Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gopro Hero+ vs Gopro Hero 2

gopro hero porownanie hero+

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

adamadamadam

adamadamadam

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Łódź

Witam,

w najbliższym czasie zamierzam kupić kamerę Gopro. Zależy mi na jakości filmów i wytrzymałości sprzętu. Mój budżet: 700-800zł. Moje pytanie brzmi: która kamera jest lepsza: Gopro hero+ czy Gopro hero 2?

Pozdrawiam!



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

YouTube - szukaj!

 


 

Tutaj coś bardziej konstruktywnego . . .



#3

adamadamadam

adamadamadam

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Łódź

1. Gopro hero to obecnie najsłabsza wersja tej serii, także nie jestem zainteresowany. Hero+ to nieco inna kamera.

2. Xiaomi yi to badziew bez stabilizacji obrazu, z mega słabą baterią i budzącą wątpliwości wytrzymałością.

3. Interesuje mnie stricte porównanie dwóch przeze mnie wcześniej wymienionych modeli



#4

ufoo

ufoo

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 84 postów

    1. Gopro hero to obecnie najsłabsza wersja tej serii, także nie jestem zainteresowany. Hero+ to nieco inna kamera.
    2. Xiaomi yi to badziew bez stabilizacji obrazu, z mega słabą baterią i budzącą wątpliwości wytrzymałością.
    3. Interesuje mnie stricte porównanie dwóch przeze mnie wcześniej wymienionych modeli

    W takim razie hero to większy badziew od xiaomi :)

    Sent from my PLK-L01 using Tapatalk
    • Michal lubi to

    #5

    adamadamadam

    adamadamadam

      Newbie

    • Użytkownik
    • 4 postów
    • Miejscowość:Łódź

    W takim razie hero to większy badziew od xiaomi :)

    Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

    Nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi. Polecam przeczytać jeszcze raz moje pytanie, jeśli chcesz wnieść coś istotnego do tematu. Pozdrawiam.



    #6

    Michal

    Michal

      Alpha i Omega

    • Senior Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 5194 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera: Hero 3
    • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

    1. Ekran i nic więcej . . . Fakt że fajny ale nic więcej.

     

    2. A która kamera w twoim budżecie i nie tylko ma efektywną stabilizację obrazu? Co definiuje według ciebie wytrzymałość kamery?

     

    3. Szukaj :)



    #7

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: Gopro
    • Karta pamięci: SanDisk
    Hahahah hero plus to inna kamera, nie rozśmieszaj mnie :D
    Hero+ to hero bez plusa z ekranem, tylko tym się różni. Nie ma ani lepszej matrycy ani nic innego.
    Xiaomi yi jest badziewiem? To chyba mało wiesz o kamerach, ta kamerka to jedna z lepszych (o ile nie najlepsza) w swoim przedziale cenowym.
    Btw żadna budżetowa kamera nie ma stabilizacji...
    Skoro cię interesuje porównanie tych kamer to szukaj! My nie jesteśmy cudowną maszyną która wszystko robi w sekundę. My też musielibyśmy szukać.
    Jeżeli już miałbym brać to hero2 w dobrym stanie, ale i tak to nie opłacalne, lepiej kupic xiaomi z polskiej dystrybucji z gwarancją.

    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #8

    adamadamadam

    adamadamadam

      Newbie

    • Użytkownik
    • 4 postów
    • Miejscowość:Łódź

    Zanim założyłem tu konto przeglądałem wiele stron i testów na yt, żeby mieć jakieś pojęcie. Nie piszę tutaj nic co sobie wymyśliłem. 

     

    Hahahah hero plus to inna kamera, nie rozśmieszaj mnie :D
    Hero+ to hero bez plusa z ekranem, tylko tym się różni. Nie ma ani lepszej matrycy ani nic innego.
    Xiaomi yi jest badziewiem? To chyba mało wiesz o kamerach, ta kamerka to jedna z lepszych (o ile nie najlepsza) w swoim przedziale cenowym.
    Btw żadna budżetowa kamera nie ma stabilizacji...
    Skoro cię interesuje porównanie tych kamer to szukaj! My nie jesteśmy cudowną maszyną która wszystko robi w sekundę. My też musielibyśmy szukać.
    Jeżeli już miałbym brać to hero2 w dobrym stanie, ale i tak to nie opłacalne, lepiej kupic xiaomi z polskiej dystrybucji z gwarancją.

    To zanim pękniesz ze śmiechu, sprawdź specyfikacje obu kamer, oczywiście nic na siłe.

    Skoro interesuje mnie porównanie tych kamer to szukam - między innymi tutaj, gdzie teoretycznie powinno być kilka osób znających się na rzeczy.

    Tak czy inaczej, dzięki za odpowiedź.



    #9

    ufoo

    ufoo

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 84 postów
      Ja wybrałem xiaomi bo wiedziałem że w tej cenie jest -moim zdaniem- najlepsza.

      W tej cenie jeszcze można było kupić sony hdr as 15 (o ile nie mylę z as 30) a one mają całkiem fajna stabilizacje.

      Ale Pradwda jest taka, że zależy do czego się szuka kamery. Chcąc kręcić bardziej profesjonalnie na pewno nie bałbym xiaomi czy zwykła hero.

      Ja na Twoim miejscu przemyślał bym sony skoro xiaomi to badziew


      Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

      #10

      pejo

      pejo

        Newbie

      • Użytkownik
      • 3 postów
      • Miejscowość:Jaw
      • Kamera: Gopro Hero 2
      • Karta pamięci: 32

      1. Ekran i nic więcej . . . Fakt że fajny ale nic więcej.

       

      2. A która kamera w twoim budżecie i nie tylko ma efektywną stabilizację obrazu? Co definiuje według ciebie wytrzymałość kamery?

       

      3. Szukaj :)

       

      GIT 2 ma zajebista optyczna stabilizacje. Troche przy tym obcina i ma troche slabsze kolory niz YI ale gitupa mozna podrasowac w programie a stabulizacji w programie nie zrobisz a przynajmniej nie optycznej. Stad w twoim budzecie wybralbym gitupa 2 - sam sie nia niego zasadzam ale miele jeszcze starego dobre Hero2. Pytasz o niego to tez odpowiem ze jest stary ale JARY - osobiscie stoi jeszce dosc drogo ale mam go pozyczonego na duzszy czas i powiem ze jakoe pierwsza kamerka jest mega. Troche mu brakuje z szybkoscia klatek i krecenie w slabym switel jest slabe ale to akurat jest problem kazdej kamery. Natomiast jak na czasy kiedy zostal zakupiony roadzi sobie zajebiscie. Dokupilem do niego pare rzeczy i zrobilem upgrade (bo poprzedni wlasiciel na to nie zwracal uwagi) i teraz jest mega...

      Co ciekawe bateria od 2012 roku wciaz wytrzymala 1h40 a kolega nigdy nie maial drugiej - masakara.

       

      PS czy ktos kojazrzy ramke do hero2? nigdzie w internecie nic o tym niema - obawiam sie ze to znaczy ze wogole nie ma - tylko skeleton?







      Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro, hero, porownanie, hero+