Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

AEE MagiCam S71 - 4k!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • Przejdź do pierwszego nieczytanego posta
210 odpowiedzi w tym temacie

#181

evad

evad

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Kamera: Jaka się akurat nawinie...

Kolega napisał że nie można wyłączyć ekranu dotykowego w kamerze aee s71t podczas nagrywania. Można go wyłączyć trzeba wcisnąć i przytrzymać przez około 7-em sekund przycisk na dodatkowym wyświetlaczu aż wyświetlacz się wyłączy. Tak samo się go włącza przez przyciśnięcie około 7-miu sekund , ja mam oprogramowanie D.E3.19. Jeżeli się kamerę wyłączy całkowicie i ponownie włączy, automatycznie włączy się wyświetlacz.

 

Można także po prostu odłączyć wyświetlacz, także podczas pracy kamery - nie spowoduje to zatrzymania nagrywania.


Dawid Lorenz

 

- blog poświęcony kamerom samochodowym, sportowym itp.


#182

tomx

tomx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Miejscowość:Zaborów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: Adata 32/64GB

Witajcie 

 

Mam problem nie mogę włączyć w trybie Burst zdjęć wielkości 16mpix. 

 

Proszę o pomoc.

 

Tomek



#183

greku792

greku792

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 112 postów
  • Kamera: AEE MagiCam S50+
  • Karta pamięci: ADATA 16GB Kingston 4GB
A moze orientuje się ktoś czy w8 AEE S50+ mozna wyłączyć ekran bez odpinania go czy tylko odpięcie go pozwala go wyłączyć?

Wysłane z Sony Xperia Z3 za pomocą Tapatalka

Mój kanał na


#184

tomx

tomx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Miejscowość:Zaborów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: Adata 32/64GB

A moze orientuje się ktoś czy w8 AEE S50+ mozna wyłączyć ekran bez odpinania go czy tylko odpięcie go pozwala go wyłączyć?

Wysłane z Sony Xperia Z3 za pomocą Tapatalka

 

W s71 trzeba dłużej przytrzymać przycisk zasilania ekranu tak 7-8 sek.

 

PS pisz posty w odpowiednim temacie.

 

T.



#185

Morsik

Morsik

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Gniezno
  • Kamera: AEE S71T+

Witam.Zakupiłem kamerkę AEE S71T+ .Obecnie posiadam firmware wersję :D.E9.10 czy jest już nowsza?Strasznie cicho,jeśli chodzi o audio podczas nagrania.I jeszcze jedno,Mam do tego pilota DRC 12-ma ktoś do tego instrukcję po polsku?Z góry dziękuję.



#186

Dawidos

Dawidos

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: AEE S71T

Aktualizacja firmware do S71T jest dostępna do pobrania ze strony dystrybutora.

 

Niestety, ale firmware do S71T nie jest już chyba dostępny na podanej stronie. Wie ktoś może gdzie mógłbym znaleźć najnowszą wersję do pobrania? Aktualnie posiadam D.E1.26 i z tego co widzę w tym wątku, to jestem mocno do tyłu :)



#187

tomx

tomx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Miejscowość:Zaborów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: Adata 32/64GB

Niestety, ale firmware do S71T nie jest już chyba dostępny na podanej stronie. Wie ktoś może gdzie mógłbym znaleźć najnowszą wersję do pobrania? Aktualnie posiadam D.E1.26 i z tego co widzę w tym wątku, to jestem mocno do tyłu :)

 

Powiem Ci tak. Pisałem do serwisu z oficjalnej polskiej strony i dostałem odpowiedź:

 

Serwis Benefit [email protected]>
30.05
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
do mnie
cleardot.gif
 
Dzień dobry.

Nie mam dostępu do najnowszego firmware.

Pozdrawiam Karol hrubesz
 
 
Także sytuacja dla mnie niezrozumiała.
 
Tomek


#188

Dawidos

Dawidos

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: AEE S71T

tomx: dzięki za info. Faktycznie dziwna sprawa. Przeglądałem również stronę producenta (), ale nic nie znalazłem odnośnie firmware'u.



#189

tomx

tomx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Miejscowość:Zaborów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: Adata 32/64GB

Pisałem do użytkownika evad w sprawie firmware i odpowiedział mi, że firmware ma do dyspozycji tylko serwis. Ale i tak dziwne to trochę.

 

T.



#190

Stanisław

Stanisław

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Tarnów
  • Kamera: AEEs71T
  • Karta pamięci: sandisk16G

Kolega napisał że ma problem z włączeniem rozdzielczości 16MB zdjęć w trybie zdjęć seryjnych. Ja mam też to samo w przypadku zdjęć seryjnych mam tylko rozdzielczość 12MB. oprogramowanie niby najnowsze jakie było dostępne D.E3.19.



#191

dzieciakm

dzieciakm

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:gryfice
  • Kamera: aee71t

Witam

A jak to jest z stabilizacją obrazu? Jest czy jej nie ma?  Jeśli jest to czy włączona na stałe czy trzeba włączać?

Czy obudowę wodoszczelną da się zamontować do selfie stica?



#192

tomx

tomx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Miejscowość:Zaborów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: Adata 32/64GB

Nie ma opcji na włączenie stabilizacji bo chyba jej nie ma. Gdyby była to by była podana na pudełku i przez sklepy na stronach.

Jak masz sefisticka z końcówką do gopro to tak, a jeśli masz gwint tylko to konieczna przejściówka, ale też się da.



#193

evad

evad

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Kamera: Jaka się akurat nawinie...

Nie ma opcji na włączenie stabilizacji bo chyba jej nie ma. Gdyby była to by była podana na pudełku i przez sklepy na stronach.

Jak masz sefisticka z końcówką do gopro to tak, a jeśli masz gwint tylko to konieczna przejściówka, ale też się da.

 

Mało który producent podaje informację o stabilizacji obrazu, nawet GoPro nie ma takiej opcji ani wzmianki w specyfikacji. Niemniej okazuje się, że S71(T) radzi sobie z tym całkiem nieźle, co potwierdziłem organoleptycznie swego czasu na rowerze:

 

I jeszcze jest też wątek rowerowy tutaj:


Dawid Lorenz

 

- blog poświęcony kamerom samochodowym, sportowym itp.


#194

dzieciakm

dzieciakm

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:gryfice
  • Kamera: aee71t

Dzięki za odpowiedzi, ale jednoznacznie nie wynika z nich czy jest stabilizacja czy nie.

Na razie pierwszy weekend używania kamerki "z ręki"  przeglądając filmiki puki co jestem zadowolony. Niestety jest jakieś "ale"

Niestety aplikacja na androida beznadziejna z moim s4 mini nie działa, przy próbie zmian wahacza się...

Z tabletem nexus 7 II działa ale tak sobie. Trzeba pomyśleć nad pilotem.

Czy do obsługi kamerki jest jakaś alternatywna aplikacja?

Jaki program do łączenia filmów używać? Najlepiej darmowy, Czym wyciąć dźwięk i wstawić jakiś podkład muzyczny?

Pozdrawiam Was wszystkich



#195

tomx

tomx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Miejscowość:Zaborów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: Adata 32/64GB

"Trzeba pomyśleć nad pilotem"

 

Uważaj bo pilot też jest słaby z tego co wiem.

Nie pozwala podobno na wyzwalanie nagrywania filmów 1080/60p tylko 30p

Ale niech potwierdzą to posiadacze.



#196

Dawidos

Dawidos

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: AEE S71T

Jaki program do łączenia filmów używać? Najlepiej darmowy, Czym wyciąć dźwięk i wstawić jakiś podkład muzyczny?

Polecam Windows Movie Maker. Do prostych filmików z wakacji pasuje w sam raz :) Co do dźwięku, to w kamerce możesz wyłączyć działanie mikrofonu. W WMM dźwięk trzeba wyciszać jeśli chcemy dodać tylko własny podkład.



#197

dzieciakm

dzieciakm

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:gryfice
  • Kamera: aee71t

A jak jest z oprogramowaniem - które jest najnowsze? U mnie jest D.E4.27



#198

dervill

dervill

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów

    witam

     

    Posiadam AEE S71 (wersja z ekranem z przyciskami). Chcialbym robic zdjecia kamerka z tymze uzywam jej na paralotni i mam ja przymocowana do uprzezy (to na czym sie siedzi). I dosc niewygodnie jest mi robic zdjecia a poza tym musze puszczac sterowke co jest dosc niebezpeiczne. Stad moje pytania:

     

    1. Czy jest mozliwosc by kamerka robila zdjecia co np. 10-20sekund, ale nie robila z tego filmu tylko zapisywala kazde zdjecie z osobna?

     

    2. Czy po zrobieniu filmu (film poklatkowy ze zdjec) da sie wyciagnac z niego zdjecia (jesli pytanie nr.1 nie jest mozliwe do zrobienia)?

     

    3. Jak zwolnic film, ktory zostal zrobiony z sekwencji zdjec. Po nagraniu filmu z sekwencji zdjec trwa on np. 30sekund, ale zdjecia tak szybko przeskakuja ze nie wiadomo co na nich jest.

     

     

     

     



    #199

    dervill

    dervill

      Newbie

    • Użytkownik
    • 3 postów

      Witam

       

      Czy ktos jeszcze siedzi na tym forum, czy temat juz umarl



      #200

      tomx

      tomx

        Newbie

      • Użytkownik
      • 19 postów
      • Miejscowość:Zaborów
      • Kamera: AEE S71T
      • Karta pamięci: Adata 32/64GB
      Ad2. Da się ale tylko takiej rozdzielczości i jakości jak stopklatka w filmie.

      Ad3. Jaki masz program do edycji?

      Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


      Wróć do AEE · Następny nieczytany temat →