Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gopro Studio 2.5.4

gopro studio export edycja crash

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jays.k

Jays.k

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Solec Kujawski
  • Kamera: GoPro Hero4 Silver
  • Karta pamięci: 64GB

Witam,

Mam problem z Gopro Studio 2.5.4; mianowicie podczas eksportowania filmu wyskakuję "program przestał działać".

Dodam, że QuickTime jest w najnowszej wersji, NET Framework 3.5, program uruchamiam jako administrator i nic nie pomaga,

próbowałem również odinstalować Studio, jak i QuickTime playera. Jako że posiadam dwie karty graficzne w trybie SLI, przypisałem program Gopro Studio do "Zarządzania Ustawieniami 3d" w NVIDIA, żeby korzystał ze wszystkich procesorów graficznych.

Nie pomogło nawet korzystanie z jednej karty, nadal ten sam problem. Wideo pochodzi z kamery Gopro Hero4 Silver z najnowszym softem.

 

PS. Jeszcze gdy klikam na "Preferences" też wyskakuje mi "program przestał działać"

Pracuję na sprzęcie: Lenovo Y510P, intel i5 4200M @2.5Ghz, 8GB RAM, 2x NVIDIA GT755M, Windows 8.1 PRO

Wykluczyłem też sterowniki bo są najnowsze.

 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Opcje znalezione na forach się kończą...

 

Załączony plik  goprostudio.jpg   79,88 KB   21 Ilość pobrań

 

*** Dodam że nie ważne z jakiej jakości zapisu skorzystam, zawsze pojawia się "program przestał działać"

 

2015-02-28 14:18

Po usunięciu wersji 2.5.4 i instalacji 2.0 wszystko działa, szkoda że kosztem braku zapisu 4k



#2

Jays.k

Jays.k

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Solec Kujawski
  • Kamera: GoPro Hero4 Silver
  • Karta pamięci: 64GB

Rozwiązaniem problemu było pobranie wersji Gopro Studio 2.0, a następnie aktualizacja do wersji 2.5.3, teraz jest wszystko OK. Problem tkwi w 2.5.4, możliwe że ona nie współpracuje z systemem Windows 8.1, jak i z trybami zgodności poprzedników.



#3

tommusz

tommusz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 37 postów

    Potwierdzam, jest jakiś problem z wersją 2.5.4.

    Podczas przeglądania materiału występowały częste i długie zawieszenia programu. 

    Kilkakrotnie instalowałem 2.5.4 i cały czas to samo.

    Powrót do 2.5.3 uzdrowił sytuację.

     

    pozdrawiam Tomek



    #4

    grzegorzf

    grzegorzf

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów
    • Miejscowość:lubin
    • Kamera: go 4 silver

    Witam, a gdzie znajde starsze wersje GP studio?




    Wróć do GoPro Studio 2.0 · Następny nieczytany temat →



    Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro, studio, export, edycja, crash