Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

uszkodzona soczewka (obiektyw)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4325 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Wczoraj z ciekawości luknąłem ceny soczewek na alle i to troche drogo - 140zł za soczewkę. Ale to i tak nic w porównaniu blackout'em kamery!

#22

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1653 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
Witam. Założyć PayPal to chwila moment, a prawdopodobnie i tak się przyda w pzryszłości.
Obiektyw kupowałem, na eBay od Chińczyka za 15$. Mogę potwierdzić jeszcze rak. Nie ma różnicy względem oryginału. Te same kąty widzenia soczewki i takie same parametry nagrywanego materiału. Nie ma też różnicy w kolorach ani ostrości. Ostrość ustawiona przy pomocy HDMI i TV. Kamera zmontowana i wygląda jak przed uszkodzeniem.
Pamiętajcie że robicie to na własną odpowiedzialność.
Uwaga też na śrubki tylne (pierwsze do dokręcenia). Jakaś słaba stal i się krzyżak od śrubki rozgwintowuje, tzn zjeżdża się i później nie da się wkręcić.
Pozdrawiam

[edit] nie no :!: ja Wam kamerkę rozkręcam, mówie co i jak, pochwałki nie ma :( a dajecie se za to czy kupić na ebay czy allegro :( NIESPRAWIEDLIWE :!:

#23

cad

cad

    Newbie

  • Użytkownik
  • 27 postów
    Dziękuję mistrzCK. :) Obiektyw zamówiłem 4 dni temu w ilości dwóch sztuk (dodatkowo zapasowy). Zdecydowałem się na zakup od chińskiego sprzedawcy.
    Słusznie - postawa godna pochwały. :!:

    #24

    mistrzCK

    mistrzCK

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 1653 postów
    • Miejscowość:Kielce
    • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
    • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
    Zamów też sobie wcześniej przejściówkę bo będzie ci potrzebna do dostrojenia ostrości. Zresztą ja taką kupiłem i za taką cenę to warto mieć nawet na wszelki wypadek. Natomiast w Media takie coś kosztuje 75 zł :!: Normalnie w szoku byłem.
    Jeszcze raz przypominam o miękkich śrubkach i kleju na obiektywie - suszarka.
    Życzę udanej operacji i dalszej frajdy z zabawy kamerką.
    Pozdrawiam

    [edit] po czasie uważam że najlepiej kamerę rozkręcić, podmienić obiektyw ,ostrość ustawić na TV i skręcić kamerę. Ja się bawiłem żeby wszystko posprawdzać i kilka razy ją rozkręcałem i skręcałem. No cóż. Jak pisałem ktoś się musiał poświęcić jako pierwszy. Dlatego tak mnie irytowały pochwały za błachostki, a nie za meritum sprawy.
    Dziękuję, czuję że komuś się przydałem, a przecież o to tu chyba chodzi ;)
    Pozdrawiam
    • amok lubi to


    Wróć do GoPro Hero2 · Następny nieczytany temat →