Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

AEE MagiCam S71 - 4k!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • Przejdź do pierwszego nieczytanego posta
194 odpowiedzi w tym temacie

#161

evad

evad

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Kamera: Jaka się akurat nawinie...

Kamerka jest opisana jako AEE S71 Touch 4K 15fps.
Gdzie mogę pobrać aktualizację firmware?

Ale kamera kupowana w Polsce? Jeśli tak to z czyjej dystrybucji?

Sent from my D6503 using Tapatalk

Dawid Lorenz

 

- blog poświęcony kamerom samochodowym, sportowym itp.


#162

Wojtasw

Wojtasw

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: SAMSUNG 32GB PRO

Ale kamera kupowana w Polsce? Jeśli tak to z czyjej dystrybucji?

Sent from my D6503 using Tapatalk

Kamera zakupiona w sieci RTV EURO AGD w Krakowie.



#163

greku792

greku792

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Kamera: AEE MagiCam S50+
  • Karta pamięci: ADATA 16GB Kingston 4GB

ja kupowałem swojego Magic-a z oficjalnej dystrybucji () zapytaj u nich może ci pomogą.


Mój kanał na


#164

Wojtasw

Wojtasw

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: SAMSUNG 32GB PRO

Odesłałem kamerę do serwisu w Gliwicach. Obiecali zaktualizować i przetestować kamerkę po aktualizacji.



#165

iceraven1

iceraven1

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Kłodzko
  • Kamera: poszukiwanie
  • Karta pamięci: 32GB

Witam

Panowie mam chyba mały problem.

Dziś mały test na nartach temperatura ok -8 kamera w obudowie wodoszczelnej i po paru minutach mocno zaparowana w środku.

I jeszcze jedno czy wasze kamerki tez dość mocno się grzeją?



#166

evad

evad

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Kamera: Jaka się akurat nawinie...
Grzanie się to normalna sprawa, tak samo jak parowanie, to drugie wyeliminujesz poprzez wkładki anti-fog, które są w zestawie.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Dawid Lorenz

 

- blog poświęcony kamerom samochodowym, sportowym itp.


#167

greku792

greku792

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Kamera: AEE MagiCam S50+
  • Karta pamięci: ADATA 16GB Kingston 4GB
Dokladnie wkladki to podstawa. Ha czasami jak nie mam wkładek to lekko odkrecam srubke na mikrofon i wtedy również nie paruje.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Mój kanał na


#168

iceraven1

iceraven1

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Kłodzko
  • Kamera: poszukiwanie
  • Karta pamięci: 32GB

dzięki Panowie

Też tak macie:

po włączeniu wifi i połączeniu z telefonem odpaleniu apki w telefonie, nawet gdy nic nie zmieniam, wyłączeniu apki i wyłączeniu wifi w kamerze, kamera zawiesza się. Na górnym wyświetlaczu jest tylko znaczek wifi i nic nie można zrobić. Pozostaje tylko wyłącznie i włącznie.



#169

greku792

greku792

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Kamera: AEE MagiCam S50+
  • Karta pamięci: ADATA 16GB Kingston 4GB
Ja co prawda mam S50+ ale tak mi się nie dzieje po podłączeniu WiFi, może raz kiedyś sie coś zawiesiło ale to było dawno temu.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Mój kanał na


#170

iceraven1

iceraven1

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Kłodzko
  • Kamera: poszukiwanie
  • Karta pamięci: 32GB

Witam

czas testu dobiegł chyba do końca. Podsumowując:

Co do jakości obrazu nie mam się do czego przyczepić, choć bardzo się staram, ale:

1. Wifi całkowicie się nie sprawdza. Kamera raz się połączy raz, a jak się połączy z telefonem (Sony Z1) to po rozłączaniu zwiecha za każdym razem. Pomaga tylko wyłącznie i ponowne włącznie kamery.

2 Ekran LCD fajny bajer tyko po co. Po włączeniu nagrywania nie wygasza się i zżera prąd. Próba wyciągnięcia przy włączonej kamerze kończy się zawieszeniem i trzeba wyłączyć i wyłączyć. A ustawienie kamery po zamocowaniu na kasku bez LCD lub dobrej aplikacji na telefon  chyba nie możliwe.

3. Aplikacja na telefon tragedia. Tu nie ma co pisać.

4. Dziwne zachowanie kamery: zawiesza się, po wciśnięciu nagrywanie nagrywa 8-15sek i wyłącza nagrywanie, trzeba ponownie włączyć.

5. Dodatkowo dziś pokazywała bardzo szybko komunikaty na LCD: brak kary, pamięć uszkodzona (Kingston Rubin 32GB UHS-I U3) , po czym normalnie pracowała.

Te drobne mankamenty plus parę innych jest bardzo denerwujące wręcz strasznie wku....

Może to wina firmware (D.E4.27), z tego co wyczytałem to najnowsze jest D.E3.19, a skąd u mnie takie nie mam pojęcia.

Pozdrawiam.



#171

evad

evad

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Kamera: Jaka się akurat nawinie...
Proponuję sprawdzić także zachowanie kamerki z inną kartą pamięci. Często różne dziwne fanaberie kamer można rozwiązać przez zastosowanie innych kart, tj. innego producenta. Taka magia ;-)

Sent from my D6503 using Tapatalk

Dawid Lorenz

 

- blog poświęcony kamerom samochodowym, sportowym itp.


#172

fafrys

fafrys

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Zbytków
  • Kamera: Aee Magicam S71T
  • Karta pamięci: ADATA 32 GB class10
Powyższe symptomy w 1 kolejności wskazują na złej współpracy karty z kamerą (bardzo częsty przypadek nie tylko w s71), w drugiej kolejności na nie do końca dopracowanej wersji firmware, a w 3 kolejności na wadliwym sprzęcie samym w sobie. Proponuje wykluczać po kolei punkty począwszy od pierwszego. W moim posiadaniu były w sumie 4 kamerki aee jedna s70 i 3szt. s71 i dopiero ostatnia sztuka po aktualizacji firmware chodzi super. co do samego dźwięku dalej delikatne świsty przy nagrywaniu bez obudowy. z obudową na nartach nagrywam przy odkreconym całkowicie gnieździe pod mikrofon i nagrywa naprawdę super.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

#173

iceraven1

iceraven1

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Kłodzko
  • Kamera: poszukiwanie
  • Karta pamięci: 32GB

ta na szybko

1. bez karty wifi działa bez problemu

2. karta zmieniona na SanDisk Ultra UHS-I (wyciągnięta z GW1H) z LCD działa ok za każdym razem bez najmniejszego problemu.

bez LCD telefon oddalony od kamery 10cm zasięg sieci raz na full raz na zero masakra..

3. co do dźwięku akceptowalny.

Kupowanie 10 kart i sprawdzanie, która będzie ok mija się z celem.

 

do pudełka i do sklepu



#174

evad

evad

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Kamera: Jaka się akurat nawinie...


ta na szybko
1. bez karty wifi działa bez problemu
2. karta zmieniona na SanDisk Ultra UHS-I (wyciągnięta z GW1H) z LCD działa ok bez LCD zwiecha.
3. co do dźwięku akceptowalny.
Kupowanie 10 kart i sprawdzanie, która będzie ok mija się z celem.

do pudełka i do sklepu


Czy na SanDisku jest efekt "zawieszania na kilka sekund a potem działa dobrze"? Czy WiFi po rozłączeniu nadal się zawiesza z SanDisk?

Sent from my D6503 using Tapatalk

Dawid Lorenz

 

- blog poświęcony kamerom samochodowym, sportowym itp.


#175

fafrys

fafrys

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Zbytków
  • Kamera: Aee Magicam S71T
  • Karta pamięci: ADATA 32 GB class10
Z wifi mialem ten sam problem przy s70. Dodatkowo kamerka po 10minutach pracy byla tak nagrzana ze nie dalo jej sie dotknąć. Zwrocilem odstepujac od umowy i od razu kupilem s71.

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

#176

iceraven1

iceraven1

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Kłodzko
  • Kamera: poszukiwanie
  • Karta pamięci: 32GB

na SanDisku jest tak samo na Kingstonie zawiesza się i tylko wyłącznie i włącznie pomaga.

 

Panowie ta kamera nagrywa w slow motion bo jakoś nie znalazłem tego w ustawieniach.



#177

iceraven1

iceraven1

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Kłodzko
  • Kamera: poszukiwanie
  • Karta pamięci: 32GB

Wiatm

Kamerka oddana.

Znów nadszedł czas poszukiwań.

Dzięki za pomoc, a w szczególności koledze "evad" ze sklepu wideorejestratory24.pl. Sklep absolutnie do polecenia.

Pozdrowienia i fantastycznych ujęć dla wszystkich.


  • evad lubi to

#178

evad

evad

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Kamera: Jaka się akurat nawinie...

Ja tylko dodam, że zainspirowany doniesieniami kolegi @iceraven1 wziąłem do ręki swój egzemplarz S71T i stwierdziłem, że:

  • podczas nagrywania mogę odłączać i podłączać z powrotem moduł wyświetlacza, a kamera non-stop nagrywa bez przeszkód
  • połączenie WiFi z telefonem nawiązane bez problemu, po rozłączeniu kamera nadal pracuje poprawnie

Testowane na egzemplarzu z firmware D.E3.19, karta Samsung EVO 32GB. Wygląda więc na to, że @iceraven1 miał wadliwy egzemplarz :(


Dawid Lorenz

 

- blog poświęcony kamerom samochodowym, sportowym itp.


#179

szpaqu

szpaqu

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Kamera: AEE S71T
  • Karta pamięci: GOOD RAM, 64GB, (10)

 

W kwestii podglądu filmów i zdjęć w aplikacji AEE APP dla Androida z kamery S71T jest ciekawa sytuacja. Otóż włożyłem kartę GOODRAM 64GB, na której były jakieś nagrania z innej kamery (SJ5000+ bodajże), które aplikacje AEE odczytała bez problemu. Co więcej, gdy nagrywałem kolejne próbne filmiki z AEE w samej aplikacji, to te też można było spokojnie odtworzyć także w aplikacji.

 
Sformatowałem w komputerze kartę do FAT32, włożyłem z powrotem do kamery, podłączyłem aplikację i okazało się, że kamera znów bez problemu odczytuje nagrania i zdjęcia.
 
 

 

Dzięki wielkie za tę informacje. Sformatowanie karty do FAT32 rozwiązało problem z widocznością plików poprzez aplikacje na telefonie.



#180

Stanisław

Stanisław

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Tarnów
  • Kamera: AEEs71T
  • Karta pamięci: sandisk16G

Kolega napisał że nie można wyłączyć ekranu dotykowego w kamerze aee s71t podczas nagrywania. Można go wyłączyć trzeba wcisnąć i przytrzymać przez około 7-em sekund przycisk na dodatkowym wyświetlaczu aż wyświetlacz się wyłączy. Tak samo się go włącza przez przyciśnięcie około 7-miu sekund , ja mam oprogramowanie D.E3.19. Jeżeli się kamerę wyłączy całkowicie i ponownie włączy, automatycznie włączy się wyświetlacz.




Wróć do AEE · Następny nieczytany temat →