Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Problem z włączeniem GoPro Studio

problem gopro studio włączanie aplikacji programu błąd CLR20r3

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Matt Hew

Matt Hew

    Newbie

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: Samsung 64GB Evo Class 10

Witam serdecznie. Dziś podczas pracy w GoPro Studio wessało mi całe miejsce na dysku C i zwiesiło program co zmusiło mnie do zresetowania komputera. Po restarcie pojawił się problem z włączeniem programu, a mianowicie po dwukrotnym kliknięciu na ikonę programu dosłownie po chwili wyskakuje okno z komunikatem:

GoPro Studio.exe

Program GoPro Studio.exe przestał działać.

System Windows może wyszukać rozwiązanie tego problemu trybie online.

-> Wyszukaj rozwiązanie w trybie online i zamknij program

-> Zamknij program

 

\/ Pokaż szczegóły problemu

 

 Opis:

  Stopped working
 
Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu: CLR20r3
  Podpis problemu: 01: gopro studio.exe
  Podpis problemu: 02: 0.0.0.0
  Podpis problemu: 03: 560f0fa1
  Podpis problemu: 04: PresentationFramework
  Podpis problemu: 05: 3.0.0.0
  Podpis problemu: 06: 55b88d4c
  Podpis problemu: 07: 6263
  Podpis problemu: 08: e1
  Podpis problemu: 09: System.Windows.Markup.XamlParse
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
 
Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
 
 
Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt
 
Dodam, że wyszukanie przez Windows w trybie online, przeinstalowanie sterowników karty graficznej, przeinstalowanie .Net Framework, samego GoPro Studio jak i oprogramowania Apple obsługującego GoPro Studio nie przynosi skutku.

Proszę o pomoc, pozdrawiam.


#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Przeinstaluj go! W folderach nie może być polskich znaków. Poczytaj trochę forum.



#3

Matt Hew

Matt Hew

    Newbie

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: Samsung 64GB Evo Class 10

Jak już wspomniałem w pierwszym poście przeinstalowanie GoPro Studio nie pomaga. Robiłem to chyba z 3 razy i nie przyniosło to żadnego skutku.

Edit: Udało mi się poradzić z problemem. Pomogło odinstalowanie programu, odkrycie wszystkich plików ukrytych powiązanych z GP Studio i skasowanie ich ręcznie ponieważ samo odinstalowanie programu nie kasuje wszystkich plików. Po ponownym zainstalowaniu tracimy rzecz jasna wszystkie autosave, ale coś kosztem czegoś.



#4

kusiaczek

kusiaczek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów

    Powitać

    Ja również miałem problem z w.w programem.

    Na początku musiałem zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej(zintegrowana niestety)

    Po jakimś czasie program nie chciał zimportować żadnych filmików, zdjęcia time lapse owszem. Problem znikł razem z aktualizacją kamery hero entry level

     

    Gopro studio jest fajnym programem do szybkiej obróbki wideo, lecz jego awaryjność zniechęciła mnie do korzystania jak i wielu innych użytkowników.

     

    I dlatego przesiadłem się na vegas 10 Pro :)

     

    Pozdrawiam



    #5

    Matt Hew

    Matt Hew

      Newbie

    • Użytkownik
    • 5 postów
    • Miejscowość:Gliwice
    • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
    • Karta pamięci: Samsung 64GB Evo Class 10

    Posiadam Sony Vegas Pro 13 jednakże mój stosunkowo słaby komputer nie pozwala mi na jego korzystanie z uwagi na fakt, że podczas oglądania roboczego video w programie, ów wideo strasznie klatkuje, co uniemożliwia dokładną pracę nad chociażby tak głupią czynnością jaką jest przycinanie i łączenie plików video, natomiast tego problemu nie mam w GoPro Studio dlatego tak zależało mi na tym, żeby z problemem się uporać.



    #6

    Godlik

    Godlik

      Newbie

    • Użytkownik
    • 46 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: GoPro HERO4 Silver
    • Karta pamięci: Lexar 633x 64GB
    Ja mam dość mocny komputer i miałem ten sam problem. Teraz najpierw konwertuję pliki w GoPro Studio, a dopiero potem obrabiam je w Vegas.

    #7

    Matt Hew

    Matt Hew

      Newbie

    • Użytkownik
    • 5 postów
    • Miejscowość:Gliwice
    • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
    • Karta pamięci: Samsung 64GB Evo Class 10

    Poradziłem sobie ze wspomnianym problemem, poradziłem sobie z brakiem video w Step 2 po konwersji, ale jest jedna rzecz z którą poradzić sobie nie potrafię, a mianowicie, kiedy w Step 2 sklejam film do kupy, to co jakiś czas program zatrzymuje się i po prostu się wyłącza, oczywiście z pomocą przychodzi funkcja autosave, jednakże kiedy filmik jest już dość długi, to przy włączaniu programu po tym jak go zwiesiło, pojawia się autosave, po naciśnięciu na przywracanie, od razu wywala zatrzymanie programu i już nic nie da się zrobić, muszę zaczynać od nowa, bo autosave jest w tym momencie bezużyteczny.







    Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, gopro, studio, włączanie, aplikacji, programu, błąd, CLR20r3