To rozwiązanie to tylko jeżeli ma się czas na ładowanie, albo jak w moim przypadku na dłuuugie Time Lapsy.


    Ja będziesz cos montował,zdaj na forum relacje,super by bylo gdyby ze zdjeciami. Takie ulepszenia mile widziane w dziale Porady, triki, ulepszenia - wszytskie modele.

    Co do dyskusji - fakt bateria nie jest mocna strona kamery. Sprawdze jutro jak wyglada sprawa po aktualizaccji i podziele sie spostrzezeniami.

    OK! Jak się tylko obrobię to zrobię fotki. Nie musiałem nic montować. Aku żelowe z odpowiednim gniazdkiem miałem od innych sprzętów, wtyk zapalniczkowy z gniazdem na USB miałem też leżeć - dodali w komplecie - nawet nie wiem do czego :)

    #22

    Żółwik

    Żółwik

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 162 postów
    • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
    • Kamera: GoPro Hero 3 Black
    • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)
    Ktoś kupował te baterie z allegro ? W końcu można je dostać za 43,90 co w sumie nie jest drogo...

    #23

    Krzysiek27

    Krzysiek27

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 84 postów
      Ja na pewno kupie jedną lub dwie. Przetestuje na wyjeździe w góry na początku lutego, a może szybciej

      #24

      Żółwik

      Żółwik

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 162 postów
      • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
      • Kamera: GoPro Hero 3 Black
      • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)
      Ja również mam zamiar kupić dwie. Zastanawiałem się nad bacpac'iem ale cena - co najmniej przesadzona...

      Niby facet na allegro daje pół roku gwarancji. Myślę że to nie będzie jakaś mina. Bacpac powinien kosztować max 150zł - efekt jego działania to możliwość nagrywania drugie tyle... Co nie jest jakimś nadzwyczajnym osiągnięciem - Już bym wolał aby był grubszy bacpac ale żeby bateria wystarczyła spokojnie na 3-4 godziny pracy ...

      #25

      gall anonim

      gall anonim

        Newbie

      • Użytkownik
      • 6 postów
        Posiadam hero 3 black... bateria totalna porazka!!!
        Zaladowalem baterie na full, 720p, wifi spiete ze smartfonem- czas 45 minut nagrywania i po wszystkim !!!
        Zenada.

        #26

        Krzysiek27

        Krzysiek27

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 84 postów
          No to jest frustrujące. Kupuje chińczyki na allegro. Pewnie w przyszłym tygodniu zdam relacje.

          #27

          Filonnet

          Filonnet

            Administrator

          • Admin
          • 632 postów
          • Miejscowość:Poznań
          • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
          • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
          No jestem ciekawy jak te baterie z allegro. 25 jade na narty i przymierzam sie do zakupu zapasowego akumulatorka, ale jesli chinczyki dadza rade to pewnie i tak dokupie. Tylko jak to wszytko pozniej ladowac :)

          FORUM | |    |

           


          #28

          Krzysiek27

          Krzysiek27

            Użytkownik

          • Użytkownik
          • 84 postów
            Ja teraz kupie jedną sztukę, jeżeli wszystko będzie ok to zamawiam z ebaya za 30$ z darmową przesyłką zestaw prosto z chin. 3 baterie i ładowarka do tego, brzmi nieźle. Aku takie same jak na allegro :)

            #29

            Żółwik

            Żółwik

              Specjalista

            • Użytkownik
            • Pip
            • 162 postów
            • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
            • Kamera: GoPro Hero 3 Black
            • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)
            Krzysiek - kiedy byś zamawiał, ile idzie taka przesyłka i z jakiego miasta jesteś ?

            #30

            Krzysiek27

            Krzysiek27

              Użytkownik

            • Użytkownik
            • 84 postów
              Jestem z Wawy. Prosto z Chin zamawiałem już nie raz przy okazji moich różnych hobby. Sprzedawcy tam traktują klienta dużo lepiej niż w PL i idzie się z nimi fajnie dogadać. Z przesyłkami jest różnie, najkrócej czekałem 15dni, najdłużej 22. Zawsze mnie zastanawia jak coś jest za 10$ i ma darmową wysyłkę to nie wiem ile im zostaje. Ale tak rzeczywiście jest, wszystko wysyłają za darmo.

              #31

              Żółwik

              Żółwik

                Specjalista

              • Użytkownik
              • Pip
              • 162 postów
              • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
              • Kamera: GoPro Hero 3 Black
              • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)
              A które masz zamiar zamówić ? Bo są dwa rodzaje te z allegro (1050 mAh) i drugie (1300 mAh)

              #32

              Krzysiek27

              Krzysiek27

                Użytkownik

              • Użytkownik
              • 84 postów
                Najpierw zamówie z allegro i zobaczę jak dają radę. Jak bedą ok to chyba nie bede kombinowal i zamówie takie same

                #33

                lancbergis

                lancbergis

                  Newbie

                • Użytkownik
                • 19 postów
                  Ogólnie bateria lipa.. Naładowałem w nocy bat.. Aparat miał wyłączone wifii.. do 16 leżał niewłaczany w cieple. później ze 2h w acie na zewnątrz i bateria kicha, bez ani jednego uruchomienia kamery.. zimno tak wycieńcza bat??

                  #34

                  mariograf

                  mariograf

                    Użytkownik

                  • Użytkownik
                  • 72 postów
                  • Miejscowość:Kraków
                  • Kamera: GoPro Hero 3 Black
                  Dlaczego Hero3 ładuje się tak długo? Ładowarką od Motoroli RAZR trwa to prawie 4h? Telefon ma 2x większą baterię i ta sama ładowarka ładuje go do full w 1h. W jakim celu GoPro w kamerze do sportów EX zaprojektowało tak długie ładowanie? To błąd czy jakaś dziwna polityka? Czy chodzi o to by każdy nosił w gaciach po kilka akumulatorów i Batery Packów? Na cholerę projektować miniaturową kamerę skoro trzeba do niej plecak z bateriami?
                  Mario

                  #35

                  Żółwik

                  Żółwik

                    Specjalista

                  • Użytkownik
                  • Pip
                  • 162 postów
                  • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
                  • Kamera: GoPro Hero 3 Black
                  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)
                  Ja tylko czekam jak chińczyki zrobią swoje bacpaci

                  #36

                  hacik

                  hacik

                    Newbie

                  • Użytkownik
                  • 16 postów

                    Dlaczego Hero3 ładuje się tak długo? Ładowarką od Motoroli RAZR trwa to prawie 4h? Telefon ma 2x większą baterię i ta sama ładowarka ładuje go do full w 1h. W jakim celu GoPro w kamerze do sportów EX zaprojektowało tak długie ładowanie? To błąd czy jakaś dziwna polityka? Czy chodzi o to by każdy nosił w gaciach po kilka akumulatorów i Batery Packów? Na cholerę projektować miniaturową kamerę skoro trzeba do niej plecak z bateriami?


                    Oryginalna ładowarka ładuje w max 2 godziny do pełna a po 1 godzinie jest już jakieś 70% naładowane.

                    #37

                    mariograf

                    mariograf

                      Użytkownik

                    • Użytkownik
                    • 72 postów
                    • Miejscowość:Kraków
                    • Kamera: GoPro Hero 3 Black

                    Oryginalna ładowarka ładuje w max 2 godziny do pełna a po 1 godzinie jest już jakieś 70% naładowane.

                    No właśnie czy to nie jakaś paranoja ze ładowarka 1000mAh ładuje maleńkie aku od Hero3 aż 2h a ładowarka 750mAh ładuje dwa razy większy aku od telefonu w 1h To maleństwo z Hero3 powinno ładować się najdłużej w pół godziny. Niech kupią układ ładowania jak nie potrafią sami go zrobić. Tak w ogóle uważam że ta kamera powinna mieć baterię o wielkości co najmniej połowy samej kamery....całe plecy to powinna być bateria
                    Mario

                    #38

                    darko1212

                    darko1212

                      Newbie

                    • Użytkownik
                    • 26 postów
                      U mnie bateria nagrała w jakości 720p 60fps = 70minut razem (7x10min), w jakości 1080p 50fps = 72minuty razem (7x10min, + 2min.) temperatura otoczenia 20st.
                      Bateria ładuje się przez komputer ok.130minut. Czy ktoś z Was korzysta z zestawu Wasabi (jak sprawują się te baterie i ładowarka jak długo ładuje)
                      GO PRO 3 na razie poszło

                      #39

                      Żółwik

                      Żółwik

                        Specjalista

                      • Użytkownik
                      • Pip
                      • 162 postów
                      • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
                      • Kamera: GoPro Hero 3 Black
                      • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)
                      No to panowie rekord !!!
                      Zamówiłem baterie z ebay, darmowa wysyłka itd...
                      Dostałem informacje o wysyłce 23 stycznia.
                      Dzisiaj paczka doszła do do mnie !

                      Czyli 7 dni !


                      Niestety, ponieważ studiuję w Gdyni to będę miał okazje zdać relację w przyszłym tygodniu

                      #40

                      Krzysiek27

                      Krzysiek27

                        Użytkownik

                      • Użytkownik
                      • 84 postów
                        Podrzuc link do konkretnego sprzedawcy jak wszystko ok, ja zamówiłem jedna z allegro i chce tego wiecej. Trzyma tyle co oryginal