Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Kamera sie przegrzewa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

zeszliście na bardzo śliski temat ... dla jednego najtańsze lustro jest profi sprzętem nie do ogarnięcia z magiczną literką M a dla drugiego profeska zaczyna się od 10tys za body :D mnie tam moje d5200/18-105/35 -1,8f +GP4 silver wystarcza

 

Lucy- jeśli możesz się obejść jakiś czas bez GP to może odeślij  ja po wcześniejszym kontakcie z freeway bo trochę dziwne.... mnie silver też się grzeje ale raczej w ,,akceptowalnym" dla mnie stopniu.



#22

lukasz81

lukasz81

    Newbie

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Kamera: Hero4 Silver
  • Karta pamięci: Sandisk Ultra 32GB

Moim zdaniem powinnaś odesłać kamerkę do serwisu aby ją sprawdzili bo z tą temperaturą to coś chyba niedobrze jest. Co dopiero będzie jak zabierzesz ją latem na jakiś zagraniczny wypad gdzie w cieniu będzie 40 stopni.... A jak z "kit'ową" baterią? Wprawdzie pisałaś że kupiłaś packa ale z tą jedną godziną nagrywania to też coś nie do końca było ok, tym bardziej że w blacku nie masz wyświetlacza tak jak w w silver. No chyba że jak ktoś wyżej napisał, miałaś włączone wifi... Jeśli nie, to bateria powinna wytrzymać pod 2 godzinki więc tu też coś nie gra.... Moja silver też robi się wyraźnie ciepła po kilku minutach nagrywania filmu ale raczej daleko jej do gorącej. Myślałem że dzisiaj wreszcie potestuję ją dłużej na stoku w Zieleńcu ale wyjazd się wysypał...



#23

lucy

lucy

    Newbie

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Miejscowość:Jelenia Góra
  • Kamera: GoPro Hero 4 black
Sorry za offtop ;) zasadniczo moją a700 kupi się teraz za śmieszne pieniądze ale pamiętam jak x lat temu trzęsącymi się rękoma odbierałam z fotojockera zamówienie :P (tak, teraz kolejny powód do dyskusji o wyższości nikona/canona/sony nad przeciwnikami ;) ) i jakoś zmieniać nie myślę, póki spełnia wszystkie funkcje prawidłowo :P

Po Nowym Roku skontaktuje się z serwisem, jeszcze może uda mi się porównać kamerę z kolegi, także wyposażona w bp. WiFi to już używam jak jest podpięta pod ładowanie bo mam obawy ;)

#24

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Czemu dopiero po nowym roku ??
Oni ci to w max tydzień zrobią i przyślą :)

Wysłane z telefonu, za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#25

asmo

asmo

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 206 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: Gopro 3+ BE
  • Karta pamięci: Adata 64GB (10)

nie tyle co zrobią a wymienią na nową :)



#26

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
"zrobią" nową :D

Wysłane z telefonu, za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#27

lucy

lucy

    Newbie

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Miejscowość:Jelenia Góra
  • Kamera: GoPro Hero 4 black
Aż tak dobrze? Potrzebuje jej na jeszcze jeden wyjazd i jak wrócę do domu to się tym zajmę, zrobię jak przy poprzednim, co krok to wyłączałam ;)

#28

nobi

nobi

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 165 postów
  • Miejscowość:Jarosław
  • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
  • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb

Też w mojej 4 black zauważyłem wysoką temperaturę, jak kolega wyżej pisał rozumiem pracuje procesor itd... ale moje zdanie jest takie, że ona grzeje się fest! Postanowiłem zmierzyć w pracy takim sprzęcikiem...

 

wyłączona - 25 stopni celcjusza,

 

czuwanie (włączona, nie nagrywanie) - 35,

 

nagrywanie 4k - 2:00 - 38 .............. 5:00 - 42 .............. 10:00 - 42 .........więc tu się za3mamy z mierzeniem,

 

Dodatkowo zmierzyłem w komorze baterii - 46 natomiast bateria 40.

 

Z jednej strony nie martwiłbym się tym gdyż firma która to wyprodukowała zrobiła to tak by się nic nie stało natomiast co będzie w lecie? Tutaj zmierzyłem na zewnątrz, w środku jest jeszcze więcej, a co będzie jak ubierzemy w obudowę ;] Jakość wysoka w tak małym urządzonku ma prawo się grzać więc bądźmy dobrej myśli!

Załączone pliki

  • Załączony plik  FullSizeRender (1).jpg   90,21 KB   16 Ilość pobrań
  • Załączony plik  FullSizeRender (2).jpg   128,02 KB   16 Ilość pobrań

powolutku się ziemniaczki gotują...

#29

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

ja dziś zauważyłem że przy nagrywaniu 1080/120 straszliwie się nagrzewa a po ok 30 min się wyłącza, napisałem do freeway i czekam co odpowiedzą


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#30

lucy

lucy

    Newbie

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Miejscowość:Jelenia Góra
  • Kamera: GoPro Hero 4 black

Cześć. Nie zakładam nowego tematu, bo nie ma po co - nadal walczę z moim egzemplarzem i jestem juz na granicy przyznania się, że jest felerny..

 

Do przegrzewania sie I czerpania baterii już się przyzwyczaiłam. Dokupiłam bacpacka,  było super. Przez chwilę. Kamerka samoistnie włącza się co kilka minut, często w plecaku, kiedy jadę w teren. Zjawisko to zaobserwowalam tez podczas ładowania, włącza się i sama się wyłącza.. czasem zrobi psikusa I przewróci menu do góry nogami.. wczoraj przeszła sama siebie. Nie wykrywa już dodatkowej baterii. Zawsze podczas użytkowania, wyswietlalo ikonkę baterii z podwójnym rzędem 'ogniw', teraz już standardowo pojedyncze. Chłopaki, ratujcie,  za dwa dni ważny wyjazd, jakiś pomysł?



#31

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

to że przewraca menu to kwestia ustawienia w samym Menu autoobracania

co do reszty to tylko wg. mnie mail do Freeway i próba reklamacji o ile kamera z PL dystrybucji

tak czy owak nie załatwisz tego w dwa dni



#32

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Jedyne wyjście to serwis, wymienią ci na nową, ja tak zrobiłem i jest lepiej choć nie idealnie, odwracanie to tylko w ustawieniach zmienisz ale tak jak kolega wyżej napisał w 2 dni nie załatwisz


Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#33

jacek00

jacek00

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32 GB UHS-1
Załatwi osobiście :-)


Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →