Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro 3 Black - białe zdjęcia i filmy

problem białezdjęcia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rozcak

Rozcak

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: GoPro 3 Black

Witam !! 

Mam problem z kamerą GoPro Hero 3 Black. Kamera zawiesiła się i przestała odpowiadać, wyjąłem baterie i ponownie włożyłem, na wyświetlaczu pojawiła się jakaś dziwna ikonka (nigdy wcześniej się nie wyświetlała i nie widziałem jej, chyba coś takiego

Po tym na karcie pojawiły się dwa pliki ,,dsp1.log'' i ,,dsp2.log'' które mogę otworzyć jako plik tekstowy. Kamera zaczęła robić całkowicie białe zdjęcia i filmy z czarnymi pasami. link do foto :
        http://www.pokazywarka.pl/apfqrp/  

Próbowałem już aktualizacji, formatowałem kartę kamerą i komputerem, próbowałem również z drugą kartą którą też formatowałem na dwa sposoby. Reset do ustawień fabrycznych ani wyjęcie baterii na dłuższy czas nic nie pomogło. Czy miał ktoś podobny problem i wie co może być jego przyczyną??



#2

Priders

Priders

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2396 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: BMPCC, Gopro H3+B
  • Karta pamięci: SanDisk, Samsung
Jest to ikona zepsutego pliku, kamera powinna go naprawić gdy wciśniesz jakiś przycisk.

Walnięta matryca, chyba.
Jeśli kupiłeś ją w PL, reklamuj ją tu:
www.freeway.com.pl

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#3

Rozcak

Rozcak

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: GoPro 3 Black

Niestety kupiona w USA i gwarancja skończyła się dokładnie 3 tygodnie temu.... Priders czy wiesz może ile mniej więcej kosztuje taka naprawa ? ;/



#4

Priders

Priders

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2396 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: BMPCC, Gopro H3+B
  • Karta pamięci: SanDisk, Samsung
Nigdy nie miałem tego problemu, więc za bardzo tym nigdy nie interesowałem.
Poszukaj trochę, na pewno ktoś się tym zajmuje.

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#5

Rozcak

Rozcak

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: GoPro 3 Black

Niestety w freeway powiedzieli że naprawiają kamery kupione tylko u nich ;/  poleci ktoś dobry serwis który naprawia nie tylko kamery kupione u nich ? :)



#6

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 619 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32
Ciężki temat bo system gwarancyjny opiera sie o wymianie sprzetu na nowy a nie naprawie.... Może poszukaj na allegro jakiejś z uszkodzonym obiektywem czy coś i z dwóch zrobić jedną...

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka



#7

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
Są serwisy w stanach które naprawia usterkę ale czy to opłacalne to już inna bajka. Na przyszłość wszystkim kupującym w innym kraju niż Polska polecam kupić dodatkowe ubezpieczenie jak np AXA oferuje na sprzęt i wtedy do 5lat nie musimy się niczym martwić.

Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 



Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, białezdjęcia