Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Problem z konwertowaniem w GoPro Studio 2.0

konwertowanieproblem GoPro

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Master28

Master28

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Niepruszewo
  • Kamera: GoPro Hero3 Black
  • Karta pamięci: Kingston 32GB Class 10

Witam. Ostatnio zakupiłem kamerkę GoPro Hero3 Black. Mam problem z GoPro Studio 2.0, a dokładniej z konwertowaniem plików. Jak rozpoczynam konwersje wyświetla się postęp 0%, a od razu po tym error. Po najechaniu pojawia się napis Error Details: Could not start the conversion graph. Z tego co zrozumiałem to jakiś problem z grafiką (Moja grafa AMD Radeon HD 4770 1GB). Wgrałem najnowsze sterowniki. Jak one nie podziałały wgrałem nawet beta. I nic nie pomogło. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

 



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Było już :) Zaktualizuj oprogramowanie microsoftu .net framework?. Wszystko jest opisane w dziale.

 

Pozdrawiam



#3

HORUS

HORUS

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero Black+
  • Karta pamięci: ADATA 32gb UHS1

Mam pytanie podobne do tematu -  jak dodaje do konwertowania plik z gopro black + i gdy wcisnę convertion pokazuje się komunikat „Program GoPro/CineForm Converter przestał działać. Czy to właśnie kwestia .net framework? Czy może czegoś innego?



#4

HORUS

HORUS

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero Black+
  • Karta pamięci: ADATA 32gb UHS1

Jednak .net framework 4.5 pomogło już jest ok.



#5

czarli

czarli

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero3+ Silver Edition
  • Karta pamięci: 64GB

Mam problem z konwersją plików JPEG. Wyrzuca Error Details: Could not build the conversion graph. Mam zainstalowany .net framework 4.5 i aktualny quick time player i nic.

Ktoś coś pomorze? Jestem nowym użytkownikiem i z góry dzięki za pomoc.



#6

Legendarny

Legendarny

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Bielawa
  • Kamera: GP3BE
  • Karta pamięci: Samsung 64GB

Miałem ten sam problem. Głowiłem się co jest nie tak skoro wszystko poinstalowane i aktualne. Najnowszy NET, QuickTime i Studio. Okazało się że gdzieś w ścieżce do pliku po drodze był polski znak tj. "Ł", jakieś 3 foldery wyżej. Prawym przyciskiem myszy otwórz właściwości pliku który stwarza błąd i zobacz na linijkę "lokalizacja" czy nie ma tam gdzieś po drodze polskich znaków, np w nazwie użytkownika. 

Pozdro



#7

czarli

czarli

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero3+ Silver Edition
  • Karta pamięci: 64GB

Dzięki Legendarny! Faktycznie, wywaliłem polskie znaki i poszło.



#8

Kilo987

Kilo987

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Bielsko-Biała
  • Kamera: GoPro hero3+black
  • Karta pamięci: 32

Witam Mam problem ze studio. Na win 7 wszystko działo ale teraz mam win 8.1 zainstalowałem framework 4.5 (ale nie instaluje ze niby już jest częścią win8.1)QuickTime i Studio. Ale nie jestem wstanie załadować filmu na samym początku, Wyskakuje loading i znika. Ale tylko przy filmie, zdjęcie załaduje ale też nie jest w sianie go kowerować i też potem go nie widzi 



#9

pwroniecki

pwroniecki

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Chełmża
  • Kamera: HERO 2014

Witam. Ostatnio zakupiłem kamerkę GoPro Hero3 Black. Mam problem z GoPro Studio 2.0, a dokładniej z konwertowaniem plików. Jak rozpoczynam konwersje wyświetla się postęp 0%, a od razu po tym error. Po najechaniu pojawia się napis Error Details: Could not start the conversion graph. Z tego co zrozumiałem to jakiś problem z grafiką (Moja grafa AMD Radeon HD 4770 1GB). Wgrałem najnowsze sterowniki. Jak one nie podziałały wgrałem nawet beta. I nic nie pomogło. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

 

Dla mnie rozwiązaniem tego problemu jest kliknięcie na GoPro Studio prawym klawiszem myszy i wybranie opcji uruchom jako administrator. W ten sposób normalnie pliki są konwertowane. Uruchamiając normalnie mam Error Details: Could not start the conversion graph



#10

Thaall

Thaall

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera: GOPRO Hero 4 Black
  • Karta pamięci: Sandisk 32gb

To i ja dorzucę coś od siebie:

- Po włączeniu gopro studio od razu pada system, wywala BSOD: BAD_POOL_HEADER (19)  etronhub3.sys. 

 

    Przyczyna: Nieaktualny sterownik Etron USB 3.0

    Rozwiązanie: w moim przypadku wystarczyło wejść na stronę GIGABYTE, podać model płyty i ściągnąć sterownik - problem zniknął.

 

- Podczas próby konwertowania wyskakuje: Error Details: Could not start the conversion graph, w step 2 po załadowaniu VIDEO pojawia się tylko ścieżka audio - brak obrazu.

 

    Przyczyna: Zmieniłem system video na PAL ponieważ wydawało mi się, że w EU to właśnie w tym systemie się porusza. Okazało się, że niestety program nie radzi sobie z PAL (lub ja nie wiem jak to zmienić).

    Rozwiązanie: zmiana systemu na NTSC - wszystko śmiga jak ta lala

 

Mam nadzieje, że będzie to pomocne dla kogoś, ja już w pewnym momencie nieco zwątpiłem, ale na szczęście się udało.



#11

wzz048

wzz048

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:POZnań
  • Kamera: GoPro Hero 3+/4
  • Karta pamięci: 64GB

Witam,

 

u mnie na lapku problem jest inny. Wrzucam filmiki z importu, konwertuje...i czasami (zazwyczaj są to większe pliki 4K ale nie tylko) konwersja staje lub kończy się po 15, 30 lub xx %. Lub też konwersja dochodzi do końca ale w edycji plik który powinien mieć dajmy na to 10min ma tylko minutę albo inną wartość daleką od 10min. O co cho?



#12

PMaverik

PMaverik

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Żagań
  • Kamera: Go pro hero 4
  • Karta pamięci: 32 Sandisk

Witam podepnę się pod temat co prawda dotyczy on eksportowania problem polega na tym że wszystko działa film się konwertuje po zakończeniu projektu daje eksportuj wybieram dowolony format HD, UHD zaczynam eksportowanie komputer mieli film ale pliku nigdzie nie ma nie zapisuje się plik. Proszę o pomoc Windows 10 64 Bit i7-4790 K 16 GB Radm GPU 4GB.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konwertowanieproblem, GoPro